روستای بائوده علیا محمودآباد کجاست + قیمت زمین

روستای بائوده علیا محمودآباد کجاست + قیمت زمین

روستای بائوده علیا در بخش اهلمرستاق جنوبی قرار دارد و جزو روستاهای محمودآباد به شمار می‌رود. در ادامه این پست از جای دنج، قصد داریم تا کمی بیشتر درباره این روستا بدانیم.

اگر قصد استعلام قیمت یا خرید زمین یا ویلا در روستای بائوده علیا را داشتید، میتوانید بر روی دکمه زیر کلیک کرده و با مشاوران جای دنج تماس بگیرید:

09355294440

آقای الهی

معرفی کلی روستای بائوده علیا محمودآباد

همانطور که در بالا هم گفتیم، این روستا در بخش اهلمرستاق جنوبی واقع شده. طبق آخرین آماری که از سرشماری سال 1385 در دست است، جمعیت این روستا 706 نفر اعلام شده.

در ادامه لوکیشن این روستا بر روی نقشه گوگل مپ را برای شما قرار می‌دهیم:

همسایگان روستای بائوده علیا:

از شمال: اسکنده، آرم

از شرق: وازیک

از جنوب: بائوده سفلی، زنگی کلا علیا، زنگی کلا سفلی

از غرب: —-

خرید زمین در روستای بائوده علیا

خرید زمین در روستای بائوده علیا

روستای بائوده علیا را اصلا برای سرمایه گذاری پیشنهاد نمیکنیم و اگر خرید زمین در محمودآباد را دارید، پیشنهاد می‌کنیم که یا روستای بائوده علیا را از لیست علاقمندی های خودتان خارج کنید و یا اینکه آن را در اولویت های پایین تر قرار بدهید.

البته این حرف ها به این منظور نیست که زمین های این روستا، هیچ ارزشی ندارند؛ بلکه برای سرمایه گذاری مناسب نیستند؛ یعنی اگر شما قصد خرید زمین به جهت زندگی یا تفریح را دارید، قطعا روستای بائوده علیا میتواند گزینه فوق العاده ای باشد. اگر قصد سرمایه گذاری دارید، پیشنهاد میکنیم درباره خرید زمین در روستاهای دیگر به مانند خرید زمین در چهارمحل آهی محمودآباد و … تحقیق کنید.

اگر قصد استعلام قیمت زمین و ویلاهای بائوده علیا را دارید، با تیم جای دنج تماس بگیرید. شماره جهت تماس:

09355294440

آقای الهی

منبع: ویکی پدیا

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه