روستای بولیده محمودآباد + [قیمت زمین و آمار روستا]

روستای بولیده محمودآباد + [قیمت زمین و آمار روستا]

روستای بولیده محمودآباد یکی از روستاهای همین شهرستان به شمار می‌رود که به چشمه‌های آب سردی که دارد معروف است. همچنین این روستای دارای یک جمعیتی نسبتا کمی است که باعث شده تا گزینه مناسبی برای ویلاسازی به شمار برود.

در ادامه این مقاله از جای دنج قصد داریم تا اطلاعات بیشتری را از روستای بولیده در مازندران را به شما بدهیم. با ما همراه باشید.

اگر شما قصد خرید زمین یا ویلا در روستای بولیده را داشتید، میتوانید با تیم جای دنج تماس بگیرید: شماره جهت تماس:

09355294440

آقای الهی

اطلاعات کلی از روستای بولیده

همانطور که در بالا هم گفتیم، روستای بولیده جزو روستاهای محمودآباد به شمار می‌رود. البته در بین بقیه روستاهای شهرستان محمودآباد، منطقه بولیده دارای معروفیت کمتری است و حتی بسیاری از بومیان هم هنوز با اسم این روستا آشنا نیستند و یا فقط اسم آن را شنیدند.

این روستا در اهلمرستاق جنوبی واقع شده و طبق آخرین سرشماری ایران که در سال 1385 به ثبت رسیده، جمعیت این روستا 286 نفر معرفی شده که از این تعداد هم 146 مرد و 140 زن است.

بخش:اهلمرستاق جنوبی
جمعیت:286 نفر (146 مرد و 140 زن)
فاصله تا مرکز شهر: 15 کیلومتر (20 دقیقه)

آدرس روستای بولیده مازندران

پیدا کردن روستای بولیده محمودآباد، شاید حتی برای افراد بومی منطقه هم سخت باشد. چه برسد به افرادی که بومی نیستند. برای همین بهترین کار، استفاده از نقشه گوگل است. در ادامه نقشه گوگل روستای بولیده را قرار می‌دهم تا بتوانید به راحتی، مسیر خودتان به روستای بولیده را پیدا کنید:

همسایگان روستای بولیده

از شمال: اسلام آباد، قصاب کتی

از شرق: حسین آباد، اسکی آباد، معصوم آباد

از جنوب: روستاهای آمل

از غرب: گلیرد

قیمت زمین در روستای بولیده

قیمت زمین در روستای بولیده
قیمت زمین‌های روستای بولیده چند است؟

همانطور که در بالا هم متوجه شدید، روستای بولیده دارای جمعیت بسیار کمی است که همین موضوع باعث می‌شود تا جوی صمیمی و رفاقتانه در این روستا برقرار باشد. همچنین سر و صدای کمتری هم وجود دارد؛ همه این موارد می‌تواند یکی از دلایل بسیار مناسب برای خرید زمین در این روستا و ساخت و ساز باشد.

از طرفی دیگر، روستای بولیده هنوز به ارزشی که باید، نرسیده و یعنی اینکه قیمت زمین‌های روستای بولیده، کمتر از ارزش واقعی آنهاست. البته به دلیل نوسانات قیمت، متاسفانه نمی‌شود که قیمت دقیقی را برای خرید زمین در روستای بولیده محمودآباد اعلام کرد. ولی شما می‌توانید برای بررسی قیمت‌ها به صفحه خرید زمین در محمودآباد مراجعه کنید.

در این صفحه ما قیمت زمین‌های مختلفی را در روستاهای مختلفی از شهرستان محمودآباد را قرار دادیم که با بررسی آنها می‌تواند به قیمت زمین روستای بولیده هم دست پیدا کنید. همچنین میتوانید

برای دریافت مشاوره جهت خرید زمین در روستای بیشه کلا، با تیم جای دنج تماس بگیرید. شماره جهت تماس:

09355294440

آقای الهی

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه