خرید زمین در بیشه کلا | قیمت زمین در بیشه کلا

اگر قصد خرید زمین در بیشه کلا یا استعلام قیمت زمین در بیشه کلا را دارید، میتوانید بر روی گزینه زیر کلیک کرده و با تیم جای دنج تماس بگیرید:

نکته: فایل هایی که در این صفحه مشاهده میکنید، فقط بخشی از بینهایت فایل جای دنج است. اگر فایل مدنظرتون را در این صفحه پیدا نکردید، با شماره بالا تماس گرفته و ویژگی زمین مدنظرتون رو اعلام کنید تا فایل مدنظر شما را پیدا کنیم!

خرید زمین در بیشه کلا همیشه یکی از گزینه هایی مطرح برای سرمایه گذاری در شهرستان محمودآباد به شمار میرفته. به طوریکه همیشه اکثر افرادی که برای خرید زمین در محمودآباد با ما تماس میگیرند، خرید زمین در این روستا، همیشه یکی از اولویت های آنهاست.

برای همین در ادامه این صفحه، ما تصمیم گرفتیم تا درباره خرید زمین زمین و قیمت زمین در بیشه کلا محمودآباد با هم صحبت کنیم.

خرید زمین در بیشه کلا
در روستای بیشه کلا، زمین بخریم یا نه

معرفی کوتاهی از روستای بیشه کلا

روستای بیشه کلا محمودآباد + [قیمت زمین در بیشه کلا]

قبل از اینکه بخواهیم درباره مباحثی به مانند خرید زمین در بیشه کلا صحبت کنیم، بهتر است که یکسری اطلاعاتی را درباره این روستا داشته باشیم. درواقع شما به عنوان یک خریدار، موظف هستید که آشنایی کامل را با روستای بیشه کلا داشته باشید. چون آشنایی شما با بیشه کلا، میتواند تاثیرات مستقیمی را در تصمیم نهایی شما برای خرید زمین بیشه کلا بگذارد.

بیشه کلا یکی از روستاهای معروف و محبوب در شهرستان محمودآباد به شمار میرود که بخش سرخرود است. همچنین این روستا، جزو 5 روستای پرجمعیت محمودآباد است که بخش قابل توجهی از آن را نیز افراد غیربومی تشکیل میدهند.

یعنی اگر شما به دنبال یک روستایی هستید که مردمانش رابطه خوبی با افراد غیربومی داشته باشند، بیشه کلا میتواند منطقه مناسبی باشد؛ اتفاقا همین موضوع هم باعث افزایش تقاضا به جهت خرید زمین در بیشه کلا شده.

البته طبق آماری که سایت ویکی پدیا و درباره این روستا منتشر شده، جمعیت آن بیش از 2000 نفر است. البته این آمار مربوط به سرشماری سال 1395 میشود که یعنی الان قطعا، جمعیت آن بیشتر از این تعداد است.

چرا باید اقدام به خرید زمین در بیشه کلا کنیم؟

چرا باید اقدام به خرید زمین در بیشه کلا کنیم؟​
چرا باید توی بیشه کلا، زمین بخریم؟

شما به عنوان یک خریدار، حق دارید که با تمام ویژگی های این روستا آشنا شوید؛ قطعا شما باید هزینه های زیادی خرید زمین در بیشه کلا پرداخت کنید و به همین منظور، لازم است که با تمامی ویژگی های این روستا، آگاه باشید.

1. بیشه کلا، ساحلی است

شاید در بین تمامی ویژگی هایی که در این روستا وجود دارد، ساحلی بودن بیشه کلا، بیشتر از همه به چشم بیاید؛ حتی این ویژگی بیشه کلا باعث شده که تاثیرات زیاد و مستقیمی را هم بر روی قیمت زمین در بیشه کلا بگذارد.

درواقع اکثر افرادی که با تیم جای دنج تماس بگیرند، به دنبال خرید زمین ساحلی در محمودآباد هستند و از آنجایی که مناطق داخل شهری، کمی گرانقیمت است، به سراغ مناطق ساحلی روستایی میروند که یکی از آنها هم مربوط به خرید زمین در بیشه کلا میشود.

البته همانطور که میدانید، محمودآباد یک شهر کاملا ساحلی به شمار میرود که سواحل بینظیری را هم در خودش دارد. پس اگر به دنبال منطقه ساحلی مناسب برای خرید زمین هستید، روستای بیشه کلا میتواند یکی از بهترین گزینه ها برای شما باشد.

2. امنیت بالا

فرودگاه بیشه کلا کجاست؟

البته وقتی که درباره امنیت بالای بیشه کلا صحبت میکنیم، منظورمان این نیست که مثلا بقیه روستاهای محمودآباد، امنیت کمی داشته باشد. ولی از آنجایی که یک پاسگاه نیرو انتظامی و مقر نیروهوایی ارتش در بیشه کلا واقع شده، توانسته تاثیرات زیادی در امنیت این منطقه بگذارد.

همین موارد توانسته تا افراد زیادی به سراغ خرید زمین در بیشه کلا ببرد. چه کسی دوست ندارد که در منطقه ای سرمایه گذاری کند که امنیت بالایی نداشته باشد؟ قطعا هیچ کسی!

3. خدمات رفاهی

یکی از دیگر از مواردی که توانسته بر روی خرید زمین در بیشه کلا تاثیر بگذارد، مربوط به خدمات رفاهی قابل قبول در این منطقه است. اگر تا به اینجای این مقاله را به خوبی مطالعه کرده باشید، گفتیم که این روستا یک منطقه پرجمعیت و همچنین غیربومی نشین است؛ این دو موارد در کنار همدیگر باعث شده تا خدمات رفاهی زیادی در این روستا ایجاد شود.

پس اگر شما نیاز به خرید نان، مایحتاج خانه، خرید لباس و … داشتید، نیاز نیست که تا مرکز شهر رانندگی کنید. تمامی این موارد، در روستای بیشه کلا وجود دارد.

همچنین در محمودآباد، یک مجتمع رفاهی به نام مجتمع اکسین وجود دارد که دارای مرکز خرید، شهربازی، بوتیک و … است که در صورت نیاز، میتوانید از خدمات این مجتمع رفاهی هم استفاده کنید.

البته باید بدانید که یکی از بهترین کافه های شهرستان محمودآباد هم در این روستا واقع شده؛ این کافه را با نام کافه فرحزاد میشناسند که در بسیار از شبها نیز موسیقی زنده برگزار میکند.

4. در سر جاده اصلی واقع شده

در کنار ساحلی بودن، این روستا دقیقا در سر جاده اصلی واقع شده که همین موضوع توانسته تاثیرات فوق العاده ای را بر روی قیمت زمین در بیشه کلا بگذارد.

البته قطعا قیمت زمین هایی که سر جاده واقع شده اند، بسیار بیشتر از بقیه زمین هاست؛ ولی این ویژگی بیشه کلا باعث افزایش قیمت کل زمین های این روستا شده. این ویژگی باعث شده که بیشه کلا یک منطقه عالی برای سرمایه گذاری هم به شمار برود.

خودتان کمی فکر کنید. یک روستایی که هم در سر جاده اصلی واقع شده و هم اینکه ساحلی است و از طرفی دیگر هم امنیت بسیار بالایی دارد. چرا کسی نباید به سراغ خرید زمین در بیشه کلا برود؟

بررسی قیمت زمین در بیشه کلا

قیمت زمین در بیشه کلا محمودآباد

اگر کمی با بحث خرید زمین در مناطق شمالی آشنا باشید، قطعا میدانید که کاربری های مختلف در شمال وجود دارد که هر کدام از آنها هم دارای قیمت های متفاوتی هستند که این بحث درباره خرید زمین در بیشه کلا هم صدق میکند.

درواقع اکثر کاربری های زمین، باعث شده که کارایی های متفاوتی را هم داشته باشند. در ادامه، بیشتر درباره قیمت انواع کاربری های زمین بیشه کلا صحبت میکنیم:

1. خرید زمین مسکونی در بیشه کلا

خرید زمین مسکونی در بیشه کلا
قیمت زمین مسکونی در بیشه کلا چقدره؟

زمین هایی که کاربری مسکونی دارند، برای ساخت و ساز استفاده میشوند که قطعا قیمت های نسبتا بالاتری را در مقایسه با بقیه کاربری ها دارند. درواقع اکثر مشتریانی هم که برای خرید زمین در روستای بیشه کلا تماس میگیرند، اکثریت هم دنبال زمین مسکونی هستند.

اگر قصد استعلام قیمت زمین مسکونی در بیشه کلا را دارید، پیشنهاد میکنم که با تیم جای دنج تماس بگیرید. شماره جهت تماس:

2. خرید زمین تجاری در بیشه کلا

خرید زمین تجاری در بیشه کلا
قیمت زمین تجاری در بیشه کلا چقدره؟

در بین تمامی کاربری های زمین که در شمال کشور وجود دارد، بیشترین قیمت مربوط به زمین تجاری است. کاربری تجاری و همانطور که از اسم آن هم مشخص است، برای کسب و کار استفاده میشود.

یعنی شما نمیتوانید در یک زمین تجاری، یک ویلا بسازید؛ ولی میتوانید برای ساختن یک مغازه یا مجتمع و … اقدام کنید.

اگر قصد خرید یا استعلام قیمت زمین تجاری در بیشه کلا را داشتید، میتوانید با تیم جای دنج تماس بگیرید؛ شماره جهت تماس:

3. خرید زمین کشاورزی در بیشه کلا

خرید زمین کشاورزی در بیشه کلا
قیمت زمین کشاورزی در بیشه کلا چقدره؟

کاربری کشاورزی، معمولا کمترین تقاضا را دارند که همین تقاضاهای کم هم باعث شده تا قیمت های بسیار کمتری را هم در مقایسه با بقیه زمین ها داشته باشند. البته همانطور که از اسم زمین کشاورزی هم مشخص است، فقط میتوانند برای مصارف کشاورزی از آن استفاده کنند و هیچ کاربرد دیگری ندارد.

یعنی شما اگر اقدام به خرید زمین کشاورزی در بیشه کلا کرده باشید، نمیتوانید هیچ ساخت و سازی را داشته باشید. حالا میخواهد چه ویلا باشد یا مغازه!

اگر قصد استعلام قیمت زمین کشاورزی در بیشه کلا را داشتید، با تیم جای دنج تماس بگیرید. شماره جهت تماس:

4. خرید زمین الحاق به بافت در بیشه کلا

خرید زمین الحاق به بافت در بیشه کلا
قیمت زمین در الحاق به بافت در بیشه کلا چقدره؟

زمین الحاق به بافت که آن را با اسم زمین های چسبیده به بافت هم میشناسند، زمین هایی هستند که در طرح هادی بعدی، وارد بافت میشوند. درواقع اگر هدف شما از خرید زمین در بیشه کلا، مربوط به سرمایه گذاری میشود، پیشنهاد میکنم که فایل های الحاق به بافت روستای بیشه کلا را نیز بررسی کنید.

البته ما در پست چرا باید زمین چسبیده به بافت بخریم هم به صورت کامل درباره این موضوع صحبت کردیم.

اگر شما قصد استعلام قیمت زمین الحاق به بافت در بیشه کلا را دارید، پیشنهاد میکنم که با تیم جای دنج تماس بگیرید؛ شماره جهت تماس:

5. خرید زمین خارج از بافت در بیشه کلا

زمین خارج از بافت، درواقع زمین هایی هستند که شما هیچ کاری را نمیتوانید در آن انجام دهید؛ نه نمیتوانید مغازه بزنید و نه ویلا؛ درواقع یک زمین بدون استفاده هستند. ولی خب باز هم افرادی هستند که حالا به هر دلیلی، قصد خرید زمین بیرون بافت در بیشه کلا را دارند.

زمین های خارج از بافت هم به این دلیل که تقاضاهای بسیار کمی را دارند، قیمت های کمتری را هم در مقایسه با بقیه کاربری ها دارند. در هر صورت اگر شما قصد خرید یا استعلام قیمت زمین خارج از بافت در بیشه کلا را داشتید، میتوانید با تیم جای دنج تماس بگیرید:

بهترین املاک بیشه کلا برای خرید زمین

بهترین املاک بیشه کلا برای خرید زمین​
بهترین املاک بیشه کجاست؟

اگر شما کمی در شهر محمودآباد یا روستاهای این شهر گشت و گذار کنید، قطعا متوجه میشوید که املاک های بسیار زیادی در این شهر وجود دارد که البته کاملا هم عادی است؛ از آنجایی که خرید و فروش های زیادی در ملک و زمین های این منطقه انجام میشود، باعث شده که افراد زیادی به سراغ شغل املاک بروند.

ولی نمیتوان همه آنها را به عنوان یک برترین اسم برد. همانطور که میدانید، کلاهبرداری های زیادی در بخش خرید و فروش زمین در شمال انجام میشود و همین موضوع باعث شده تا انتخاب یک املاک معتبر، بیشتر از قبل، مهم واقع شود.

اگر شما قصد خرید زمین در بیشه کلا را داشته باشید، قطعا باید در اولین مراحل، به سراغ انتخاب یکی از بهترین املاک بیشه کلا بروید. جای دنج، یکی از برترین مشاوراملاکهای حوزه محمودآباد به شمار میرود که درواقع فعالیتش به صورت تخصصی، بر روی فایل های محمودآباد است.

روستای بیشه کلا هم یکی از روستاهای شهر محمودآباد به شمار میرود و که یعنی خرید و فروش زمین در بیشه کلا نیز یکی از خدمات تیم جای دنج است. پس اگر شما قصد استعلام قیمت زمین در بیشه کلا محمودآباد را داشتید، میتوانید با تیم جای دنج تماس بگیرید؛ شماره جهت تماس:

اجاره ویلا در بیشه کلا

ساحلی بودن بیشه کلا، باعث شده که ویلاهای زیادی در این منطقه ساخته شود؛ برخی از این ویلا هم برای فروش، برخی برای اجاره سالانه و برخی هم برای اجاره های شبانه هستند.

متاسفانه تیم جای دنج، فعلا فعالیتی در زمینه اجاره ویلا شبانه ندارد. ولی اگر قصد اجاره ویلا یا خانه به صورت سالانه را داشتید، میتوانید با تیم جای دنج تماس بگیرید. شماره جهت تماس:

به غیر از بیشه کلا، چه روستاهای دیگری برای سرمایه گذاری مناسب است؟

همانطور که احتمالا متوجه شدید، روستاهای بسیار زیادی در شهرستان محمودآباد وجود دارد که هر کدام از آنها هم دارای ویژگی های متفاوتی برای سرمایه گذاری هستند. به اینصورت که نمیتوان از خرید زمین در بیشه کلا، به عنوان بهترین گزینه برای سرمایه گذاری اسم برد. در ادامه، چند روستا دیگر که برای سرمایه گذاری مناسب هستند را معرفی میکنیم:

البته در بین موارد بالا، قیمت زمین در خشت سر، از بقیه روستاها بسیار بیشتر است که میتواند به دلیل ویژگی های خاص خودش باشد. از سمتی دیگر هم، قیمت زمین در معلم کلا، آزادمون و ابوالحسن آباد هم به نسبت، کمتر از بقیه به شمار میرود.

نکات قبل از خرید زمین در بیشه کلا

اصلا فرقی نمیکند که شما قصد خرید چه محصولی را دارید؛ اگر قرار است که هزینه نسبتا زیادی را برای آن پرداخت کنید، پس باید حتما نکات مربوط به قبل از خرید آن را به خوبی رعایت کنید که خرید زمین در بیشه کلا هم از این قائله ، مستثنی نیست.

البته نکات بسیار زیادی وجود دارد؛ ولی در ادامه این بخش، قصد داریم تا مهمترین آنها را به شما توضیح دهیم.

1. انتخاب معتبرترین املاک

همانطور که در بالاتر هم توضیح دادیم، شما در اولین مرحله باید به سراغ انتخاب بهترین املاک بروید تا مراحل خرید خودتان را نیز از همان املاک، پیگیری کنید. انتخاب بهترین املاک، میتواند شما را از کلاهبرداری های احتمالی دور کند.

2. با نکات قولنامه نویسی آشنا باشید

نکات مهم در نوشتن قولنامه زمین چیست؟

به دلیل اینکه خرید و فروش زمین های شمال به دفعات زیاد انجام میشود، اکثریت سعی میکنند تا از قولنامه برای خرید و فروش استفاده کنند. برای همین، شما باید حتما با نکات قولنامه نویسی آشنا باشید.

البته نکات بسیار زیادی در بحث قولنامه نویسی وجود دارد که شما باید آنرا رعایت کنید و اگر ما بخواهیم به توضیح این موارد بپردازیم، قطعا از بحث خرید زمین در بیشه کلا دور میشویم.

برای همین پیشنهاد میکنیم که برای پی بردن به این نکات، به پست نکات مهم در نوشتن قولنامه زمین مراجعه کنید. در این پست، ما تمامی نکات مهم در این زمینه را به صورت کامل، توضیح دادیم.

3. مراحل استعلام رو جدی بگیرید

اصلا مهم نیست که شما برای خرید زمین در بیشه کلا به نزد یک املاک مطمئن رفتید یا نه؛ اصلا مهم نیست که فروشنده، رفیق صمیمی شماست یا نه! شما در هر صورت، باید حتما به سراغ مراحل استعلام بروید.

یعنی اینکه باید استعلام بگیرید که زمینی که قصد خرید آن را دارید، به اسم چه کسی است؟ کاربری زمین چیست؟ چند متر است؟ و …

پیشنهاد ما به شما این است که قبل از اینکه پای قولنامه بنشینید، اول از همه، مراحل استعلام را به صورت کامل انجام دهید تا خریدی مطمئن را داشته باشید.

ما در پست استعلام داخل بافت بودن زمین، یکسری توضیحاتی را درباره این مسائل، ارائه دادیم که در صورت نیاز میتوانید آن را مطالعه کنید.

صد در صد! امنیت بالا، ساحلی، مراکز خرید، از مهمترین ویژگی های این روستاست که باعث شده تا یک

کاربری های مختلفی در روستای بیشه کلا وجود دارد که هر کدام هم، قیمت های های مختلفی دارند. از طرفی هم به دلیل نوسان بازار، امکان ارائه قیمت نیست. برای استعلام قیمت زمین در بیشه کلا، با جای دنج تماس بگیرید.

پاسخ برای این سوال، به عوامل مختلفی بستگی دارد. چه زمین چه ویلا، گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری در بیشه کلا هستند!

مقایسه آگهی ها

مقایسه