خرید زمین تا 500 میلیون در محمودآباد؟ میشه یا نه؟!

خرید زمین تا 500 میلیون در محمودآباد

وضع بد اقتصادی امروزه ایران، بر روی خرید و فروش های زمین هم تاثیر گذاشته و برای همین، بسیاری از خریداران قصد خرید زمین های ارزانتر، به مانند خرید زمین تا 500 میلیون تومان را دارند. همانطور که میدانید، یکی از فعالیت های تیم ما در زمینه خرید زمین در محمودآباد است و به همین دلیل، سوالهای بسیار زیادی درباره این موضوع از ما میشود که مثلا آیا خرید زمین تا 500 میلیون در محمودآباد امکانپذیر است یا نه؟!

در ادامه این مقاله از سایت جای دنج، قصد داریم تا شما را با جواب این سوال آشنا کنیم. پس با ما همراه باشید.

با 500 میلیون تومان میتوان در محمودآباد، زمین خرید؟

خرید زمین تا 500 میلیون در محمودآباد

در جواب به این سوال، هم میتوان جواب مثبت داد و هم منفی! اول از همه شما باید بدانید که محمودآباد یک شهر ساحلی به شمار میرود که از آن به عنوان یک شهرستان در حال پیشرفت اسم میبرند. پس با این اوصاف باید بدانید که قیمت زمین های محمودآباد، کم نیست.

برای مثال شما نمیتوانید زمین ساحلی در این شهرستان را با قیمت زیر 15 میلیون تومان (تا تاریخ 5 اسفند 1401) پیدا کنید. البته زمین های غیر ساحلی بیشماری در این شهرستان وجود دارد که باز هم قیمت های بالایی دارند.

ولی باز هم اگر شما قصد خرید زمین تا 500 میلیون تومان در محمودآباد را دارید، هنوز هم فرصتش وجود دارد! ولی این زمین هایی که با قیمت 500 میلیون تومان خرید و فروش میشوند، یا متراژ بسیار کمی دارند و یا اینکه ارزش آنها فعلا پایین است.

برای مثال خرید زمین در خشت سر با قیمت 500 میلیون تومان انجام نمیشود و اگر چنین موردی را دیدید، فقط سه حالت دارد:

  • متراژ کمی دارد؛ در حد 50 متر
  • زمین مشکلات مختلفی دارد که صاحب زمین تصمیم گرفته تا آن را با قیمت کمتر بفروشد.
  • زمین داخل بافت نیست!

در مرحله بعدی گفتیم که شاید فایل 500 میلیون تومانی که پیدا کردید، در یک روستایی باشد که هنوز ارزش بالایی پیدا نکرده. برای مثال شما نمیتوانید ارزش خرید زمین در تازه آباد را با خرید زمین در تشبندان مقایسه کنید. روستای تشبندان جزو مناطق برند محمودآباد به شمار میرود که دارای یک جنگل و یک شهرک صنعتی است که البته ویژگی های بیشتری هم دارد.

ولی روستای تازه آباد مناطق دیدنی خاصی ندارد و حتی مسیرهای ارتباطی به این روستا هم سخت است؛ یعنی اینکه شما باید یک مسیر نسبتا طولانی را در یپش بگیرید تا به این روستا برسید. برای همین اگر شما فایلی در تازه آباد و با قیمت 500 میلیون تومان پیدا کردید، باید بدانید که کاملا عادی است و ارزش زمین های این روستا، دقیقا در همین حد است.

البته این بحث فقط مربوط به تازه آباد نمیشود؛ روستاهای دیگری در این شهرستان هستند که با همین قیمت ها خرید و فروش میشوند.

مورد سوم هم مربوط به زمین های خارج از بافت میشوند؛ بگذارید خیلی ساده به شما زمین های خارج از بافت را توضیح دهم؛ ساخت و ساز در زمین های خارج از بافت، کاملا غیرقانونی است و هیچ مجوزی صادر نمیشود. برای همین قیمت زمین های خارج از بافت، حداقل 2 برابر کمتر از زمین های داخل بافت است.

همچنین بخوانید: مشکلات خرید زمین در شمال

خرید زمین تا 500 میلیون تومان در محمودآباد برای سرمایه گذاری مناسب است؟

خرید زمین تا 500 میلیون تومان در محمودآباد

اگر قصد سرمایه گذاری بلند مدت را دارید، بله مناسب است! البته وقتی درباره سرمایه گذاری بلند مدت صحبت میکنیم، یعنی حداقل 5 سال.

البته بهتر است قبل از اینکه اقدام به خرید زمین تا 500 میلیون تومان در محمودآباد کنید، ابتدا اطلاعات کاملی را درباره آن روستا به دست بیاورید تا خریدی مطمئن تر را تجربه کنید.

همچنین بخوانید: خرید زمین تا 300 میلیون

با 500 میلیون کجا سرمایه گذاری کنم؟

با 500 میلیون کجا سرمایه گذاری کنم؟
در کجا میتوانم با 500 میلیون تومان سرمایه گذاری کنم؟

اگر با تمامی شرایطی که در این مقاله گفتیم، مشکلی ندارید، میتوانید سرمایه گذاری با 500 میلیون را در حوزه املاک شهرستان محمودآباد هم انجام دهید. ولی یادتان باشد که طبق مواردی که در بالا ذکر کردیم، امکان خرید متراژ بالا در شهرستان محمودآباد و با بودجه 500 میلیون تومان وجود ندارد.

اگر هم به دنبال خرید زمین تا 500 میلیون در متراژ بالا هستید، پیشنهاد میکنم که از شهرهای ساحلی دور شوید و به سراغ شهرهایی به مانند قائمشهر، آمل و … بروید!

خرید زمین تا 500 میلیون در محمودآباد توسط جای دنج انجام میشود؟

خرید زمین تا 500 میلیون در محمودآباد توسط جای دنج

صد در صد! تیم جای دنج به صورت تخصصی بر روی فایلهای شهرستان محمودآباد کار میکند که میتوانیم فایل مدنظر شما را در سریعترین زمان ممکن پیدا کنیم.

اگر شما قصد خرید زمین تا 500 میلیون تومان را در شهرستان محمودآباد داشتید، فقط کافی است که با تیم جای دنج تماس بگیرید و ویژگی زمین ایده آل خودتان را با ما در میان بگذارید؛ برای تماس، بر روی گزینه زیر کلیک کنید:

09355294440

آقای الهی

کسب و کار با ۵۰۰ میلیون امکانپذیر است؟

کسب و کار با ۵۰۰ میلیون امکانپذیر است؟
چه کسب و کاری را با 500 میلیون تومان راه اندازی کنیم؟

اگر منظور شما از کسب و کار با 500 میلیون در حوزه املاک (خرید زمین) است، باید بگویم که بله امکانش وجود دارد! ولی محدودیت های زیادی دارید و شاید در زمان کم، به سود نرسید؛ از آنجایی هم که زمین شما دارای متراژ کمی است (طبق توضیحات بالا) ممکن است که در صورت فروش هم به سود زیادی نرسید.

برای همین پیشنهاد میکنم که اگر قصد سرمایه گذاری با 500 میلیون تومان را دارید، به سراغ حوزه دیگری بروید و پس از اینکه سرمایه لازم را به دست آوردید، به سراغ املاک بیایید.

ولی باز هم اگر قصد سرمایه گذاری با 500 میلیون تومان در حوزه زمین را داشتید، میتوانید با تیم جای دنج تماس بگیرید تا شما را با زمین های 500 میلیونی آشنا کنیم.

جمع بندی

اگر فایلی با قیمت 500 میلیون پیدا کردید، در اولین مرحله باید در نظر داشته باشید که باید حتما مراحل استعلامات لازم را انجام دهید تا بعدا دچار مشکلات مختلفی نشوید.

همچنین باید بدانید که خرید زمین تا 500 میلیون در محمودآباد نمیتواند یک گزینه مناسب برای سرمایه گذاری یک یا دو ساله باشد. ولی اگر هدف شما سرمایه گذاری بلند مدت (بیش از 5 سال) است و یا اینکه قصد زندگی یا تفریح را دارید که دیگر بحثش جداست.

اگر شما هر سوالی درباره این مقاله داشتید، میتوانید از قسمت کامنتها برای ما بفرستید.

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه