کافه فرحزاد محمودآباد | آدرس + موزیک زنده

کافه فرحزاد محمودآباد | آدرس + موزیک زنده

کافه فرحزاد محمودآباد یکی از برترین کافه‌های این شهرستان است که دارای یک فضای خانوادگی عالی و بدون هیچ حاشیه‌ای است. البته ما در پست کافه های محمودآباد هم به صورت خلاصه درباره این کافه صحبت کردیم. ولی در ادامه این پست از سایت جای دنج قصد داریم تا نگاهی جزئی‌تر به این کافه داشته باشیم.

اطلاعات کلی درباره کافه فرحزاد محمودآباد

کافه رستوران فرحزاد محمودآباد در منطقه روستای بیشه کلا قرار دارد که به دلیل اینکه یک فضای خانوادگی را برای مشتریان خودش آماده کرده، توانسته تا مشتریان زیادی را به سمت خودش بکشد.

درواقع مجردها اجازه ورود به این کافه را ندارند و فقط متاهلان می‌توانند در ازای پرداخت ورودی، وارد این کافه شوند. همین موضوع باعث شده تا این کافه، جوی عالی و باکیفیت را داشته باشد. البته این کیفیتی که درباره آن صحبت میکنیم، جدای از بحث کیفیت منو و غذاهای آن است.

ادرس کافه فرحزاد محمودآباد

کافه فرحزاد محمودآباد
ورودی کافه فرحزاد محمودآباد

همانطور که در بالا هم توضیح دادیم، آدرس کافه فرحزاد محمودآباد در روستای بیشه کلاست؛ البته پیدا کردن این کافه، سخت هم نیست؛ چون این کافه دقیقا در سر جاده اصلی روستای بیشه کلا واقع شده که کاملا هم قابل مشاهده است؛ ففط کافی است که وارد این روستا شوید. در بالا هم عکس ساختمان این کافه را قرار دادیم تا بهتر بتوانید آن را پیدا کنید.

ولی باز هم شاید پیدا کردن آدرس این کافه برای افراد غیر بومی، کمی کار دشواری باشد؛ برای همین در ادامه، لوکیشن کافه فرحزاد محمودآباد را برای شما قرار می‌دهیم:

رستوران با موسیقی زنده در فرحزاد

کافه فرحزاد مازندران یکی از برترین کافه موسیقی زنده در محمودآباد است که شاید در محمودآباد، حرف اول را در بحث موسیقی زنده بزند. البته رستوران فرحزاد محمودآباد را می‌توان جزو برترین کافه های موسیقی در مازندران معرفی کرد که تقریبا حداقل هفته‌ای 2 بار، موسیقی زنده در آن برگزار می‌شود.

البته بهتر است بدانید که اکثر این موسیقی‌ها زنده با خواننده‌های مازندرانی هستند که البته خواننده‌های معروفی را نیز دعوت می‌کنند!

اگر شما به دنبال یک کافه موسقی در شهرستان محمودآباد هستید، هیچ جایی را نمی‌توانید بهتر از کافه فرحزاد پیدا کنید؛ پس الکی دنبال کافه های دیگری نگردید و میز خودتان را برای این کافه رزرو کنید.

کافه ماتیسا محمودآباد بهتر است یا کافه فرحزاد؟

در مقایسه کافه ماتیسا محمودآباد و کافه فرحزاد نمی‌توان هیچ نظر قطعی را دارد؛ چون همانطور که می‌دانید، کافه ها سلیقه‌ای هستند! درست است که کیفیت کافه فرحزاد بسیار بیشتر از کافه ماتیساست؛ ولی عده‌ای هستند که در کافه ماتیسا راحت‌ترن و درواقع نمی‌توان به آنها تحمیل کرد که کافه فرحزاد بهتر است.

ولی اگر بخواهیم ویژگی‌های این دو کافه را با هم مقایسه کنیم، کافه فرحزاد برنده میدان است.

شماره تماس:09111136044
آدرس:روستای بیشه کلا
پیج اینستاگرام:https://www.instagram.com/rezafarahzad9200
فاصله تا مرکز شهر:10 کیلومتر

فاصله کافه فرحزاد تا برترین کافه های محمودآباد

تا کافه مندا خشت سر:18 کیلومتر
تا کافه زینو: 10 کیلومتر
کافه ماتیسا: 4.7 کیلومتر

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه