خرید زمین در چهارمحل اهی محمودآباد + قیمت زمین

4 ملک
مرتب سازی بر اساس:

قطعا خرید زمین در چهارمحل اهی محمودآباد یکی از گزینه های روی میز برای افرادی است که قصد دارند تا در شهرستان محموداباد و در حوزه املاک سرمایه گذاری کنند. حتی اگر با یک املاک که در شهرستان محموداباد فعالیت میکند، درباره خرید زمین در محمودآباد سوال کنید، حتما بررسی فایل های روستای چهارمحل آهی را به شما پیشنهاد میدهد.

 

همانطور که میدانید، تیم جای دنج نیز در زمینه خرید و فروش زمین در شهرستان محمودآباد فعالیت میکند و از آنجایی که چهارمحل نیز یکی از روستاهای همین شهرستان به شمار میرود، ما تصمیم گرفتیم تا اطلاعات کاملی را درباره خرید و قیمت زمین در چهارمحل اهی محمودآباد در اختیار شما قرار دهیم.

همچنین اگر شما قصد خرید یا استعلام قیمت زمین در چهارمحل اهی محمودآباد را داشتید میتوانید با شماره زیر تماس بگیرید:

09355294440

آقای الهی

اطلاعات کامل درباره خرید زمین در چهارمحل اهی محمودآباد

 

شما به عنوان شخصی که قصد خرید فروش زمین و باغ در چهارمحل آهی محمود آباد را دارید، حق دارید که اطلاعات کاملی را درباره این روستا داشته باشید؛ البته قطعا آشنایی با محل و موقعیت زمین، یکی از نکات مهمی است که باید حتما قبل از خرید زمین، آن را بررسی کنید که خرید زمین در چهارمحل اهی محمودآباد هم از این قائله، مستثنی نیست.

حالا بهتر است که از بحث اصلی دور نشویم و هرچه سریعتر به بحث اصلی خودمان، یعنی ارائه اطلاعات کامل درباره قیمت زمین در چهارمحل اهی محموداباد بپردازیم.

در اولین مرحله از نکات لازم قبل از خرید و فروش زمین کشاورزی و باغ در چهارمحل آهی محمودآباد، باید بدانید که این روستا، تشکیل شده از چندین روستای مختلف است؛ البته در گذشته و همانطور که از اسم آن هم مشخص است، این روستا دارای 4 محل بود؛ ولی الان این روستا گسترش پیدا کردند که تعداد آنها هم افزایش پیدا کرده.

ویژگی های خرید زمین در چهار محل چیست؟

در بالاتر درباره قیمت زمین در همه روستاهای چهار محل آهی صحبت کردیم؛ ولی این روستاها دارای یکسری ویژگی های کلی هستند که باعث تصمیم نهایی در خرید زمین در این منطقه میشود.

  • چهار محل ساحلی نیست؛ ولی نزدیک به ساحل است: خیلی از افرادی که به ما و درباره قیمت زمین در چهارمحل اهی محمودآباد تماس میگیرند، درباره وضعیت ساحلی بودن این روستا سوال میپرسند. درواقع باید بدانید که چهارمحل روستای ساحلی نیست؛ ولی فاصله کمی را با ساحل دارد. ولی باید بدانید که همین فاصله چهارمحل با دریا، باعث شده تا قیمت کمتری را در مقایسه با روستاهای ساحلی داشته باشند و این درصورتی است که تقاضا خرید و فروش زمین در چهار محل، بسیار بالاست.
  • نزدیک به جنگل: دومین موردی که میتواند جزو مزایا خرید زمین در چهارمحل اهی محمودآباد به شمار برود مربوط به نزدیک بودن این روستا با جنگل است. در شهرستان محمودآباد، دو جنگل وجود دارد که یکی از آنها یعنی جنگل تشبندان، فاصله کمی را با این روستا دارد. البته این جنگل در بخش جنوبی محمودآباد واقع شده؛ با این اوصاف از اولین روستای واقع در چهارمحل (دورترین تا جنگل) تا جنگل تشنبدان، حداکثر 10 کیلومتر فاصله دارد. یعنی شما با خرید زمین در چهارمحل، میتوانید هم از دریا و هم از جنگل بهره مند شوید.
  • شهرک سازی شده: خیلی از افراد غیربومی که قصد خرید در هر روستایی را که داشته باشند، این موضوع برایشان بسیار مهم است که آیا این روستا شهرک سازی شده است یا نه؟! شاید شما هم جزو همین افراد باشید که البته هم کاملا حق دارید. چون معمولا اکثر ویلاهای شهرکی، به دست افراد غیربومی یا ساخته میشوند و یا اینکه خریداری میشوند و خب قطعا شما در بین همشهری های خودتان بیشتر احساس راحتی میکنید تا غریبه! از این موضوع هم خاطرتان جمع باشد. اگر این سوالات در زمان خرید زمین در چهارمحل اهی محمودآباد در ذهن شما به وجود آمد، باید به شما بگویم که تعداد بسیار زیادی شهرک خصوصی و غیرخصوصی در این روستا ساخته شده.
  • ماشین رو خوب و نسبتا خوب: قطعا ماشین رو خوب یا بد، میتواند تاثیرات مستقیمی را بر روی قیمت زمین در چهارمحل اهی محمودآباد داشته باشد؛ چون باعث افزایش یا کاهش تقاضا میشود که درنتیجه قیمت زمین در این روستا نیز کاهش یا افزایش پیدا میکند.
  • آب و هوای خوب
  • تقاضا بالا (مناسب برای سرمایه گذاری): فرض کنید که مثلا شما اقدام به خرید زمین در چهارمحل اهی محمودآباد کردید که هدفتان هم این است که آن را با قیمت بیشتر بفروشید. حالا چه زمانی میتوانید موفق به فروش زمینتان شوید؟ این مورد همیشه یکی از معضلات حوزه املاک به شمار میرود؛ برای همین باید در منطقه هایی زمین بخرید که دارای تقاضاهای بیشتری در مقایسه با بقیه هستند که چهارمحل، جزو همین روستاهاست!

قیمت زمین در چهارمحل اهی محمودآباد چقدر است؟

 

اگر شما کمی در حوزه املاک فعال باشید، قطعا میدانید که به هیچ وجه نمیتواند یک قیمت دقیقی را اعلام کرد. چون نوسانات زیادی در بازار املاک وجود دارد و به همین جهت باعث میشود امکان ارائه قیمت دقیق، سخت شود.

برای مثال شاید من امروز یک قیمتی را به شما ارائه دهد و یک ماه بعد دوباره همه قیمتها تغییر میکند. برای همین پیشنهاد میکنیم که اگر قصد استعلام قیمت زمین در روستای چهارمحل آهی را دارید، با تیم جای دنج تماس بگیرید. شماره جهت تماس:

09355294440

آقای الهی

مقایسه آگهی ها

مقایسه