روستای چاکسر سرخرود کجاست؟ + خرید ویلا در چاکسر

  • ابوالفضل قلی نژاد توسط ابوالفضل قلی نژاد
  • 1 سال پیش
  • سرخرود
  • 0
روستای چاکسر سرخرود کجاست؟ + خرید ویلا در چاکسر

روستای چاکسر سرخرود همانطور که مشخص است، در دهستان دابوی شمالی قرار دارد که جزو روستاهای سرخرود است. این روستا هم به مانند خود سرخرود، یک روستای ساحلی به شمار می‌رود که از یک جاده اصلی و چندین جاده فرعی تشکیل شده.

اگر شما هم زیاد به سرخرود و یا محمودآباد سفر کنید، اسم چاکسر را زیاد می‌شنوید که این میتواند نشان دهنده ارزش بالای این محل باشد؛ برای همین ما تصمیم گرفتیم تا در این پست، به معرفی این روستا بپردازیم. پس این پست جای دنج را از دست ندهید.

روستای چاکسر سرخرود

اگر شما قصد خرید ویلا یا زمین در روستا چاکسر را داشتید، می‌توانید با تیم جای دنج تماس بگیرید. شماره جهت تماس یا پیام در واتس آپ:

09355294440

آقای الهی

اطلاعات کلی از روستای چاکسر سرخرود

طبق آخرین سرشماری که مربوط به سال 1385 است، جمعیت روستای چاکسر سرخرود 581 نفر معرفی شده که تشکیل شده از 139 خانوار است.

همانطور که گفتیم، ارزش این روستا بسیار بالاست و شاید به خاطر مناطق معروفی مثل شهرک گلها، بلوار ساحلی و … باشد که در اطراف این روستا وجود دارد؛ همین ارزش و اعتبار باعث شده تا اکثر سرمایه گذاران، چاکسر را برای خرید زمین و یا ویلا انتخاب کنند.

به دلیل اینکه چاکسر یک روستای ساحلی به شمار می‌رود، شهرک‌های ساحلی زیادی در این منطقه ساخته شده؛ از طرفی دیگر این روستا در نزدیکی شهر واقع شده و برای همین از تمامی امکانات شهری برخوردار است.

دهستان:دابوی شمالی
جمعیت:581 نفر
فاصله تا مرکز شهر:2.2 کیلومتر تا سرخرود | 17.3 کیلومتر تا محمودآباد
پیج اینستاگرام:https://www.instagram.com/chaksar_village

لوکیشن روستای چاکسر

بهترین راه برای آدرس دهی این روستا، استفاده از نقشه گوگل است؛ در ادامه، این نقشه را برای شما قرار می‌دهیم تا راحت‌تر مسیر خودتان به این روستا را پیدا کنید.

همسایگان روستای چاکسر

نزدیک‌ترین روستا به چاکسر، روستای درویش آباد است و هیچ روستا دیگری در نزدیکی چاکسر وجود ندارد؛ چون از سمت شمال که به دریا می‌رسید و از سمت شرق هم به شهر سرخرود و سمت غرب هم درویش آباد.

ولی اگر بیشتر به سمت جنوب حرکت کنید، به روستای گلزا می‌رسید که البته فاصله 4 کیلومتری با این روستا دارد.

چرا باید در چاکسر ویلا بخرم؟

خرید ویلا در روستای چاکسر

همانطور تا الان هم چند بار به آن اشاره کردیم، روستای چاکسر سرخرود یکی از بهترین مناطق به این شهر است و باید بدانید که بخش سرخرود همیشه یکی از شهرهایی بود که برای خرید زمین و ویلا در مازندران، در اولویت قرار دارد.

جدای این موارد، چاکسر یک روستای ساحلی و خوش آب و هوا به شمار می‌رود و به خاطر جمعیت کمی که دارد، سروصدای اضافی در این روستا نیست و اگر به دنبال آرامش هستید، این روستا می‌تواند گزینه خوبی برای شما باشد.

خرید زمین در چاکسر سرخرود

خرید زمین در چاکسر سرخرود

خرید زمین در روستای چاکسر یکی از بهترین گزینه‌ها برای سرمایه گذاری به شمار می‌رود که همیشه جزو اولویت‌ها برای خرید زمین در محمودآباد و سرخرود بوده. زمین‌های این روستا دارای ارزش بالایی به جهت سرمایه گذاری هستند که اتفاقا تقاضاهای زیادی نیز برای خرید و فروش در این روستا وجود دارد که همین مورد هم بر روی قیمت‌های آن تاثیر گذاشته.

اگر شما قصد خرید زمین در روستای چاکسر سرخرود را داشتید، می‌توانید با استفاده از شماره زیر، با تیم جای دنج تماس بگیرید:

09355294440

آقای الهی

سوالات متداول

فاصله تهران تا چاکسر چقدر است؟

223 کیلومتر

مجتمع پزشکان چاکسر کجاست؟

فاصله مجتمع پزشکان چاکسر تا خود چاکسر حدود 2 دقیقه و 700 متر است.

مجتمع شهید شهریاری چاکسر کجاست؟

مجتمع شهید شهریاری چاکسر در شمال این روستا و یک کیلومتر با روستای چاکسر فاصله دارد.

دیدنی های چاکسر چیست؟

از دیدنی های این روستا می‌توان به آب و هوای تمیز و فاصله نزدیک آن به دریا اشاره کرد. در غیر این دو صورت، دیدنی های خاصی در چاکسر وجود ندارد.

منبع: ویکی پدیا

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه