روستای برنجده محمودآباد کجاست؟ تو این روستا زمین بخرم؟

روستای برنجده محمودآباد کجاست؟ تو این روستا زمین بخرم؟

روستای برنجده محمودآباد یکی از معروف‌ترین محله‌های این منطقه است که جزو روستاهای محمودآباد به شمار می‌رود. این روستا به دلیل معروفیتی که دارد، توانسته توجه بسیاری از مسافران را به سمت خودش جلب کند. مناطق بکر و سرسبز و آب و هوای عالی باعث شده تا تعداد زیادی از سرمایه گذاران، این روستا را برای سرمایه گذاری انتخاب کنند.

در ادامه این پست از جای دنج قصد داریم تا روستا برنجده را بیشتر با هم بررسی کنیم. با ما همراه باشید.

اگر شما قصد خرید ملک در روستای برنجده را دارید، می‌توانید با تیم جای دنج تماس بگیرید. شماره جهت تماس یا پیام در واتس آپ:

09355294440

آقای الهی

 

معرفی کلی از روستای برنجده

روستای برنجده جزو روستاهای معروف شهرستان محمودآباد به شمار می‌رود که در بخش غربی این شهرستان واقع شده. این روستا که در دهستان اهلمرستاق شمالی واقع شده، قبلا آن را با اسم دیگری می‌شناختند که به مرور زمان و توسط رای اکثریت شورا شهر، نام این روستا به “برنجده” تغییر پیدا کرد.

طبق آخرین آماری که از سرشماری 1395 در دست شده، جمعیت روستای برنجده 1686 نفر اعلام شده که تشکیل شده از بیش از 370 خانوار هستند.

لوکیشن روستا برنجده بر روی گوگل مپ

این روستا تا مرکز شهر حدود 12 کیلومتر فاصله دارد که با ماشین می‌شود حدودا کمتر از 30 دقیقه. برای رسیدن به روستای برنجده باید چند روستا را پشت سر بگذارید تا به این روستا برسید. برای همین بهترین راه برای آدرس دهی، استفاده از نقشه گوگل مپ است. در ادامه لوکیشن این روستا را برای شما قرار می‌دهیم تا راحت‌تر مسیر خودتان را به این روستا پیدا کنید.

همسایگان روستای برنجده

از شمال: خشت سر، شرفتی

از شرق: بونده

از جنوب: روستاهای نور

از غرب: روستاهای نور

نزدیکترین مناطق دیدنی به برنجده

متاسفانه خود روستای برنجده محمودآباد دارای مناطق دیدنی خاصی نیست که بتوان از آن به عنوان یک منطقه برای سفر و گشت و گذار یاد کرد. البته شکی در این موضوع نیست که روستای برنجده دارای بهترین آب و هوای برای زندگی است؛ ولی ما به دنبال منطقه‌ای هستیم که بتوانیم خاطراتی برای خودمان به ثبت برسانیم.

در بین تمامی مکانهای گردشگری که در پست جاهای دیدنی محمود آباد به آن پرداختیم، جنگل بونده نزدیک‌ترین مکان به این روستاست که با طی کردن کمتر از 3 کیلومتر می‌توانید به این مکان دیدنی برسید.

عکس جنگل بونده

در بین چندین جنگلی که در شهرستان محمودآباد وجود دارد، از این جنگل به عنوان بهترین جنگل محمودآباد یاد می‌شود که چه افراد بومی و چه مسافران اگر قصد سفر به جنگل را داشته باشند، قطعا جنگل بونده می‌تواند جزو بهترین گزینه‌ها برای آنها باشد.

خرید زمین و ویلا در روستا برنجده

خرید زمین و ویلا در روستا برنجده

روستای برنجده محمودآباد نمیتواند گزینه مناسبی برای خرید زمین در محمودآباد باشد. البته درست است که این روستا دارای آب و هوا فوق العاده و همچنین مناطق سرسبز زیادی است. ولی اصلی ترین ویژگی منطقه خوب برای سرمایه گذاری که تقاضا میباشد را ندارد!

اگر به دنبال خرید زمین به جهت سرمایه گذاری هستید، پیشنهاد میکنم که ابتدا روستاهای دیگر شهرستان محمودآباد به مانند خرید زمین در چهارمحل آهی محمودآباد و … را بررسی کنید.

به دلیل نوسانات قیمت، نمی‌توان قیمت دقیقی از ملکهای روستای برنجده ارائه داد؛ ولی اگر قصد استعلام قیمت را دارید، می‌توانید با تیم جای دنج تماس بگیرید. شماره جهت تماس یا پیام در واتس آپ:

09355294440

آقای الهی

منبع: ویکی پدیا

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه