خرید زمین تا 100 میلیون در محمودآباد؟ امکان ندارد!

خرید زمین تا 100 میلیون در محمودآباد؟ امکان ندارد!

چرا فکر میکنید که میتوانید اقدام به خرید زمین تا 100 میلیون در محمودآباد کنید؟ واقعا فکر میکنید که زمینی با 100 میلیون تومان در منطقه محمودآباد وجود دارد؟ تیم ما در زمینه خرید زمین در محمودآباد فعالیت میکند و به همین جهت، قطعا اطلاعات کاملی را در این زمینه داریم. پس به جرعت و با اطمینان کامل به شما اعلام میکنیم که خرید زمین با مبلغ 100 میلیون تومان در شهرستان محمودآباد، عملا غیرممکن است. اگر هم باور نمیکنید، پس این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

با 100 میلیون تومان، نمیتوان در محمودآباد زمین خرید؟

خرید زمین در شمال تا 100 میلیون

اگر در ذهن شما این سوال وجود دارد که با صد میلیون کجا زمین بخرم، باید بگوییم که به هیچ وجه امکان چنین چیزی وجود ندارد؛ حتی اگر شما قصد خرید زمین در شهرستان محمودآباد را دارید، باید سرمایه هایی بسیار بیشتر از 100 میلیون تومان را داشته باشید. البته این موضوع فقط محدود به محمودآباد هم نمیشود؛ بگذارید اینطور به شما بگویم که شما قادر به خرید زمین در شمال تا 100 میلیون نیستید!

بگذارید با یک مثال ساده، همه چیز را برای شما روشن کنم. همانطور که میدانید، زمین خارج از بافت، جزو زمین های بی ارزش هستند. چون نمیتوانید در این دسته زمین ها، هیچ ساخت و سازی را انجام دهید. همچنین تقاضا برای خرید زمین های بیرون بافت به حدی پایین است که حتی مشاورین املاک هم به خودشان زحمت نمیدهند که به سراغ بروز کردن لیست قیمت فایل زمین های بیرون بافت بروند.

قیمت این زمین ها در محمودآباد و در امروز که من در حال نگارش این مقاله هستم (15 اردیبهشت 1401) از متری 1 میلیون تومان شروع میشود. یعنی اگر شما قصد خرید زمین تا 100 میلیون تومان در محمودآباد را داشته باشید، نهایتا بتوانید 100 متر زمین در بیرون از بافت خریداری کنید و این در صورتی است که هیچ استفاده از زمین خودتان نمیتوانید ببرید.

فایل PDF مقاله خرید زمین تا 100 میلیون

شاید برخی از شماها، زمان مطالعه این مقاله را نداشته باشید؛ برای همین ما در ادامه، فایل پی دی اف این مقاله را آماده کردیم که شما میتوانید آن را دانلود، و هر زمانی که وقت داشتید مطالعه کنید.

سوالات متداول

باغ تا 100 میلیون در محمودآباد میتوان خرید؟

خیر! زمین های باغی جزو زمین داخل بافت به شمار میروند که ارزش آنها، حداقل 2 برابر زمین های خارج از بافت است. پس با این اوصاف، امکان خرید زمین با 100 میلیون تومان در کاربری باغی، وجود ندارد.

خرید زمین تا 150 میلیون در محمودآباد ممکن است؟

خیر! برای خرید زمین در شهرستان محمودآباد، حداقل سرمایه ایی که نیاز دارید 500 میلیون تومان است.

با 200 میلیون کجا زمین بخرم؟

حداقلش شما در محمودآباد نمیتوانید چیزی بخرید. اگر هم امکان خرید زمین با 200 میلیون تومان وجود داشته باشد، باید در سمت شهرهایی باشد که از ساحل دور هستند.

خرید زمین تا 50 میلیون در محمودآباد ممکن است؟

ما در محمودآباد، زمین هایی با متری 50 میلیون تومان داریم. با این اوصاف فکر میکنید که میتوانید زمینی با ارزش 50 میلیون پیدا کنید؟

خرید زمین با 80 میلیون ممکن است؟

خیر! وقت خودتان را درباره این مسائل، هدر ندهید!

خرید ویلا در رشت تا 100 میلیون امکان پذیر است؟

از آنجایی که ما در منطقه رشت هیچ فعالیتی نداریم، برای همین نمیتوانیم اطلاعاتی را درباره فایلهای این استان در اختیار شما قرار دهیم.

ویلا زیر 100 میلیون محمود آباد امکانپذیر است؟

چرا باید اصلا همچنین فکری کنید؟ به هیچ وجه ممکن است!

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه