خرید زمین در کلوده محمودآباد + قیمت زمین

4 ملک
مرتب سازی بر اساس:

اگر شما قصد سرمایه گذاری در حوزه املاک و در شهرستان محمودآباد را دارید، پیشنهاد میکنم که حتما فایل های خرید زمین در کلوده محمودآباد را بررسی کنید. این روستا به دلیل موقعیت عالی که دارد، باعث شده تا همیشه جزو گزینه های اصلی برای سرمایه گذاری باشد. برای همین ما نیز تصمیم گرفتیم تا اطلاعاتی را درباره قیمت زمین در کلوده محمودآباد را در اختیار شما قرار دهیم.

روستای کلوده یکی از بهترین مناطق برای خرید زمین در محمودآباد به شمار میرود. پس پیشنهاد میکنم که اگر شما قصد خرید زمین در کلوده محمودآباد را دارید، حتما با ما تماس بگیرید تا اطلاعات کامل درباره فایل ها و قیمت های زمین در این روستا را در اختیار شما قرار دهیم. شماره جهت تماس:

09355294440

آقای الهی

چقدر درباره روستای کلوده اطلاعات دارید؟

قبل از اینکه به سراغ بحث هایی به مانند خرید زمین در کلوده محمودآباد بروید، باید اول از همه، اطلاعات کاملی را درباره خود این روستا داشته باشید.

روستای کلوده، جزو معروفترین روستاهای محمودآباد است که این معروفیت هم در نزد افراد بومی و هم در نزد افراد غیربومی (مسافران) است. طبق آخرین اطلاعاتی که از آمار سرشماری روستای کلوه وجود دارد که البته مربوط به سال 1395 میشود، بیش از هزار نفر جمعیت دارد که البته باید به شما بگویم که این آمار، قطعا الان بسیار تغییر کرده. (برای مشاهده آمار میتوانید به سایت ویکی پدیا مراجعه کنید.)

قیمت زمین در کلوده محمودآباد چقدر است؟

نه تنها قیمت زمین در کلوده محمودآباد، بلکه قیمت هر زمینی در هر منطقه ای، به عوامل بسیار مختلفی بستگی دارد و اینطور نیست که با یک نگاه اجمالی بتوانیم قیمت دقیق آنها را پیدا کنیم. از سمت دیگر هم، بازار املاک دارای نوسانات بسیار زیادی است که باعث میشود امکان ارائه دقیق قیمت، وجود نداشته باشد.

ولی در ادامه این بخش، یکسری نکاتی را درباره این روستا به شما معرفی میکنیم که اگر قصد خرید زمین در کلوده محمودآباد را داشتید، بهتر است که حتما با این موارد آشنا باشید.

  • کلوده ساحلی نیست: روستای کلوده نه تنها ساحلی نیست، بلکه در مقایسه با اکثر روستاهای این شهرستان، نسبتا فاصله زیادی با دریا دارد. طبق اطلاعاتی که از نقشه گوگل به دست آوردیم، شما از اول کلوده تا دریا، حدود 11 کیلومتر باید رانندگی کنید. البته این موضوع هم توانسته تاثیرات زیادی را بر روی خرید زمین در کلوده محمودآباد بگذارد که یعنی قیمت آن، کمتر از قیمت زمین در روستاهای ساحلی است.
  • فاصله بسیار کم با جنگل: درست است که روستای کلوده ساحلی نیست و فاصله نسبتا زیادی را با دریا دارد؛ ولی شما دسترسی سریعی را به جنگل دارید! در محمودآباد، دو جنگل وجود دارد که جنگل تشبندان دقیقا در نزدیکی روستای کلوده واقع شده. یعنی شما با خرید زمین در کلوده محمودآباد هم به دریا دسترسی سریعی دارید و هم به جنگل!
  • آب و هوای عالی: این مورد را که فکر کنم همه با آن آشنا باشید؛ چون آب و هوای عالی، فقط محدود به کلوده نمیشود و تمامی شهرهای استان مازندارن دارای آب و هوای فوق العاده ای هستند که کلوده نیز از این قائله، مستثنی نیست.
  • شهرک سازی شده: این مورد کاملا بدیهی است که هر شخصی در بین همشهریان خودش، احساس راحتی بیشتری دارد؛ برای همین باید با این موضوع کاملا مطلع باشید که در کلوده، شهرک سازی های زیادی انجام شده که همگی آنها نیز معمولا به دست افراد غیربومی خریداری میشوند. البته این مورد را هم بگویم که قمیت زمین در کلوده محمودآباد در زمین های شهرکی، کمی بیشتر از زمین های غیرشهرکی است.
  • ماشین رو خوب: قطعا هیچکسی دوست ندارد که در روستایی زمین بخرد، که ماشین رو خوبی نداشته باشد و اکثر مناطق آن خاکی باشد. باید بدانید که اکثر مناطق کلوده، به صورت کامل آسفالت کشی شده و کمتر منطقه ای از این روستا هست که همچنان خاکی باشد. پس از ماشین رو خوب هم میتوان به عنوان یکی از ویژگی های مثبت خرید زمین در کلوده محمودآباد اسم برد.
  • تقاضا نسبتا بالا (مناسب برای سرمایه گذاری): قطعا یکی از مواردی که میتواند به صورت مستقیم بر روی قیمت زمین در کلوده محمودآباد تاثیر زیادی بگذارد، مربوط به تقاضا خرید در همان منطقه میشود که این مورد در کلوده وجود دارد. البته نمیتوان گفت که تقاضا خرید زمین در کلوده بالاست! ولی میتوان از کلمه نسبتا بالا استفاده کرد. قطعا اگر شما قصد سرمایه گذاری در هر منطقه ای را داشته باشید، باید به فکر فروش آن هم باشید تا بتوانید در سریعترین زمان ممکن، زمین خودتان را بفروشید و به سود برسید.

 

اگر قصد خرید زمین در کلوده محمودآباد را دارید، میتوانید با تیم جای دنج تماس بگیرید.

09355294440

آقای الهی

مقایسه آگهی ها

مقایسه