کافه زینو محمودآباد | آدرس + تصاویر + منو

کافه زینو محمودآباد | آدرس + تصاویر + منو

کافه زینو محمودآباد را میتوان در لیست بهترین کافه های محمودآباد دانست که به دلیل کیفیت فوق العاده محصولاتش، زبانزد عام و خاص شده. جالب است بدانید که برخلاف اکثر کافه های معروف شهرستان محمودآباد، اکثر مشتریان این کافه، افراد بومی هستند.

همین محبوبیت بالا باعث شده تا سوالهای زیادی درباره این کافه از ما پرسیده شود. در ادامه این مقاله از سایت جای دنج، قصد داریم تا اطلاعات بیشتری را درباره کافه زینو شهرستان محمودآباد به شما ارائه دهیم.

اطلاعات کلی درباره کافه زینو محمودآباد

کافه زینو محموداباد یک کافه فست فود در این شهرستان است؛ بگذارید اینطور به شما بگویم که همه فست فودهای شهرستان محمودآباد به یکطرف و کافه فست فود زینو هم به یکطرف! درواقع هر کسی که با سایت جای دنج تماس بگیرید و بهترین فست فود شهرستان محمودآباد را بخواهد، تنها جوابی که از ما میگیرد کافه زینو است!

کافه زینو محمودآباد

پرسنل این کافه، بسیار حرفه ای و باتجربه هستند و حتی طبق گفته مشتریان ثابت این کافه، صاحب اصلی کافه زینو، تمامی پرسنل خودش را به دوره های آموزشی میفرستند تا بتوانند بهترین خدمات را به مشتریان خودش عرضه کند.

البته این موضوع را هم باید ذکر کنم که هیچ گونه دودی را در این کافه،نمیتوانید مشاهده کنید که یعنی کشیدن قلیون و سیگار در این کافه، ممنوع است!

پیج اینستاگرام کافه زینو:https://www.instagram.com/cafe_zino
آدرس سایت کافه زینو:https://zino.cafe
شماره کافه زینو محمودآباد:09104377724 01144734889

آدرس کافه زینو کجاست؟

عکس کافه زینو محمود آباد

برای رسیدن به کافه زینو، راه سختی را در پیش ندارید. موقعیت مکانی این کافه بسیار عالی است که البته همین موضوع باعث شده تا مشتریان زیادی را به دست بیاورید. در ادامه آدرس کافه زینو را به شما اعلام میکنیم:

از سمت سه راه مرکز شهر، به سمت غرب (جاده نور) حرکت کنید و بعد از حدود 300 متر، به معروف ترین هایپرمارکت شهرستان محمودآباد، یعنی فروشگاه ایران مارکت میرسید؛ در رو به روی ایران مارکت، یک آیس پک وجود دارد که کافه زینو، دقیقا در طبقه پایین آیس پک واقع شده.

البته اگر هم با محمودآباد آشنا نباشید، ممکن است که پیدا کردن آدرس بالا هم برای شما کمی سخت باشد. برای همین در ادامه، آدرس این کافه از روی گوگل مپ، برای شما قرار میدهیم تا بهتر بتوانید مسیر خودتان به این کافه را پیدا کنید:

آدرس کافه زینو بر روی گوگل مپ

منو کافه زینو محمودآباد

همانطور که در بالا هم توضیح دادیم، این کافه را به عنوان کافه فست فود میشناسند که یعنی در کنار نوشیندنی های سرد و گرم، میتواند یک مکانی فوق العاده برای صرف یک وعده غذایی باشد.

در بالا هم درباره کیفیت بالای محصولات این کافه هم صحبت کردیم و فکر نمیکنم که دیگر نیاز باشد که بیشتر به شما توضیح دهم.

سوالات متداول

کافه زینو محمودآباد کجاست؟

300 متر از سه راه مرکزی، به سمت غرب حرکت کنید تا به ایران مارکت برسید. در رو به روی ایران مارکت، میتوانید کافه زینو را مشاهده کنید.

زینو جزو کافه های روباز محمودآباد است؟

خیر! زینو یک فضایی کاملا سرپوشیده دارد.

زینو جزو کافه ساحلی محمودآباد است؟

خیر! زینو در وسط شهر واقع شده و نمیتوان آن را جزو کافه ساحلی محمودآباد اسم برد. ولی فاصله کمی (کمتر از 100 متر) را با دریا دارد.

زینو جزو کافه لاکچری محمودآباد است؟

صد در صد! توضیحاتی که در این مقاله ارائه دادیم، میتواند مهر تاییدی بر این موضوع باشد.

زینو یک کافه موسیقی زنده محمودآباد است؟

کافه زینو را هم میتوان گفت به عنوان کافه موسیقی زنده محمودآباد معرفی کرد و هم میتوان گفت نه! در بعضی از مواقع و به صلاح دید مسئول کافه، موسیقی زنده هم در این کافه برگزار میشود.

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه