خرید زمین برای کارواش در محمودآباد (2 نکته مهم!)

خرید زمین برای کارواش در محمودآباد (2 نکته مهم!)

قطعا افرادی که قصد راه اندازی یک کارواش در هر منطقه ای را داشته باشند، ابتدا باید یک فضایی را آماده کنند تا بتوانند کارواش را راه اندازی کنند. درواقع بهتر است اینطور بگویم که برای راه اندازی کارواش، ابتدا نیاز به یک زمین دارید؛ حالا ممکن است که بعضی از شماها این زمین را از قبل آماده کرده باشید و یا اینکه به دنبال خرید زمین برای کارواش باشید.

در ادامه این مقاله از سایت جای دنج، ما قصد داریم تا درباره خرید برای کارواش در محمودآباد صحبت کنیم.

چه نکاتی را باید در خرید زمین برای کارواش رعایت کنیم؟

چه نکاتی را باید در خرید زمین برای کارواش رعایت کنیم؟

اول از همه اعلام کنیم که ما تجربه خاصی در این زمینه نداریم و تا حالا هم مشتری نداشتیم که برای خرید زمین برای کارواش (car wash)، به ما مراجعه کند. یعنی این اطلاعاتی که در ادامه ارائه میدهیم، همگی از روی علم قبلی خودمان است و شاید ناقص باشد.

به نظر ما، شما باید دو نکته خیلی مهم را در زمان راه اندازی کارواش و همچنین خرید زمین برای کارواش در نظر بگیرید.

همچنین بخوانید: نکات مهم خرید زمین هکتاری در شمال

1. مساحت زمین

مساحت زمین، شاید جزو مهمترین نکاتی باشد که باید در زمان خرید زمین برای کارواش، مدنظر داشته باشید. شما ابتدا باید یکسری نکاتی را بررسی کنید تا درنهایت بتوانید به سراغ مساحت موردنیاز خودتان برای خرید زمین بروید.

برای مثال باید بدانید که سه نوع کارواش داریم که عبارتند از:

  • سنتی
  • صنعتی
  • خودکار (اتوماتیک)

هر کدام از این موارد، وسایل و دستگاه های مخصوص به خودشان را نیاز دارد که میتواند بر روی مساحت زمین کارواش هم تاثیر بگذارد. البته این فقط، یکی از مواردی است که باید برای پیدا کردن مساحت زمین کارواش، بررسی کنید.

پیشنهاد ما این است که برای دریافت اطلاعات دقیق تر، حتما از یک متخصص یا شخصی که در این حوزه فعالیت میکند، مشورت بگیرید.

2. محل زمین

محل زمین، به حدی مهم است که اگر به اشتباه انتخاب کنید، ممکن است که کل سرمایه ای که برای راه اندازی کارواش هزینه کردید، از بین برود. فرض کنید که شما در یک منطقه ای که حتی ماشین هم به ندرت عبور میکند، اقدام به خرید زمین برای کارواش کردید. به نظر شما، آیا میتوانید مشتری را به سمت خودتان بکشانید؟ آیا افرادی که به خدمات کارواش نیاز دارند، کارواش هایی که در نزدیکی خودشان وجود دارد را رها میکنند و چند کیلومتر رانندگی میکنند که به کارواش شما برسند؟ قطعا نه!

پس باید محل زمین را در زمان خرید زمین برای کارواش بررسی کنید.

همچنین بخوانید: کاربری باغی چیست؟

جمع بندی خرید زمین برای کارواش

همانطور که در ابتدای مقاله هم توضیح دادیم، اطلاعاتی که در این مقاله ارائه کردیم شاید ناقص باشد؛ برای همین سعی کنید که حتما از یک شخصی که در این حوزه تجربه دارد، یک مشاوره بگیرید و اصلا به مقالات اینترنت، بسنده نکنید

اگر هر سوالی درباره این مقاله داشتید، میتوانید از قسمت کامنتها برای ما ارسال کنید.

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه