خرید زمین در محمودآباد | قیمت زمین در محمودآباد

28 ملک
مرتب سازی بر اساس:

خرید زمین در محمودآباد یکی از بهترین روش‌ها برای سرمایه گذاران برای همه افراد به شمار می‌رود. همه با ارزش زمین آشنا هستند و می‌دانند که ارزش آن به مانند طلا، بالا می‌رود؛ تا حالا شده که شما بشنوید قیمت زمین نسبت به پارسال، ارزان‌تر شده؟ به هیچ وجه!

تیم جای دنج به صورت تخصصی در زمینه خرید زمین در محمودآباد فعالیت می‌کند و تعداد زیادی از فایل‌های این شهرستان در اختیار این تیم قرار دارد که در همین صفحه می‌توانید همه آنها را مشاهده کنید.

البته یکسری نکاتی درباره خرید و فروش زمین در شهرستان محمودآباد وجود دارد که بهتر است با آنها آشنا باشید. در ادامه این نکات را با هم بررسی می‌کنیم.

اگر شما قصد خرید زمین را دارید، میتوانید با شماره زیر تماس بگیرید:

09387006981

آقای قلی نژاد

آدرس: مازندران، محمودآباد، جنب پارک ملت

مزایا خرید زمین در محمودآباد چیست؟

همانطور که در بالا گفتیم، هدف اکثر افرادی که قصد خرید زمین در محمودآباد را دارند، سرمایه گذاری است و فقط عده کمی هستند که زمین را برای خودشان می‌خواهند. فرقی نمی‌کند که شما جزو کدام دسته افراد هستید؛ در هر صورت، شما باید نکات مختلفی را بررسی کنید که یکی از آنها مزایایی است که از طریق خرید زمین در شهرستان محمودآباد نصیب شما می‌شود.

اگر هم قصد مشاهده محمودآباد بر روی نقشه را دارید، میتوانید از گوگل مپ استفاده کنید.

 • محمودآباد ساحلی است: همه می‌دانند که محمودآباد یک شهرستان ساحلی است و همین موضوع می‌تواند یکی از اصلی‌ترین مزایا خرید زمین در این شهرستان به شمار برود.
 • نزدیکی به جنگل: جنگل های محمودآباد به قشنگی بقیه شهرستان‌ها نیست؛ ولی باز هم چندین جنگل در این شهرستان وجود دارد که می‌تواند جزو مزایا خرید زمین در این شهرستان به شمار برود.
 • محمودآباد در حال پیشرفت است: اکثر سرمایه گذاران با این موضوع آشنا هستند و برای همین اقدام به خرید زمین محمودآباد می‌کنند. چون می‌دانند که یک سال بعد می‌توانند با دو برابر قیمت، زمین را بفروشند.

برای خرید زمین در محمودآباد از کجا اقدام کنم؟

سایت و مشاوران املاک زیادی وجود دارد که می‌تواند به آنها مراجعه کنید؛ ولی سایت جای دنج به صورت تخصصی در زمینه خرید زمین در محمودآباد فعالیت می‌کند که می‌تواند یکی از بهترین و یا شاید بهترین گزینه برای شما باشد.

در همین صفحه شما زمین‌هایی که در برای فروش در اختیار جای دنج هستند را مشاهده کنید. ولی در صورت نیاز، می‌توانید برای خرید یا استعلام قیمت زمین در محمودآباد، با تیم جای دنج ارتباط برقرار کنید.

قیمت زمین در محمودآباد چقدر است؟

وقتی هر کسی که با کارشناسان ما تماس می‌گیرد و درباره خرید زمین با ما صحبت می‌کند، به طور صد در صد از ما می‌پرسد که قیمت زمین در محمودآباد چقدر است. درواقع باید بدانید که محمودآباد دارای بیش از 80 روستاست و مقدار نوسانات این روستاها به اندازه‌ای بالاست که شاید شما تصورش را هم نکنید.

برای مثال طبق آخرین آماری که ما داریم، قیمت زمین های محمودآباد در یک روستایی از همین شهرستان، متری 80 میلیون تومان بود و این درصورتی که در یک روستای دیگر، می‌توانید زمینی با متر 3 میلیون تومان و حتی کمتر را هم پیدا کنید.

برای همین ما در ادامه این بخش، معروف‌ترین روستاها و همچنین رایج‌ترین سوالات شما در زمینه قیمت زمین در محمودآباد را معرفی می‌کنیم.

اگر هم میخواهید با نحوه قیمت گذاری زمین آشنا شوید، اینجا کلیک کنید تا با نکات تاثیرگذار بر روی قیمت زمین ها، به خوبی مطلع شوید.

قیمت زمین محمودآباد به چه عواملی بستگی دارد؟

عوامل بسیار زیادی هستند که می‌توانند به صورت مستقیم، بر روی قیمت زمین محمودآباد تاثیر بگذارند و به همین جهت، نیاز است که شما حتما قبل از خرید زمین محمودآباد، با آنها آشنا باشید. در ادامه، چند نمونه از مهم‌ترین این دلایل را برای شما لیست کردیم:

 • فاصله با ساحل
 • فاصله با جنگل
 • فاصله با جاده اصلی
 • کاربری زمین
 • سند یا فروشنامه ای
 • دارا بودن یا نبودن انشعابات
 • وضعیت مکان جغرافیایی زمین
 • تقاضا برای زمین های دیگر همان منطقه
 • فاصله با خدمات رفاهی و درمانی
 • و …

در ادامه این بخش، بیشتر درباره این موارد به شما توضیح می‌دهیم.

قیمت زمین در روستاهای محمودآباد چقدر است؟

بیشترین تقاضاها برای خرید و فروش زمین در محمودآباد در روستاهای همین شهرستان است. یعنی مثلا مشتریان زنگ نمی‌زنند که بگویند ما زمین در داخل شهر می‌خواهیم. بلکه آنها یا به دنبال یک زمین برای سرمایه گذاری هستند و یا اینکه قصد ساخت ویلا برای خودشان را دارند. در هر صورت می‌توان گفت که روستاهای محمودآباد می‌تواند بهترین گزینه برای خرید و فروش زمین باشد.

البته همانطور که در بالا هم گفتیم، بیش از 80 روستا در این شهرستان وجود دارد که البته اکثر تقاضاها، برای تعداد محدودی از آنهاست. برای همین در ادامه این بخش، روستاهایی که بیشترین تقاضا را برای خرید زمین در محمودآباد دارند را به شما معرفی می‌کنیم:

 • قیمت زمین در محمودآباد خشت سر: شاید بتوان خرید زمین در خشت سر را جزو بهترین روستاهای این شهرستان از جهت سرمایه گذاری معرفی کرد. قیمت زمین در این روستا به حدی بالاست که هر کسی توان خرید آن را ندارد. چون جاده اصلی محمودآباد به نور از وسط این روستا عبور می‌کند.
 • قیمت زمین در کلوده محمودآباد: قیمت زمین‌های کلوده، بالا نیست و درواقع نسبت به ارزشی که دارد، قیمتش کمتر هم می‌باشد. برای همین اگر شما قصد خرید زمین در کلوده محمودآباد را داشتید، با تیم جای دنج تماس بگیرید.
 • قیمت زمین در بیشه کلا محمودآباد: خرید زمین در بیشه کلا نیز ویژگی‌هایش تقریبا به مانند روستای خشت سر است و به همین جهت، می‌توان گفت که بیشه کلا نیز دارای زمین‌هایی با قیمت بالاست. این روستا در سر جاده اصلی محمودآباد به فریدونکنار واقع شده که یک روستای ساحلی هم به شمار می‌رود.
 • قیمت زمین در حربده محمودآباد: حربده نیز در کنار روستاهای بالا، یکی از بهترین گزینه‌ها برای خرید زمین در محمودآباد به شمار می‌رود. این روستا دارای جمعیت کمتری نسبت به بقیه مناطق است؛ از طرفی دیگر، ساحلی نیست، ولی فاصله کمی را با دریا دارد و حتی به جنگل تشنبدان نیز نزدیک است. اگر قصد خرید زمین در حربده محمود آباد را داشتید، میتوانید با تیم جای دنج تماس بگیرید.
 • قیمت زمین در دریاسر محمودآباد: سرمایه گذاران زیادی در سال‌های اخیر به این روستا آمدند و اقدام به ساخت و ساز در دریاسر کردند. به طوریکه الان مقدار قابل توجهی از جمعیت این روستا را از افراد غیربومی تشکیل می‌دهند. اگر شما قصد استعلام قیمت زمین در دریاسر محمودآباد را داشتید، می‌توانید با تیم جای دنج تماس بگیرید
 • قیمت زمین در محمودآباد چهارمحل آهی: البته این روستا، ساحلی نیست؛ ولی از سمت جنوب به جنگل تشبندان راه دارد. در کل می‌توان خرید زمین در چهارمحل آهی محمودآباد را جزو بهترین گزینه‌ها برای خرید زمین در محمودآباد مازندران دانست. هر چند تقاضاها برای خرید در این روستا نیز همین الان هم بسیار بالاست.
 • قیمت زمین در اهلم محمودآباد: روستای اهلم نیز یکی از روستاهای معروف در شهرستان محمودآباد به شمار می‌رود که درواقع از سمت غرب با خشت سر همسایه می‌شود. روستای اهلم یک روستای ساحلی نیست؛ ولی فاصله کمی با دریا دارد. یعنی وقتی که شما از ورودی این روستا خارج شدید، کلا شاید 5 دقیقه راه داشته باشید تا به دریا برسید.

قیمت زمین خارج از روستا چقدر است؟

ما در بالا گفتیم که اکثر تقاضا برای خرید و فروش زمین در محمودآباد، در روستاهای این شهرستان است؛ ولی اینطور هم نیست که بقیه منطقه‌های این شهرستان دارای تقاضا برای خرید نباشند.

اتفاقا فایل‌های خوبی هم در این مناطق وجود داشته که با بررسی آنها می‌توانید متوجه این فرصت‌های فوق العاده شوید. برای مثال هر کسی می‌دانید که زمین‌های پلاک یک یا همان ساحلی می‌تواند چه گزینه خوبی برای فروش باشند.

 • قیمت زمین در محمودآباد خیابان معلم: خیابان معلم را در واقع به بخش شرقی محمودآباد می‌گویند که آن را با نام جاده فریدوندکنار هم می‌شناسند. چون برای رفتن به فریدونکنار، باید از خیابان معلم عبور کنید. خیابان معلم هم به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم می‌شود که بخش شمالی آن متصل به ساحل است. برای استعلام قیمت زمین در محمودآباد خیابان معلم، پیشنهاد می‌کنم با تیم جای دنج تماس بگیرید.
 • قیمت زمین در جاده آمل: جاده آمل محمودآباد را با نام جاده امام نیز می‌شناسند. درواقع این جاده در بخش جنوبی این شهرستان واقع شده. کوچه‌های این جاده را با نام نسیم می‌شناسند و اکثر مغازه‌های معروف محمودآباد نیز در همین سمت واقع شده.
 • قیمت زمین در شهرک محمودآباد: تعداد زیادی از افرادی که برای خرید زمین با ما تماس می‌گیرند، اکثریت می‌خواهند تا زمین مدنظرشان را در داخل یک شهرک بخرند. چون می‌خواهند به دور از افراد بومی باشند و درواقع از آنجایی که در شهرک‌ها معمولا افراد غیر بومی بیشتر از افراد بومی هستند، فروش زمین شهرکی در محمود آباد در اولویت آنهاست.
 • قیمت زمین در کمربندی محمودآباد: در محمودآباد، چندین کمربندی وجود دارد که هر کدام از آنها هم قیمت‌های خاص خودشان را دارند؛ برای مثال یک کمربندی است که میدان شهید کاظمی را به جاده نور و بالعکس وصل می‌کند؛ کمربندی دیگری هم وجود دارد که از جاده آمل به جاده فریدونکنار و بالعکس است.
 • قیمت زمین ساحلی محمودآباد: زمین‌های ساحلی همیشه بیشترین تقاضاها را برای خرید داشتند. چون هیچوقت ارزش این زمین‌ها کم نمی‌شوند و حتی اگر در این زمین‌ها نیز ساخت ساز کنید، دید ابدی را به ساحل دارید. به همین جهت، اکثر سرمایه گذاران و یا سرمایه داران، اقدام به خرید زمین ساحلی می‌کنند که حالا محمودآباد هم می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌ها باشد.
 • قیمت زمین مسکونی در محمودآباد مازندران: در بین تمامی تقاضاها برای خرید زمین در محمود اباد، اکثریت به دنبال زمین های داخل بافت هستند که بتوانند یک ویلا یا خانه‎ای را در آن بسازند؛ یا بهتر است اینطور بگویم که به دنبال خرید یک زمین مسکونی هستند. قیمت زمین های مسکونی در هر بخشی از محمودآباد، متفاوت است و اینطور نیست که مثلا در هر روستا یا هر منطقه، قیمت ثابتی داشته باشند. حتی قیمت زمین های مسکونی در یک روستا هم می‎تواند متفاوت باشد.
 • قیمت زمین کشاورزی در محمودآباد: در صورت خرید زمین کشاورزی در محمودآباد، شما نمیتوانید در زمین های کشاورزی، هیچ خانه‌ای را بسازید و تنها فعالیت شما در این نوع کاربری، فقط زراعی است. برای همین، قیمت‌های کمتری را نسبت به زمین های مسکونی دارند.

بیشترین تقاضا برای خرید زمین در محمودآباد در چه زمینه‌ای است؟

در بالاتر ما قیمت زمین مهم‌ترین بخش‌ها و روستاهای محمودآباد را به شما معرفی کردیم. ولی در این بخش قصد داریم تا به شما معرفی کنیم که بیشترین خرید زمین و باغ در محمودآباد در کدام قسمت از این شهرستان انجام می‌شود.

بیشتر این تقاضاها مربوط به خرید زمین در روستاهای محمودآباد،خرید زمین شهرکی در محمودآباد، خرید زمین جنگی در محمودآباد،خرید زمین ساحلی محمودآباد، خرید زمین مسکونی محمودآباد خرید و فروش زمین کشاورزی در محمودآباد و … است.

مقایسه آگهی ها

مقایسه