کافه مندا خشت سر که می‌گفتید همینجاست؟+ عکس کافه

کافه مندا خشت سر که می‌گفتید همینجاست؟+ عکس کافه

کافه مندا خشت سر تنها کافه در این روستا است که اگر به ساحل خشت سر مراجعه کنید، این کافه را هم می‌بینید. البته کافه مندا محمودآباد یکی از معدود کافه‌های ساحلی در این شهرستان است که همین تفاوت باعث شده تا مردمان بیشتری به این کافه مراجعه کنند.

البته که اکثر مشتریان کافه مندا محمود اباد مسافرانی هستند که برای تفریح به ساحل خشت سر می‌روند؛ البته مندا یکی از کافه موسیقی زنده در محمودآباد است که بسیاری از شبهای آن هم با موسیقی زنده سر می‌شود که در پست لیست کافه های محمودآباد هم به آن اشاره کردیم. در ادامه با جای دنج همراه باشید تا بیشتر درباره کافه مندا صحبت کنیم.

کافه مندا خشت سر

آدرس کافه مندا خشت سر کجاست؟

قبل از اینکه بخواهم ادرس کافه مندا خشت سر را بگویم، باید ادرس خود خشت سر را بدانید که البته زیاد تو در تو نیست!

آدرس روستا خشت سر

آدرس شهر محمودآباد مازندران را که می‌دانید؟! ما فرض می‌کنیم که شما از شهر محمودآباد در حال حرکت به سمت روستا خشت سر هستید. این روستا، آخرین روستا از شهرستان محمودآباد است که دقیقا می‌شود قبل از ایزدشهر! یعنی قبل از حوزه نور.

اگر هم از سمت نور حرکت می‌کند که خوب اولین روستا بعد از شهرستان نور، همین خشت سر است؛

آدرس دقیق کافه مندا کجاست؟

در روستا خشت سر یک شهرکی به نام شهرک فرهنگیان قرار دارند که یک شهرک ساحلی به شمار می‌رود. از داخل شهرک فرهنگیان به سمت ساحل بروید و دقیقا همانجا شما می‌توانید کافه مندا خشت سر را پیدا کنید.

بگذارید ساده اش کنم؛ کافه مندا محمودآباد پشت شهرک فرهنگیان است. تمام!

نقشه کافه مندا خشت سر بر روی گوگل مپ

برای راحتی کار هم آدرس کافه مندا محمود اباد روی گوگل مپ را در ادامه برای شما قرار می‌دهم.

آدرس پیج اینستاگرامی کافه مندا: instagram.com/cafe_manda

 

منو کافه مندا خشت سر چی دارد؟

در ادامه ما بخشی از منو کافه مندا را برای شما می‌نویسیم:

  • برگر ذغالی
  • چیز برگر
  • مشروم برگر
  • پیتزا گوشت و قارچ
  • پیتزا مخصوص
  • پیتزا مرغ و قارچ
  • پیتزا مکس (گوشت + مرغ + قارچ)
  • سالاد سزار
  • سالاد سیب زمینی
  • و….

همچنین بخوانید: چرا باید به محمودآباد برویم؟

وضعیت ساحل کافه مندا محمود اباد

وضعیت ساحل کافه مندا محمود اباد

همانطور که گفتیم کافه مندا خشت سر یک کافه ساحلی در محمودآباد است و اینکه ساحل خشت سر چطور است، می‌تواند رابطه مستقیمی در بازار این کافه داشته باشد.

وضعیت ساحل نه خراب است و نه خوب! متاسفانه شورا خشت سر آنقدر که باید، فعال نیستند و به ساحل رسیدگی نمی‌کنند. اکثر نظافت‌های لب ساحل هم به دست مسئولین خود کافه مندا محمود اباد انجام می‌شود که خوب مجبور هستند!

جاذبه‌های تفریحی اطراف کافه مندا محمودآباد

کافه مندا در یک منطقه‌ای فوق العاده ساخته شده؛ چون به هر سمتی که بروید، یک مکانی برای تفریح و گشت و گذار وجود دارد.

کاری به سمت نور(غرب) نداریم؛ اگر قرار باشد که جاذبه‌های نور را توضیح دهیم که دیگر کارمان در می‌آید. خب حالا بریم سراغ لیست خودمان!

1. ساحل خشت سر

اولین گزینه و نزدیک ترین گزینه، ساحل خشت سر است؛ اصلا نیاز هم نیست که از سمت کافه مندا خشت سر به سمتی حرکت کنید. دو قدم جلوتر از شما ساحل است!

درباره وضعیت ساحل هم که بالاتر توضیح دادیم.

2. مجتمع تفریحی بولینگ غزال

مجتمع تفریحی غزال

اکثر جاذبه‌های گردشگری اطراف کافه مندا، در همین روستا خشت سر است که مجتمع بولینگ غزال هم در همین منطقه ساخته شده.

درواقع اسم این مجتمع، متجمع غزال است؛ چون در محمودآباد فقط یک سالن بولینگ وجود دارد و آن هم در همین مجتمع غرال است، به این نام معروف شده.

جدای از بولینگ، فروشگاه رفاه، فروشگاه لباس و یک رستورانی در بالاترین قسمت مجتمع وجود دارد که به رستوران تراس محمودآباد معروف است. اکثر وقتها، این رستوران به همراه موسیقی زنده است.

3. جنگل

جنگل اهلم

سه جنگل در نزدیکی کافه مندا قرار دارد که هر سه جنگل، در نهایت به یک منطقه ختم می‌شود. جنگل خشت سر، جنگل اهلم و جنگل بونده که بین این سه اسم، جنگل بونده از همه معروف تر و محبوب تر است.

همچنین بخوانید: 3 تا از روستاهای اطراف محمودآباد

4. سرای گردشگری سیمرغ

سرای گردشگری سیمرغ

کمی دورتر از جنگلها و مجتمع غزال، یک سرای گردشگری فوق العاده زیبا وجود دارد به نام مجتمع سیمرغ محمودآباد! در این سرای گردشگری، سینما، رستوران، کافه، فروشگاه لباس و اکسسوری، فروشگاه مواد غذایی، فروشگاه رفاه و … وجود دارد که می‌تواند ساعتها می‌تواند شما را مشغول به گشت و گذار کند.

عکس بالا را در ذهنتان داشته باشید و بعد از خشت سر و قبل از ورودی شهر محمودآباد، دنبالش بگردید.

جای دنج چیکار می‌کنه؟

درواقع باید به شما بگویم که تیم جای دنج در زمینه خرید و فروش ملک در شهرستان محمودآباد فعالیت می‌کند و ما می‌توانیم به شما برای خرید زمین یا خرید ویلا کمک کنیم. چه در حوالی خشت سر و یا چه در روستاهای اطراف و یا خود شهر محمودآباد!

اگر قصد خرید زمین یا ویلا در شهرستان محمودآباد را داشتید، می‌توانید با مشاوران تیم جای دنج تماس بگیرید:

09355294440

آقای الهی

سوالات متداول

چرا باید به کافه مندا برویم؟

اگر شما هم به دنبال یک کافه ساحلی هستید، به شما کافه مندا را پیشنهاد میکنم. جدای از منظره ساحلی، کارکنان و کیفیت غذای این کافه هم فوق العادست.

از کجا به سمت کافه مندا بریم؟

شما از هر سمتی هم بخواهید حرکت کنید، در نهایت باید از سمت خشت سر به این کافه بروید؛ کافه مندا در پشت شهرک فرهنگیان و در لب ساحل واقع شده.

منو کافه مندا چه غذاهایی دارد؟

هر چیزی که باید در منو یک کافه وجود داشته باشد را مندا دارد؛ از نوشیدنی گرم و سرد گرفته تا انواع کیک؛ شما همچنین می‌توانید ناهار و صبحانه و شام خودتان را هم در این کافه میل کنید.

شما تا حالا به کافه مندا خشت سر رفتید؟ کیفیت غذا چطور بود؟ فضای خوبی داشت؟ خوب پذیرایی کردند؟ شما می‌توانید نظرات خودتان را برای بفرستید. ما همیشه منتظر نظرات خوب شما هستیم.

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه