روستای بائوده سفلی محمودآباد کجاست؟ + قیمت زمین این روستا

روستای بائوده سفلی محمودآباد کجاست؟ + قیمت زمین این روستا

روستای بائوده سفلی یکی دیگر از محله‌های این شهرستان است که از آن به عنوان روستاهای محمودآباد یاد می‌شود که در همسایگی روستای بائوده علیا قرار دارد. اطلاعات زیادی از این محل در دست نیست؛ ولی در ادامه این پست از جای دنج، ما سعی کردیم تا شما را با جزئیات بیشتری از این روستا آشنا کنیم.

اگر شما قصد خرید زمین در این روستا را دارید، می‌توانید با تیم جای دنج تماس بگیرید. شماره جهت تماس یا پیام در واتس آپ:

09355294440

آقای الهی

اطلاعات کلی از روستای بائوده سفلی

همانطور که در بخش مقدمه هم گفتیم، روستای بائوده سفلی یکی از محله‌های شهرستان محمودآباد به شمار می‌رود که در دهستان اهلمرستاق جنوبی واقع شده.

اطلاعات آمار جعیت این روستا در سال 1395 در دست نیست؛ آخرین آمار مربوط به سال 1385 است که طبق همین اطلاعات، روستای بائوده سفلی 517 نفر جمعیت دارد که تشکیل شده از 137 خانوار است.

از این 517 نفر، 260 نفر مرد و 257 نفر زن هستند.

آدرس روستای بائوده سفلی

اگر شما یکی از افراد بومی باشید، اصلا نیازی به این آدرس‌ها ندارید و به راحتی می‌توانید با آدرس روستای بائوده سفلی را پیدا کنید. ولی توضیح آدرس این روستا برای مسافران و افراد غیربومی، می‌تواند کار سختی باشد؛ چون باید روستاهای زیادی و پیج و خم‌های زیادی را رد کنند.

برای همین، بهتر کار استفاده از نقشه‌ی گوگل مپ است که در ادامه نقشه این روستا را برای شما قرار می‌دهیم تا راحت‌تر بتوانید مسیر خودتان را به این روستا پیدا کنید:

همسایگان روستای بائوده سفلی

از شمال: آرم، اسکنده

از شرق: وازیک، فرام ده، اورطه دشت

از جنوب: زاغ ده

از غرب: گالشپل

خرید زمین در روستای بائوده سفلی

خرید زمین در روستای بائوده سفلی

همه ما می‌دانیم که امروزه خرید زمین در محمودآباد یکی از روش‌های سرمایه گذاری به شمار می‌رود که اکثر سرمایه گذاران به جای خرید طلا یا اقلام دیگر، اقدام به خرید زمین می‌کنند. خرید زمین در روستای بائوده سفلی هم می‌توانند یکی از بهترین گزینه‌ها باشد. ولی خرید زمین در این روستا، برای سرمایه گذاری بلند مدت مناسب است!

چرا که قیمت زمین‌های این روستا نسبت به روستاهای دیگر کمتر است و این در صورتی است که ارزش بسیار بالایی دارند و فقط به این خاطر که هنوز زیاد معروف نیستند، باعث شده تا ارزش بالایی از نظر قیمت نداشته باشند. همچنین اگر شما به دنبال سرمایه گذاری کوتاه مدت هستید، میتوانید به سراغ خرید زمین در کلوده محمودآباد یا دیگر روستاهای درجه یک این شهرستان بروید.

اگر شما قصد خرید زمین در این روستا را دارید، می‌توانید با تیم جای دنج تماس بگیرید. شماره جهت تماس یا پیام در واتس آپ:

09355294440

آقای الهی

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه