ابوالحسن آباد سرخرود :معرفی کامل این روستا مازندران

ابوالحسن آباد سرخرود :معرفی کامل این روستا مازندران
نقشه ابوالحسن آباد سرخرود روی گوگل مپ

ابوالحسن آباد سرخرود

روستا ابوالحسن آباد سرخرود همانطور که از اسمش پیداست، یکی از روستاهای سرخرود است و از آنجایی که تیم ما در زمینه خرید و فروش زمین فعالیت دارد، وظیفه خودمان دانستیم تا به معرفی به این روستا بپردازیم. در ادامه با جای دنج همراه باشید.

برای خرید زمین یا ویلا در سرخرود می‌توانید با شماره زیر تماس بگیرید:

09355294440

آقای الهی

اطلاعات جامع از روستا ابوالحسن آباد سرخرود

همانطور که در بالا هم به آن اشاره کردیم، روستا ابوالحسن آباد سرخرود  هم به مانند روستای کلوسا محمودآباد یکی از روستاهای استان مازندران است و اگر بخواهیم دقیق تر شویم، جزو شهر محمودآباد مازندران و بخش سرخرود و در دهستان هزارپی شمالی واقع شده.

طبق آخرین آماری که از سرشماری در دست است، این روستا 262 نفر جمعیت دارد (126 نفر مرد و 136 نفر زن) که یعنی 74 خانوار! این سرشماری مربوط به سال 1385 است.

فاصله این روستا تا مرکز شهر سرخرود چیزی حدود 20 دقیقه و تا شهرستان محمودآباد کمتر از 30 دقیقه راه دارد.

نقشه روستا ابوالحسن آباد سرخرود بر روی گوگل مپ

جاذبه های روستا ابوالحسن آباد سرخرود

بعد از معرفی کلی از روستا، بهتر است از جاذبه های روستا ابوالحسن آباد سرخرود برای شما بگوییم تا دلیلی برای سفر به این روستا داشته باشید.

1. این روستا دارای جنگلهای انبوه و همیشه سبز است و یکی از سرسبزترین مناطق مازندران به شمار می‌رود که کمتر شناخته شده. زیبایی این جنگلها و این روستا در فصل تابستان و مخصوصا بهار نمایان می‌شود!

2. در گزینه اول گفتیم که این روستا در مازندران کمتر شناخته شده و به همین دلیل، زیاد خبری از ماشین و سر و صداهای آزاردهنده نیست! خبری از دود و مواد آزاردهنده نیست؛ برای همین شما می‌توانید با خیال آسوده، یک سفری بی سر و صدا را در این روستا داشته باشید.

3. آب و هوا روستا به دلیل همان گزینه های یک و دو، یک آب و هوای فوق العاده است. شما قرار است تا یک سفری سالم را در این روستا بگذرانید.

شغل مردمان ابوالحسن آباد سرخرود چیست؟

شغل مردمان روستا ابوالحسن آباد سرخرود به مانند بقیه مردمان روستایی مازندران است؛ یعنی کشاورزی! ولی به دلیل موقعیتی که در این روستا وجود دارد، بعضی ها شغل دامداری و بعضی ها هم شغل باغبانی را در کنار کشاورزی انجام می‌دهند.

این شغل مردمان این روستا بود؛ ولی مردمان خارج از این روستا، حالا یا بومی یا غیربومی، شروع به خرید و فروش ملک در این روستا می‌کنند و دلیلش را در بالا گفتیم!

همسایه های روستا ابوالحسن آباد سرخرود چه روستاهایی است؟

این روستا از سمت شمال به روستاهایی به نام معلم کلا، ملاکلا و سیاهکلا راه دارد.

از سمت جنوب به روستاهای زردآب، عبدالله آباد و فرامده راه دارد.

از سمت غرب هم به شاه کلا، علوی آباد و زنگی کلاه راه دارد.

در روستای ابوالحسن آباد، زمین بخریم؟

احتمالا اکثر شمایی که الان در حال مطالعه این بخش هستید، می‌خواهید بدانید که آیا خرید زمین در روستای ابوالحسن آباد، می‌تواند خرید خوبی باشد یا نه؟!

با جرعت می‌توان گفت که بله! سرخرود جزو شهرهای در حال پیشرفت ایران به شمار می‌رود که زمین‌های آن، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند. درواقع هم قیمت‌هایی که بر روی زمین‌های ابوالحسن آباد وجود دارد، همچنان پایین‌تر از ارزشی واقعی آنها هستند.

در کل روستای ابوالحسن آباد یکی از پیشنهاد ما برای خرید زمین در محمودآباد به شمار می‌رود. اگر شما قصد خرید زمین در این روستا را داشتید، می‌توانید با شماره‌هایی که در سایت وجود دارد، تماس بگیرید و ویژگی‌های زمین ایده آب خودتان را با ما در میان بگذارید.

نتیجه گیری

به نظر من اگر شما به دنبال منطقه سرسبز جنگی می‌گردید، و ترجیح می‌دهید تا سفری بی دردسر و بی سر و صدا را داشته باشید، به ابوالحسن آباد سرخرود بروید تا به سفر ایده آل خود برسید.

شما می‌توانید برای خرید زمین یا ویلا در این روستا با شماره زیر تماس بگیرید:

09355294440

آقای الهی

منبع: ویکی پدیا

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه