خرید زمین تا 200 میلیون در محمودآباد امکانپذیر است؟

خرید زمین تا 200 میلیون در محمودآباد امکانپذیر است؟

یک باور غلط در ذهن مردم وجود دارد که فکر میکنند میتوانند اقدام به خرید زمین تا 200 میلیون در محمودآباد کنند! درواقع این قیمت، برای چند سال پیش بود و الان شاید شما بتوانید تا با 200 میلیون تومان، فقط 50 متر زمین بخرید!

هر چند که این مورد کاملا بدیهی است، ولی در ادامه این مقاله از سایت جای دنج قصد داریم تا اطلاعات بیشتری را درباره خرید زمین در شمال تا 200 میلیون را در اختیار شما قرار دهیم.

قیمت زمین در محمودآباد چقدر است؟

قیمت زمین در محمودآباد چقدر است؟
امکان خرید زمین تا 200 میلیون در محمودآباد است؟

شهر محمودآباد، یک شهرستان ساحلی به شمار میرود که دارای آب و هوای مناسبی است که حتی دو جنگل نیز در این شهر وجود دارد. همین دو ویژگی (دریا و جنگل) باعث رشد قیمت های چشمگیری در بحث زمین های محمودآباد شده. بگذارید اینطور به شما بگویم تا به خوبی با بحث قیمت زمین در محمودآباد آشنا شوید.

اگر شما قصد خرید زمین بیرون بافت در محمودآباد را داشته باشید، با 200 میلیون تومان شاید بتوانید حداکثر، 200 متر خریداری کنید که البته این قیمت هم مربوط الان (سوم اردیبهشت 1402) است! برای همین پیشنهاد میشود که اصلا وقت خودتان را درباره مواردی به مانند خرید زمی تا 200 میلیون و … هدر ندهید. اگر شما قصد خرید زمین در محمودآباد را دارید، حداقل باید 500 میلیون تومان سرمایه داشته باشید که تازه این با این 500 میلیون تومان هم نمیتوانید به اصطلاح به سراغ خرید یک زمین پدر مادردار بروید. ما در یک مقاله ای دیگر، هم به صورت کامل درباره خرید زمین تا 500 میلیون تومان هم توضیح دادیم که در صورت نیاز، میتوانید آن را مطالعه کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت زمین های محمودآباد، پیشنهاد میکنیم که با مشاور تیم جای دنج تماس بگیرید تا اطلاعات کامل درباره قیمت زمین های محمودآباد را در اختیار شما قرار دهند. شماره جهت تماس:

09355294440

آقای الهی

سوالات متداول

درباره این مسائل، سوالات زیادی از ما پرسیده میشود که بخش زیادی از آنها هم مربوط به ویلا و خانه با قیمت های پایین میشود. در ادامه، به چند نمونه از رایج ترین و مهمترین این سوالها میپردازیم:

خرید زمین تا 150 میلیون در محمودآباد امکانپذیر است؟

وقتی که خرید زمین تا 200 میلیون در محموداباد غیرممکن باشد، قطعا خرید زمین تا 150 میلیون نیز غیرممکن است.

باغ تا 200 میلیون در شهریار میتوانم بخرم؟

حوزه فعالیت ما مربوط به شهرستان محمودآباد مازندران میشود و اطلاعاتی درباره زمین های شهریار نداریم. ولی 200 میلیون، کلا عدد بسیار کمی برای سرمایه گذاری در حوزه املاک است و خرید زمین با این عدد، عملا غیرممکن است.

ویلا شمال تا 150 میلیون دیوار امکانپذیر است؟

وقتی که شما نتوانید یک زمین مناسب با قیمت 200 میلیون تومان پیدا کنید، فکر میکنید که میتوانید با 150 میلیون تومان یک ویلا بخرید؟ البته یکسری باورهای غلط دیگری هم وجود دارد که در ادامه آنها را معرفی میکنیم:

  • خرید ویلا در شمال تا 200 میلیون دیوار
  • خرید ویلا تا 50 میلیون در شمال
  • خرید ویلا تا 80 میلیون
  • ویلا زیر 100 میلیون در چالوس
  • فروش ویلا تا 70 میلیون
  • خرید خانه تا 200 میلیون

خرید خانه ویلایی در مشهد تا 200 میلیون امکانپذیر است؟

همانطور که گفتیم، ما در حوزه املاک شهر محمودآباد فعالیت میکنیم و با قیمت املاک شهرهای دیگر، اطلاعی نداریم!

دانلود فایل Pdf مقاله خرید زمین تا 200 میلیون

همچنین ما فایل pdf همین مقاله را نیز برای شما آماده کردیم که در ادامه، میتوانید آن را دانلود کنید:

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه