خرید زمین در حربده محمود آباد + قیمت زمین

2 ملک
مرتب سازی بر اساس:

خرید زمین در حربده محمود آباد به دلیل موقعیت عالی این روستا، همیشه مورد بحث قرار میگرفت. البته بهتر است که همین ابتدا، این مورد را به شما بگویم که روستای حربده از چندین سال پیش تا به الان، با سیل عظیمی از تقاضاها برای خرید و فروش زمین رو به رو شده که همین موضوع باعث شده تا قیمت زمین در حربده محمودآباد به کلی تغییر کند.

همانطور که احتمالا تا الان هم متوجه شدید، تیم جای دنج در زمینه خرید زمین در محمودآباد فعالیت میکند و از آنجایی که حربده نیز یکی از روستاهای همین شهرستان به شمار میرود، پس قطعا ما نیز فایل های زیادی را در این روستا در اختیار داریم که اگر شما قصد خرید زمین در محمودآباد را داشتید، میتوانید با ما تماس بگیرید. شماره جهت تماس:

09355294440

آقای الهی

اطلاعاتی که باید قبل از خرید زمین، از روستا حربده بدانید

قبل از اینکه بخواهیم به سراغ مواردی به مانند خرید زمین در حربده محمود آباد بپردازیم، اول از همه باید اطلاعات نسبی را درباره این روستا به دست بیاورید.

روستای حربده یکی از معروفترین روستاهای محمودآباد به شمار میرود که درواقع جزو محبوب ترین روستاها در نزد سرمایه گذاران نیز میباشد.

این روستا در دهستان هرازپی شمالی واقع شده که بر اساس اخرین آماری که از سرشماری به دست آمده، 618 نفر جعیت دارد. همین موضوع نشان میدهد که حربده، یک روستا آرام و کم سر و صداست.

از سمتی دیگر هم با مرکز شهر محمودآباد، فقط 4.4 کیلومتر فاصله دارد که یعنی اگر شما نیاز به یک هایپرمارکت، مرکز خرید، خرید لباس، بیمارستان و هر چیز دیگری را که داشتید، میتوانید در کمتر از 15 دقیقه به آن دست پیدا کنید.

این روستا در بخش شرقی محمودآباد واقع شده؛ در ادامه، لینک نقشه حربده بر روی گوگل مپ را نیز برای شما قرار میدهیم تا بهتر بتوانید موقعیت مکانی این روستا را بسنجید.

https://goo.gl/maps/qBq4CVKtAS8UeoAH8

ویژگی های حربده برای خرید زمین

اینکه خرید زمین در حربده محمود آباد یک انتخاب درست است که هیچ شکی در آن وجود ندارد؛ ولی این ویژگی ها، چی هستند که باعث افزایش و کاهش قیمت زمین در حربده محمود آباد میشود؟

  • حربده ساحلی نیست؛ ولی فاصله کمی با ساحل دارد: درست است که روستای حربده ساحلی نیست؛ ولی فاصله بسیار کمی را با ساحل یا همان دریا دارد. خیلی از سرمایه گذاران فکر میکنند که این مورد که از ساحل فاصله دارد، باعث میشود تا ارزش سرمایه گذاری آن نیز پایین بیاید. اصلا اینطور نیست! ولی وقتی که این روستا از دریا فاصله میگیرد، باعث میشود که قیمت کمتری هم به خودش بگیرد. از سمت دیگر، فاصله کمی با دریا دارد که این موضوع یعنی اینکه شما با هزینه کمتر، یک زمینی را خریداری کردید که دسترسی سریعی را به ساحل دارد.
  • فاصله نزدیک با جنگل: در شهرستان محمودآباد، دو جنگل وجود دارد. جنگلی که نزدیک به روستای حربده است، جنگل تشبندان میباشد که فاصله حربده تا جنگل تشنبدان هم 3.8 کیلومتر است. یعنی شما با خرید زمین در حربده محمود آباد، دسترسی سریع و آسانی را هم به جنگل و هم به دریا دارید؛ البته این مورد را هم بگویم که این نزدیکی قطعا میتواند بر روی قیمت زمین در حربده محمود آباد تاثیر بگذارد. ولی قطعا قیمت زمین در روستای حربده، کمتر از زمین های ساحلی و زمین های جنگلی (چسبیده به جنگل) است.
  • شهرک سازی شده است (مناسب برای غیر بومیان): اگر شما خودتان سرمایه گذاری هستید که قطعا با این مورد آشنا میباشید؛ ولی باید بدانید که اکثر خریدارانی که غیربومی هستند، اکثریت به سراغ روستاهایی هستند که شهرک سازی شده باشد و یا اینکه به دنبال زمین های شهرکی هستند. چون اکثر ویلا و زمین های داخل شهرک، توسط افراد غیربومی خریداری میشود که همین موضوع میتواند حس آرامش بیشتری را به متقاضیان خرید زمین در این روستا بدهد.
  • ماشین رو خوب (آسفالت کشی شده): بعد از افزایش تقاضا و ورود سرمایه گذاران مختلف به این روستا، دهیاری این روستا فورا برای آسفالت کشی کردن حربده اقدام کرده که امروزه ما شاهد جاده های آسفالت کشی شده و تمیز برای سراسر روستای حربده هستیم.
  • تقاضا بالا: تقاضای بالا نه تنها در قیمت زمین در محمود آباد، بلکه بر روی قیمت زمین در هر روستا و هر منطقه دیگر، تاثیرگذار است؛ البته این مورد را هم به شما بگویم که اگر هدف شما از خرید زمین در روستای حربده، در حوزه سرمایه گذاری است، باید حتما قبل از خرید، وضعیت تقاضا این روستا را هم بررسی کنید. چون شاید شما بتوانید در سریعترین زمان ممکن، یکی از بهترین زمین های این روستا را خریداری کنید؛ ولی آیا میتوانید در سریعترین زمان ممکن، آن را بفروشید؟

قیمت زمین در حربده محمود آباد چقدر است؟

در بالا، اطلاعات کاملی را درباره قیمت زمین در حربده محمود آباد را ارائه دادیم و بر اساس همین اطلاعات، میتوان متوجه شد که روستای حربده یکی از روستاهای درجه یک محمودآباد برای سرمایه گذاری به شمار میرود.

پس اگر از ما سوال کنید که آیا خرید زمین در حربده محمود آباد ارزش دارد یا نه، ما قطعا به شما جواب بله را میدهیم!

اگر قصد استعلام قیمت زمین در این روستا را دارید، با تیم جای دنج تماس بگیرید. شماره جهت تماس:

09355294440

آقای الهی

مقایسه آگهی ها

مقایسه