بهترین مرکز خرید محمودآباد: 2 مرکز خرید + 3 پاساژ

بهترین مرکز خرید محمودآباد: 2 مرکز خرید + 3 پاساژ

بهترین مرکز خرید محمودآباد کجاست؟ قطعا وقتی هر مسافری به هر جایی سفر می‌کند، دوست دارد که نگاهی به مراکز خرید این مناطق بیندازد؛ شهرستان محمودآباد هم به عنوان یکی از شهرستانهای ساحلی و توریستی استان مازندران، دارای چند مرکز خرید نسبتا خوبی است که از آن به عنوان جاهای دیدنی محمود آباد هم اسم می‌برند.

ولی از آنجایی که مسافران با این شهرستان آشنا نیستند، شاید انتخاب بهترین مرکز خرید برای آنها کمی دشوار به نظر برسد. در این پست از جای دنج قصد داریم تا شما را با چند نمونه از بهترین مراکز خرید این شهرستان آشنا کنیم.

بهترین مرکز خرید محمودآباد

مراکز تفریحی و خرید محمودآباد

در مرحله اول باید به شما بگویم که مراکز خرید را با بازارهای محمودآباد اشتباه نگیرید! مراکز خرید به محلهایی به مانند یک پاساژ یا یک مجتمع تفریحی گفته می‌شود که دارای مغازه و غرفه‌های زیادی هستند و هر کدام از آنها هم مشغول به فروش محصولاتی خاصی هستند.

کیفیت مراکز خرید محمودآباد نسبت به شهرستان‌های دیگر بسیار کمتر است و همین موضوع باعث می‌شود تا انتخاب بهترین مرکز خرید محمودآباد کار دشواری به نظر نرسد! از همین ابتدا می‌توانم به شما بگویم که مجتمع سیمرغ و بازار بزرگ مازندران جزو بهترین مراکز خرید در شهرستان محمودآباد به شمار می‌روند.

1. مرکز خرید سیمرغ محمودآباد

مجتمع سیمرغ محمودآباد

این شما و این شماره یک و بهترین مرکز خرید محمودآباد یعنی مجتمع سیمرغ محمودآباد! این مجتمع تفریحی در سال 1399 افتتاح شد و درواقع عمر زیادی از آن نمی‌گذرد. ولی در همین مدت زمان کم باعث شده تا مسافران زیادی از سراسر ایران به این منطقه برای خرید مراجعه کنند. به حدی که شاید در روزهای تعطیل، هیچ جایی برای پارک ماشین وجود نداشته باشد!

در داخل مجتمع سیمرغ غرفه‌های مختلفی برای خرید لباس، اکسسوری، کتاب، وسایل تزئینی و … وجود دارد؛ علاوه بر این موارد، چندین رستوران و همچنین فست فود هم در این مجتمع راه اندازی شده. البته تعداد زیادی از افرادی که به سیمرغ می‌روند قصد خرید از فروشگاه رفاه سیمرغ محمودآباد را دارند.

همانطور که می‌دانید، محمودآباد از امکانات تفریحی فوق العاده‌ای برخوردار نیست و فقط یکسری امکانات معمولی را به مسافران ارائه می‌دهند. به جرعت می‌توان گفت که مرکز خرید سیمرغ محمودآباد به همراه ساحل دارایی، به تنهایی جای خالی امکانات کم این شهرستان برای مسافران را پر می‌کنند.

آدرس مجتمع سیمرغ: از سه راه مرکزی شهر به سمت غرب (جاده نور-محمودآباد) حرکت کنید؛ حدود 200 متر بعد از میدان آزادی، در سمت چپ خودتان می‌توانید مجتمع سیمرغ محمودآباد را مشاهده کنید.

2. بازار بزرگ مازندران محمودآباد

شماره دو لیست بهترین مرکز خرید محمودآباد مربوط به یک مجتمع خرید نوساز به نام بازار بزرگ مازندران محمودآباد است که در این شهرستان و دقیقا در نزدیکی مجتمع سیمرغ واقع شده. عمر ساختمان این مرکز خرید حتی از سیمرغ هم کمتر است و در سال 1401 تاسیس شده.

بازار بزرگ محمودآباد در مقایسه با سیمرغ دارای ساختمان کوچک‌تر و جمع وجورتری است؛ ولی در مقایسه قیمت‌ها می‌توان گفت که قیمت بازار بزرگ نسبت به سیمرغ کمتر است.

آدرس بازار بزرگ مازندران: از سمت راه مرکزی شهر به سمت غرب (جاده نور-محمودآباد) حرکت کنید؛ حدود 100 الی 200 متر بعد از میدان آزادی، در سمت راست خودتان می‌توانید مجتمع بازار بزرگ مازندران را مشاهده کنید.

3. بازار ساحلی قائم

بازار ساحلی قائم

بازار ساحلی قائم هم جزو بازارهای جدید شهرستان محمودآباد به شمار می‌رود که اتفاقا توانسته تا استقبال زیادی را چه از طرف فروشندگان و چه از طرف مشتریان به دست بیاورد. اکثر غرفه‌های بازار قائم پس از تاسیس شدن و در مدت زمان کمی، اجاره داده شدند که حتی تعداد زیادی از آنها هم قبل از تاسیس شدن اجاره داده شدند.

بیشتر غرفه‌های بازار ساحلی قائم، مربوط به پوشاک و لباس می‌شود؛ یعنی اگر شما قصد خرید پوشاک (شلوار، لباس، کفش، کیف، کلاه و … )را داشتید، می‌توانید به بازار ساحلی قائم مراجعه کنید.

البته این مورد را هم بدانید که برخلاف نام بازار ساحلی، این بازار در کنار ساحل راه اندازی نشده و درواقع در سمت جاده آمل شهرستان محمودآباد تاسیس شده.

4. پاساژهای محمودآباد

درواقع بهترین مرکز خرید محمودآباد در همان دو گزینه اول خلاصه می‌شود و بقیه پاساژهایی که در این شهرستان وجود دارند، به خاطر دلایل مختلفی نمی‌توان آنها را به عنوان بهترین مرکز خرید اسم برد. برای مثال بعضی از پاساژها دارای غرفه‌های کافی نیستند و یا بعضی از آنها فقط مخصوص یکسری کارهای خاصی هستند.

پاساژهای زیادی در این شهرستان وجود دارد که در ادامه این بخش قصد داریم تا شما را با معروف‌ترین پاساژهای شهرستان محمودآباد آشنا کنیم:

پاساژ قرض الحسنه محمودآباد

معروف‌ترین پاساژ محمودآباد همین پاساژ قرض الحسنه محمودآباد است که به خاطر قرضه الحسنه‌ای که در نزدیکی این پاساژ وجود دارد، این اسم را به خودش گرفته. بیشتر غرفه‌های این پاساژ مشغول به فعالیت‌های کامپیوتری (کافی نت یا خدمات کامیپوتری) ، اداری و دفتری (بیمه، وکالت و …) هستند که معروف‌ترین کافی نت شهرستان محمودآباد هم (کافی نت آوا) در این شهرستان واقع شده.

آدرس پاساژ قرض الحسنه محمودآباد: این پاساژ تقریبا در مرکز شهر قرار دارد؛ شما کافی است که از سمت سه راه مرکزی شهر، حدود 500 متر به سمت غرب (جادو نور محمودآباد) برانید؛ سپس در سمت چپ خودتان می‌تواند پاساژ قرض الحسنه محمودآباد را پیدا کنید. این پاساژ دقیقا چسبیده به فروشگاه ایران مارکت است.

پاساژ شرکا محمودآباد

پاساژ شرکا محمودآباد هم جزو پاساژهای معروف این شهرستان به شمار می‌رود که به صورت سه لاین چسبیده به هم راه اندازی شده و برای خودش یک پا بازار به شمار می‌رود. انواع اقسام مغازه در این پاساژ وجود دارد و محدود به فعالیت خاصی نیست. از فروش فرش گرفته تا ابزار یراق و …

آدرس پاساژ شرکا محمودآباد: از سه راه محمودآباد، به سمت شرق برانید و در کمتر از 500 متر، می‌توانید در سمت چپ خودتان شاهد پاساژ شرکا باشید.

پاساژ خسروی محموداباد

پاساژ خسروی را نمی‌توان به عنوان معروف‌ترین، ولی می‌توان به عنوان یکی از قدیمی‌ترین پاساژهای محمودآباد اسم برد. در گذشته غرفه‌های متنوعی در این پاساژ وجود داشت؛ ولی امروزه به دلیل وجود پاساژهای جدیدتر و تغییر سلایق مردم، سبک و سیاق غرفه‌های این پاساژ تغییر کرده. معمولا افرادی که فعالیت‌های خدماتی به مانند تعمیرات انجام می‌دهند به سراغ غرفه‌های این پاساژ می‌روند.

آدرس پاساژ خسروی: از سمت سه راه محمودآباد، به سمت جنوب (جاده آمل-محمودآباد) برانید؛ در کمتر از 500 متر می‌توانید در سمت چپ خودتان، پاساژ خسروی را مشاهده کنید.

مراکز خرید لباس محمودآباد

اگر به دنبال مراکز خرید لباس محمودآباد هستید، بهتر است که به سراغ دو مورد اول لیست بهترین مرکز خرید محمودآباد، یعنی مجتمع سیمرغ و بازار بزرگ محمودآباد بروید. البته فروشگاه‌های مختلف زیادی برای فروش لباس در این شهرستان وجود دارد؛ برای مثال می‌توانم به بازار روز یا جمعه بازار محمودآباد اشاره کنم. ولی اگر به دنبال بهترین هستید، باید به سراغ همان دو موردی بروید که برای شما معرفی کردیم.

جمع بندی درباره بهترین مرکز خرید محمودآباد

در این مقاله سعی کردیم تا شما را بهترین مرکز خرید محمودآباد آشنا کنیم و اگر مقاله را خوانده باشید می‌فهمید که محمودآباد مراکز خرید زیادی ندارد و بهترین مراکز خریدش در مورد مجتمع سیمرغ و بازار بزرگ مازندران خلاصه می‌شود.

ولی این دو به تنهایی می‌توانند جای خالی بقیه مراکز خرید در این شهرستان را پر کنند. پس اگر شما به این شهرستان سفر کردید و به دنبال یک مرکز خرید هستید، این دو گزینه به شما پیشنهاد می‌شود.

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه