روستای اسدالله آباد سرخرود + خرید زمین در این روستا

  • ابوالفضل قلی نژاد توسط ابوالفضل قلی نژاد
  • 1 سال پیش
  • سرخرود
  • 0
روستای اسدالله آباد سرخرود + خرید زمین در این روستا

روستای اسدالله آباد سرخرود در دهستان هرازپی شمالی قرار دارد که جزو روستاهای سرخرود به شمار می‌رود؛ متاسفانه اطلاعات زیادی از این روستا در دست نیست و برای همین هم نتوانستیم تا پستی کامل برای شما بنویسیم.

اگر می‌خواهید که با روستا اسداله آباد سرخرود آشنا شوید، پس این پست جای دنج را از دست ندهید.

اگر شما قصد خرید زمین یا ویلا در روستای اسدالله آباد سرخرود را دارید، میتوانید با استفاده از شماره زیر، با مشاوران تیم جای دنج تماس بگیرید:

09355294440

آقای الهی

اطلاعات کلی از روستای اسدالله آباد سرخرود

این روستا شهر سرخرود محمودآباد واقع شده که طبق آخرین آمار از سرشماری سال 1385، جمعیت این روستا 125 نفر اعلام شده که تشکیل شده از 33 خانوار است؛ از این 125 نفر هم 67 نفر مرد و 58 نفر زن هستند

این روستا به خاطر جمعیت کمی که دارد، هیچ سروصدایی در آن نیست و تقریبا همه مردمان این روستا، همدیگر را می‌شناسند که همین موضوع می‌تواند یک نکته مثبت باشد.

شغل اکثر مردمان این روستا کشاورزی است که جدیدا قشر جوان، به سراغ کارهایی مثل کار دولتی و یا مغازه داری هم رفتند.

دهستان:هرازپی شمالی
جمعیت:125 نفر (33 خانوار)
فاصله تا مرکز شهر:17 کیلومتر
پیج اینستاگرام:https://www.instagram.com/roosta_asadolahabad

همسایگان روستای اسدالله آباد سرخرود

در ادامه این بخش، به معرفی همسایگان روستای اسداله آباد سرخرود می‌پردازیم:

از شمال: چهار افرا، ابوالحسن آباد، علی آباد

از شرق: زرداب، عبدالله آباد

از جنوب: اسکنده، وازیک، افراتخت

از غرب: آرم

قیمت زمین در روستای اسداله آباد سرخرود چقدر است؟

قیمت زمین در روستای اسداله آباد سرخرود
قیمت زمین در روستای اسداله آباد سرخرود

اگر شما قصد خرید زمین در محمودآباد را دارید، پیشنهاد میکنم که خرید زمین در روستای اسداله آباد را در اولویت های پایین تر قرار دهید و حتی اگر هم شد، اصلا به سراغ خرید زمین در این روستا نروید.

نه که زمین های این روستا برای خرید، بی ارزش باشند؛ اتفاقا قیمت های پایینی را نیز دارند؛ ولی برای سرمایه گذاری پیشنهاد میشوند؛ چون این روستا جزو روستاهای رو به رشد نیست و برای همین اگر قصد سرمایه در این روستا را دارید، باید چند سال صبر کنید تا ارزش زمین شما چند برابر شود.

ولی باز هم شاید شما به خاطر یکسری دلایلی، قصد داشته باشید که در هر صورت زمین خودتان را در روستای اسدالله آباد بخرید. به دلیل نوسانات قیمت، ما نمیتوانیم که قیمت دقیقی را اعلام کنیم؛ چون قطعا تا چند وقت دیگر، دوباره قیمت ها رشد یا افت میکنند. برای همین اگر قصد استعلام قیمت زمین در روستای اسداله آباد سرخرود را دارید، میتوانید با استفاده از شماره زیر، با مشاوران جای دنج تماس بگیرید:

09355294440

آقای الهی

پس در کجا زمین بخریم؟ در چهارمحل!

چندین روستا در شهرستان محمودآباد وجود دارد که میتوانند گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری در این شهرستان باشد که خرید زمین در چهارمحل آهی محمودآباد میتواند یکی از بهترین گزینه ها باشد.

چهارمحل درواقع یک روستایی است که فاصله کمی با دریا و جنگل دارد و همه این موارد در صورتی است که قیمت های نسبتا بهتر و تقاضاهای به شدت بالایی دارد. همه این موارد باعث میشود تا چهارمحل یک گزینه عالی برای سرمایه گذاری باشد.

منبع: ویکی پدیا

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه