قیمت زمین در خشت سر | خرید زمین در خشت سر

اگر قصد استعلام قیمت زمین در خشت سر و یا خرید زمین در خشت سر را دارید، میتوانید بر روی گزینه زیر کلیک کرده و با تیم جای دنج تماس بگیرید:

نکته: فایل هایی که در این صفحه مشاهده میکنید، فقط بخشی از بینهایت فایل جای دنج است. اگر فایل مدنظرتون را در این صفحه پیدا نکردید، با شماره بالا تماس گرفته و ویژگی زمین مدنظرتون رو اعلام کنید تا فایل مدنظر شما را پیدا کنیم!

یکی از بهترین روستاهای شهرستان محمودآباد که یک مقصد عالی برای سرمایه گذاری به شمار می‌رود، روستای خشت سر است و برای همین اکثر سرمایه گذارانی که قصد خرید زمین در محمودآباد را دارند، به دنبال خرید زمین در خشت سر هستند. ولی سوالی که اینجا ممکن است برای هر خریداری پیش بیاید، این است که قیمت زمین در خشت سر چقدر است؟ آیا واقعا روستای خشت سر ارزش سرمایه گذاری را دارد؟

اینکه خشت سر ارزش خرید را دارد که هیچ شکی در آن نیست! ولی در ادامه قصد داریم تا اطلاعات بیشتری را درباره این روستا به شما ارائه دهیم تا بهتر بتوانید با ارزش خرید زمین در این روستا آشنا شوید. پس اگر شما هم برای خرید زمین در این روستا دو دول هستید، این بخش را حتما مطالعه کنید.

قیمت زمین در خشت سر - خرید زمین در خشت سر
قیمت زمین در روستای خشت سر چقدر است؟ خشت سر، ارزش خرید زمین را دارد؟

معرفی کوتاهی از روستای خشت سر

روستا خشت سر

قبل از اینکه بخواهیم درباره مسائلی به مانند قیمت زمین در خشت سر و معرفی انواع زمین ها در این روستا صحبت کنیم، بهتر است که اطلاعات کافی را درباره این روستا به دست بیاوریم؛ اگر شما یک فرد بومی هستید، که قطعا با این روستا آشناییت دارید؛ ولی اگر یک فرد غیر بومی هستید، بهتر است که قبل از خرید، حتما این بخش را مطالعه کنید:

خشت سر یک روستای ساحلی است که درواقع آخرین روستای محمودآباد از سمت غرب به شمار می‌رود. خشت سر در بین تمامی روستاهای محمودآباد، دارای بیشترین جمعیت که بخش قابل توجهی از آن را افراد غیر بومی تشکیل می‌دهند.

خشت سر را درواقع باید به مانند یک شهر دانست. چون هر چیزی که لازم داشته باشید را می‌توانید در این روستا پیدا کنید. (به غیر از بیمارستان و کلانتری)

آدرس روستای خشت سر

خشت سر آخرین روستای محمودآباد از سمت غرب است که دقیقا بر سر جاده اصلی واقع شده. یعنی برای رسیدن به روستای خشت سر، کافی است که ابتدا بر سر جاده اصلی بروید و سپس به سمت غرب برانید تا به خشت سر برسید.

در ادامه هم نقشه روستای خشت سر از طریق گوگل مپ را برای شما قرار میدهیم:

روستای خشت سر دارای چه ویژگی هایی است؟

محمودآباد دارای بیش از 80 روستاست که هر کدام از آنها هم دارای ویژگی های مختلفی هستند که به صورت مستقیم می‌توانند بر روی قیمت زمین های همان روستا، تاثیر بگذارند. ولی حالا چرا روستای خشت سر جزو روستاهای برتر شهرستان محمودآباد به شمار می‌رود؟ مگر روستای خشت سر دارای چه ویژگی هایی است؟

شاید ویژگی های روستای خشت سر یا هر روستای دیگری نداشته باشد و قطعا این موارد می‌توانید به صورت مستقیم بر روی قیمت زمین در خشت سر تاثیرگذار باشد. در ادامه تمامی این ویژگی ها را به شما معرفی می‌کنیم. همچنین در ویدئو زیر هم ما اطلاعات کاملی را درباره مزایا خرید زمین در خشت سر را توضیح دادیم:

1. خشت سر یک روستای ساحلی است

ساحل خشت سر

اولین و شاید مهم‌ترین ویژگی روستای خشت سر که به صورت مستقیم می‌تواند بر روی قیمت آن تاثیرگذارد باشد مربوط به همین موضوع است؛ خشت سر یک روستای ساحلی است که همین موضوع می‌توانید ارزش خرید آن را بسیار بالا ببرد.

حتی دورترین منطقه روستای خشت سر هم حداکثر فقط 10 دقیقه با دریا فاصله دارد و اگر شما به دنبال یک منطقه ساحلی برای خرید زمین هستید، خرید زمین در خشت سر می‌تواند یک گزینه عالی برای شما باشد.

همچنین زمین های ساحلی بسیار زیادی هم در این روستا وجود دارد که اگر قصد خرید زمین ساحلی را هم داشتید می‌توانید فایل های مربوط به این روستا را بررسی کنید.

ولی باید بدانید که خشت سر دارای هوای شرجی یا همون رطوبت زیادی است که شاید برای برخی از شما مناسب نباشد؛ البته این درصورتی است که هدف شما از خرید زمین در این روستا، ساخت و ساز و زندگی یا تفریح باشد!

2. خشت سر یک روستای جنگلی است

خشت سر یک روستای جنگلی است

علاوه بر دریا که در بخش شمالی روستای خشت سر قرار دارد، بخش جنوب آن نیز به یک جنگلی فوق العاده زیبا منتهی می‌شود که هر ساله میزبان تعداد زیادی از مسافران است. کمتر روستایی نه تنها محمودآباد، بلکه در کل ایران وجود دارد که دریا و جنگل را به صورت همزمان داشته باشد.

جنگل نیز به مانند دریا، باعث تاثیرگذاری زیادی بر روی قیمت زمین در خشت سر شده که هر چه موقعیت زمین به جنگل نزدیکتر باشد، قطعا قیمت آن نیز بیشتر است. البته قیمت زمین های ساحلی بسیار بیشتر از قیمت زمین های نزدیک به جنگل است.

پس اگر شما به دنبال یک زمینی هستید که فاصله کمی با دریا و همچنین با جنگل داشته باشد، خرید زمین در خشت سر می‌توانید گزینه مناسبی برای شما باشد.

3. آب بندان

در اکثر روستاهای محمودآباد، آب بندان هایی وجود دارد که به منظور صرفه جویی در مصرف آب برای کارهای کشاورزی استفاده می‌شود. البته تعدادی از مردم هم وجود دارند که با اجاره کردن آب بندان ها، اقدام به پرورش ماهی می‌کنند.

این مناطق را می‌توان جزو مکان های دیدنی این روستا معرفی کرد که البته باعث تغییرات زیادی در قیمت زمین در خشت سر نمی‌شود. چون همانطور که گفتیم، در اکثر روستاهای محمودآباد و حتی مازندران، آب بندان وجود دارد. ولی باز هم نمی‌توان گفت که بر روی قیمت زمین ها بی‌تاثیر است!

4. خشت سر یک مقصد مذهبی است!

 

امامزاده فضل روستا خشت سر

دقیقا در ابتدای روستای خشت سر (از سمت شرق) یک امامزاده با نام امامزاده فضل وجود دارد که اتفاقا قبرستان این روستا نیز در همین منطقه است؛ همچنین مسافران زیادی برای صرف فعالیت های مذهبی به مانند نماز، وضو، قرآن خواندن و … به سمت امامزاده فضل می‌روند.

5. خشت سر، فراتر از یک روستا

روستای خشت سر دارای یک مجتمع تفریحی به نام غزال است که همین مجتمع تفریحی، مسافران زیادی را هر روزه به سمت خودش می‌کشد؛ باشگاه بدنسازی، کافه ساحلی، داروخانه، هایپرماکت 24 ساعته، نانوایی (سنگگ، بربری، لواش، سنتی)، بیش از 4 شهرک و … از ویژگی‌های خشت سر است؛ کدام روستایی را می‌توانید پیدا کنید که تمامی این ویژگی‌ها را به صورت یکجا داشته باشد؟

با بررسی تمام این موارد، باز هم فکر می‌کنید که خرید زمین در خشت سر عاقلانه نیست و باز هم به دنبال روستای باارزش‌تری هستید؟

6. خشت سر در سر جاده اصلی واقع شده

یکی دیگر از اصلی ترین مواردی که می‌تواند بر روی قیمت زمین در خشت سر تاثیر بگذارد مربوط به همین موضوع می‌شود؛ طول خشت سر، به صورت کامل بر سر جاده اصلی واقع شده که اتفاقا محل عبور و مرور ماشین های زیادی هست.

درواقع این جاده، تنها مسیری است که می‌تواند محمودآباد را به نور و بالعکس متصل کند. قطعا قیمت زمین های سر جاده اصلی خشت سر با زمین های داخل روستا، فرق می‌کند و ارزش سرمایه گذاری بیشتری دارند.

قیمت انواع زمین های روستای خشت سر

انواع مختلف زمین در روستای خشت سر وجود دارد که از مهم‌ترین آنها می‌توان به زمین ساحلی، کشاورزی و … اشاره کرد. در ادامه این بخش قصد داریم تا انواع آنها را معرفی کنیم. پس اگر به دنبال قیمت زمین در خشت سر هستید، حتما این بخش را تا آخر مطالعه کنید:

خرید زمین ساحلی در خشت سر

خرید زمین ساحلی در خشت سر
خرید زمین ساحلی در خشت سر

در بین تمامی انواع زمین ها، زمین های ساحلی دارای بیشترین ارزش و حتی بیشترین محبوبیت هستند. چون تقاضاهای زیادی برای زمین های ساحلی وجود دارد و به دلیل همین تقاضاهای بالا، می‌توان گفت که ارزش بالایی را برای سرمایه گذاری دارند.

اگر شما قصد استعلام قیمت زمین ساحلی در خشت سر را دارید، بر روی دکمه زیر کلیک کرده تا با کارشناسان جای دنج تماس بگیرید:

خرید زمین کشاورزی در خشت سر

خرید زمین کشاورزی در خشت سر
قیمت زمین کشاورزی در خشت سر چقدر است؟

زمین های کشاورزی هم یکی دیگر از مقاصد خرید زمین در خشت سر به شمار می‌رود؛ ولی زمین های کشاورزی به درد سرمایه گذاری به جهت ساخت و ساز نمیخورند. چون اصلا ساخت و ساز در این زمینها، غیرقانونی است.

ولی اگر شما قصد سرمایه گذاری در بخش کشاورزی را دارید و یا اینکه خودتان یک کشاورز و به دنبال زمین خوب میگردید، باید بدانید که زمین های کشاورزی زیادی در روستای خشت سر وجود دارد.

البته زمین های کشاورزی دارای قیمت های بسیار کمی در مقایسه با بقیه کاربری ها و انواع مختلف دیگر هستند.

اگر قصد استعلام قیمت زمین کشاورزی در روستا خشت سر را داشتید، بر روی دکمه زیر کلیک کرده تا با کارشناسان جای دنج تماس بگیرید:

خرید زمین مسکونی در خشت سر

خرید زمین مسکونی در خشت سر

اگر شما به دنبال زمینی هستید که بعد از خرید، شروع به ساخت و ساز کنید، باید به سراغ خرید زمین مسکونی بروید. بیشترین تقاضاها برای خرید زمین، مربوط به همین کاربری زمین، یعنی مسکونی می‌شود. روستای خشت سر هم دارای زمین های بسیاری با کاربری مسکونی است که حالا بعضی از آنها نزدیک به جنگل و بعضی‌ها هم ساحلی یا همان پلاک یک هستند.

در هر صورت اگر شما قصد استعلام قیمت زمین مسکونی در خشت سر را داشتید، بر روی دکمه زیر کلیک کرده تا با کارشناسان جای دنج تماس بگیرید:

خرید زمین تجاری در خشت سر

زمین های تجاری جزو زمین هایی هستند که امکان راه اندازی کسب و کار در آنجا وجود دارد؛ یعنی اگر شما قصد راه اندازی یک مغازه یا فروشگاه را داشته باشید، باید حتما ابتدا حتما یک زمین تجاری را بخرید؛ همانطور که گفتیم، خشت سر دقیقا بر روی جاده اصلی و اتوبان محمودآباد به نور و بالعکس واقع شده که دارای زمین های تجاری بسیار زیاد و البته با ارزش بسیار بالایی هستند.

به طوریکه یک مجتمع تفریحی، داروخانه، هایپرمارکت 24 ساعته و … در این روستا ساخته شده.

در کل اگر قصد خرید زمین در خشت سر در بافت تجاری را داشتید، می‌توانید برای انجام مراحل استعلام قیمت و خرید، با استفاده از دکمه زیر، با تیم جای دنج تماس بگیرید:

خرید زمین الحاق به بافت در خشت سر

زمین الحاق به بافت هم را جزو زمین های بیرون بافت می‌شناسند؛ یعنی ساخت و ساز در این زمین ها، کاملا غیرقانونی است و به هیچ وجه هم نمی‌توانید برای آن، مجوز ساخت بگیرید. البته درست است که زمین های الحاق به بافت، همان زمین های بیرون بافت هستند؛ ولی یک مزیتی دارند و آن هم این است که در طرح بعدی، به صورت صد در صد وارد بافت می‌شوند.

مثلا شما می‌توانید یک زمین چسبیده به بافت (الحاق به بافت) را در خشت سر بخرید و سپس زمانیکه وارد بافت شد، حالا آن را بفروشید و یا اینکه ساخت و ساز خودتان را شروع کنید.

البته این موضوع را هم بدانید که قیمت زمین های الحاق به بافت و بیرون بافت، حداقل دو برابر کمتر از زمین های داخل بافت هستند که همین موضوع می‌تواند نشان دهنده ارزش بالای این زمین ها برای سرمایه گذاری باشد.

اگر شما قصد استعلام قیمت زمین در خشت سر را دارید، می‌توانید بر روی دکمه زیر کلیک کرده و با تیم جای دنج تماس بگیرید:

خرید ویلا در خشت سر یا خرید زمین؟

خرید ویلا در خشت سر

خرید ویلا در خشت سر هم یک گزینه دور از انتظار نیست و اتفاقا باید بدانید که تقاضاهای زیادی هم برای خرید و فروش ویلا در روستای خشت سر وجود دارد. چه کسی است که نخواهد یک ویلا در یک روستایی بخرد که در بدترین حالت، 10 دقیقه با دریا و 10 دقیقه با جنگل فاصله داشته باشد؟

البته قیمت ویلاها هم به شرایط مختلفی بستگی دارد و به دلیل وجود نوسانات زیاد قیمت ملک، متاسفانه نمی‌توانیم قیمت دقیقی را اعلام کنیم. برای همین اگر قصد استعلام قیمت ویلا در خشت سر را دارید، بر روی دکمه زیر کلیک کرده و با تیم جای دنج بگیرید:

به غیر از خشت سر، چه روستاهای دیگری برای سرمایه گذاری پیشنهاد می‌شوند؟

خشت سر یکی از چندین روستاهای برند شهرستان محمودآباد به شمار می‌رود. درواقع روستاهای دیگری هم وجود دارند که تقاضاهای زیادی برای خرید و فروش زمین در آنها وجود دارد. در ادامه قصد معرفی روستاها را داریم:

به دلیل نوسانات بالا، نمی‌توانیم قیمت دقیقی را اعلام کنیم. اگر قصد استعلام قیمت زمین های روستای خشت سر را دارید، با شماره 09387006981 تماس بگیرید.

صد در صد! خرید زمین در روستای خشت سر، چه برای سرمایه گذاری، چه برای زندگی، چه برای تفریح و چه برای کار پیشنهاد می‌شود. البته تصمیم نهایی با خودتان است.

چه زمین و چه ویلا در خشت سر، هر دو سود زیادی برای شما دارد. حالا اینکه کدام را می‌خرید دیگر بستگی به خودتان دارد.

خشت سر جزو روستاهای برند محمودآباد به شمار می‌رود که یعنی روستاهای مطرح دیگری هم در کنار خشت سر وجود دارند.

مقایسه آگهی ها

مقایسه