کافه ماتیسا محمودآباد | آدرس + اطلاعات کامل

کافه ماتیسا محمودآباد | آدرس + اطلاعات کامل

کافه ماتیسا محمودآباد یکی از برترین کافه های همین شهرستان به شمار میرود که دارای محبوبیت زیادی در بین افراد بومی این منطقه است. در این مقاله از سایت جای دنج قصد داریم تا اطلاعات بیشتری را درباره این کافه به شما ارائه دهیم.

اطلاعات کلی درباره کافه ماتیسا محمودآباد

نمیتوان گفت که کافه ماتیسا، بهترین کافه شهرستان محمودآباد است. ولی میتوان آن را جزو بهترین ها قرار دارد. این کافه در کنار ساحل و در نزدیکی روستای بیشه کلا واقع شده. کافه ماتیسا جزو قدیمی ترین کافه های این شهرستان است که البته این قدیمی بودن آن باعث شده تا محبوبیت زیادی را هم به دست بیارود.

آدرس اینستاگرام: https://www.instagram.com/cafe_fastfood_matisa

کافه ماتیسا محمودآباد

آدرس کافه ماتیسا محمودآباد

آدرس کافه ماتیسا سخت نیست و شما فقط کافی است که از سمت سه راه، به سمت بیشه کلا حرکت کنید و خودتان با تابلو این کافه رو به رو میشوید. در ادامه هم نقشه این کافه را از روی گوگل مپ، برای شما قرار دادیم تا بهتر بتوانید مسیر خودتان به کافه ماتیسا را پیدا کنید:

ماتیسا، کافه موسیقی زنده است؟

در بعضی از شبها، موسیقی زنده در این کافه برگزار میشود؛ ولی خواننده های معتبر و معروفی به این کافه نمیروند و اکثر خواننده های آن نیز در همین حد شهرستان محمودآباد هستند. ولی این موضوع را باید بدانید که کافه های کمی در شهرستان محمودآباد هستند که موسیقی زنده برگزار میکنند که کافه ماتیسا محمودآباد، یکی از همین تعداد معدود است.

البته ما در پست کافه موسیقی زنده محمودآباد، درباره کافه هایی که موسیقی زنده برگزار میکنند به صورت کامل توضیح دادیم.

کافه ماتیسا جزو کافه ساحلی محمودآباد است؟

بله! همانطور که در بالاتر هم توضیح دادیم، این کافه در ساحل محمودآباد واقع شده که میتوان آن را جزو لیست کافه ساحلی محمودآباد اسم برد.

این موضوع را هم باید بدانید که کافه های کمی در محمودآباد وجود دارند که ساحلی باشند و کافه ماتیسا یکی از آنهاست.

فاصله کافه ماتیسا تا کافه های محمودآباد

البته به غیر از کافه ماتیسا، کافه های دیگری هم در شهرستان محمودآباد وجود دارند که ما در پست کافه های محمودآباد، 4 تا از معروفترین آنها را به شما توضیح دادیم که احتمالا در آینده ای نه چندان دور، این تعداد افزایش هم پیدا میکند.

در ادامه این بخش قصد داریم تا فاصله کافه ماتیسا محمودآباد با کافه های برتر این شهرستان را برای شما اعلام کنیم:

تا کافه مندا خشت سر:21 کیلومتر
تا کافه فرحزاد:3 کیلومتر
تا کافه زینو:13 کیلومتر

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه