کافه لئا سرخرود کجاست؟ + اطلاعات کامل

  • ابوالفضل قلی نژاد توسط ابوالفضل قلی نژاد
  • 9 ماه پیش
  • سرخرود
  • 0
کافه لئا سرخرود کجاست؟ + اطلاعات کامل

کافه لئا سرخرود یکی از مشهورترین کافه های سرخرود به شمار میرود که امروزه بخش زیادی از سرچ های مربوط به سرخرود را به خودش اختصاص داده. برای همین ما نیز در این پست از سایت جای دنج، تصمیم گرفتیم تا درباره این کافه با شما صحبت کنیم و سعی کنیم تا اطلاعاتی درباره این کافه را در اختیار شما قرار دهیم.

اطلاعات کلی از کافه لئا سرخرود

کافه لئا سرخرود

ما چند وقت پیش، یک پستی را با عنوان کافه های محمودآباد در سایت منتشر کردیم که بازخوردهای خوبی را از شما دریافت کرده بودیم. ولی در این پست، ما صحبتی از کافه های سرخرود نکردیم و این در صورتی بود که درخواستهای زیادی برای برای معرفی کافه های سرخرود میشد.

کافه لئا سرخرود همانطور که از اسم آن مشخص است، در شهر سرخرود واقع شده که به دلیل داشتن منو جامع، آشپزهای حرفه ای، ارائه خدماتی با کیفیت فوق العاده و برنامه های ویژه در روزهای خاص، باعث شده تا محبوبیت زیادی را به دست بیاورد.

پیج اینستاگرام کافه لئا: https://www.instagram.com/lea_coffee_shop

آدرس کافه لئا سرخرود

این کافه دقیقا در اول کوچه کاسپین واقع شده. ولی خب قطعا پیدا کردن آن برای افرد غیر بومی، کمی کار سختی است. برای همین ما تصمیم گرفتیم تا نقشه کافه لئا سرخرود را بر روی گوگل مپ، برای شما قرار دهیم تا بتوانید راحت تر مسیر خودتان به سمت این کافه را پیدا کنید:

همچنین در نقشه گوگل، شماره زیر به عنوان شماره صاحب این کافه مشخص شده که اگر شما هر سوالی درباره این کافه داشتید، میتوانید با شماره زیر تماس بگیرید:

09911005753

منوی کافه لئا

لئا یک کافه فست فود است که یعنی در منوی این کافه، شما میتوانید هم نوشیدنی های سرد و گرم را مشاهده کنید و هم لیست غذاهای فست فود.

این کافه دارای آشپزهای بسیار حرفه ای است که میتوانید سفارش را با بهترین کیفیت آماده کرده و بر سر میز شما قرار دهد که یعنی گزینه مناسبی برای صرف ناهار یا شام است. همچنین کافه لئا سرخرود مکانی است که شما میتوانید با آرامش کامل در آن بنشینید و قهوه خودتان را میل کنید!

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه