روستای آرم محمودآباد :اطلاعات کامل و دقیق از این روستا!

روستای آرم محمودآباد :اطلاعات کامل و دقیق از این روستا!

روستای آرم محمودآباد هم یکی از روستاهای توابع روستا چهارمحل آهی است که در شهرستان محمودآباد واقع شده.

از آنجایی که چهارمحل آهی یکی از روستاهای برجسته محمودآباد به شمار می رود؛ تصمیم گرفتیم تا تمامی روستاهای این منطقه را معرفی کنیم. هرچند اطلاعات زیادی از این روستاها در دست نیست، ولی باز هم همه سعی و تلاش خودمان را کردیم تا بهترین اطلاعات را در اختیار شما بگذاریم. در ادامه با جای دنج همراه باشید.

اگر قصد خرید زمین یا ویلا و زمین در روستا آرم را دارید، با شماره زیر تماس بگیرد:

09355294440

آقای الهی

اطلاعاتی کلی از روستای آرم محمودآباد

این روستا جزو روستاهای محمودآباد به شمار می‌رود که در دهستان هزارپی غربی واقع شده.

فاصله این روستا تا مرکز شهر چیزی تقریبا به 11 کیلومتر است و اگر قرار باشد که از این روستا به سمت دریا حرکت کنید، باید 6 کیلومتر مسیر را طی کنید!

جمعیت روستای آرم محمودآباد طبق سرشماری سال 1395، 942 نفر اعلام شد که تعداد خانوارهای این منطقه هم بیش از 200 خانوار تخمین زده می شود.

نقشه روستا آرم محمودآباد

 شغل اهالی روستا آرم چیست؟

مثل روستا آهی محله، شغل اکثر مردمان این روستا کشاورزی و در کنار کشاورزی، مشغول به دامداری هم هستند. بعضی از اهالی این روستا هم مشغول به پرورش دام و طیور می‌باشند.

البته این مورد را هم ذکر بکنم که روستا چهارمحل، دارای تعداد زیادی گلخانه می‌باشد! برای همین می‌توان گفت که این روستا می‌تواند یک مکان فوق العاده برای خرید زمین مناسب گلخانه در شمال باشد.

آب بندان روستای آرم

آب بندان روستای آرم 30 هکتار مساحت دارد و همین مساحت باعث شده تا آب بندان روستا آرم تبدیل به یکی از بزرگترین‌ها در محمودآباد شود.

در حال حاضر از این آب بندان برای آبیاری زمین‌های کشاورزی استفاده می‌شود و بعضی‌ها هم قسمتی از این آب بندان را اجاره و به پرورش ماهی می‌پردازند.

همسایگان روستای آرم محمودآباد

از شمال: متوریج، یمچی، چهارافرا، کلمرز علیا، سیاهرودسر

از شرق: عبدالله آباد، علی آباد

از جنوب: بائوده سفلی، زنگی کلا علیا، زنگی کلا سفلی، وازیک

از غرب: ارمک محله، جوراکلا، حربده

قیمت زمین در روستای آرم محمودآباد چقدر است؟

قیمت زمین در روستای آرم محمودآباد
قیمت زمین در روستای آرم محمودآباد

روستای آرم یکی از بهترین روستاها برای سرمایه گذاری به شمار می‌رود؛ چون قطعا آینده درخشانی را در انتظارش دارد. برای همین پیشنهاد می‌شود ک اگر شما قصد خرید زمین در محمودآباد را دارید، حتما خرید زمین در روستای آرم را نیز در اولویت‌های خودتان قرار دهید.

البته این روستا الان دارای ارزش بالایی نیست و درواقع منظور ما پتانسیلی است که این روستا در خودش دارد. یعنی اگر شما قصد خرید و فروش فوری زمین‌ها را دارید، بهتر است که به سراغ روستاهای دیگری به مانند خشت سر یا منطقه تشبندان بروید. ولی اگر به فکر یک سرمایه گذاری بلند مدت هستید، آرم می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌ها باشد.

نوسانات زیادی در قیمت زمین‌های روستاهای شهرستان محمودآباد وجود دارد و به همین دلیل نمی‌توان یک قیمت دقیقی را اعلام کرد. برای همین، پیشنهاد می‌شود که اگر قصد استعلام قیمت زمین در روستای آرم را دارید، حتما با تیم جای دنج تماس بگیرید.

اگر شما از اهالی روستای آرم محمودآباد هستید و اطلاعات بیشتری از این روستا دارید، لطفا برای بفرستید تا این پست را تکمیل کنیم. همچنین میتوانید نظرات خودتان را درباره این پست برای ما بفرستید.

منبع: ویکی پدیا

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه