ساحل دارایی محمودآباد کجاست؟ + عکس | امکانات

ساحل دارایی محمودآباد کجاست؟ + عکس | امکانات

ساحل دارایی محمودآباد در بین تمامی سواحی که در این شهرستان وجود دارد، زیباترین و شلوغ‌ترین ساحل این شهرستان است که جزو بهترین ساحل محمود آباد هم به شمار می‌رود. درواقع در بین تمامی سواحلی که در شهرستان محمودآباد وجود دارد، دارایی از همه آنها بهتر و تمیزتر است.

در این پست از جای دنج قصد داریم تا شما را بیشتر با این ساحل آشنا کنیم و ببینیم که چه امکاناتی در این منطقه وجود دارد. با ما همراه باشید.

ساحل دارایی محمودآباد

معرفی کلی ساحل دارایی محمودآباد

همانطور که حدس زدید، ساحل دارایی یکی از مناطق ساحلی شهرستان محمودآباد است که در انتها کوچه دریا 30 واقع شده؛ نامگذاری این منطقه به نام “دارایی” هم برمی‌گردد به ساختمان “اداره امور مالیاتی شهرستان محمودآباد” که دقیقا در سر کوچه دارایی واقع شده و به همین خاطر، این اسم را به خودش اختصاص داده.

ساحل دارایی جزو مناطق سرمایه دار شهرستان محمودآباد است و برای همین فرهنگ همین منطقه کوچک کمی با مناطق دیگر شهرستان محمودآباد فرق می‌کند.

از آنجایی که هر روزه مسافران زیادی از شهرستان‌های اطراف و استان‌های دیگر به این منطقه می‌آیند، برای همین شهرداری هم اقداماتی جهت زیباسازی و تمیزی سواحل این منطقه انجام داده.

آدرس ساحل دارایی محمودآباد

همانطور که در بالا گفتیم، ساحل دارایی در انتها دریا 30 واقع شده؛ یعنی اینکه شما باید از سمت سه راهی مرکز شهر، به سمت غرب (جاده نور-محمودآباد) حرکت کنید و سپس در سمت راست خودتان به دنبال کوچه دریا 30 بگردید. سپس وارد کوچه شوید و مسیر را تا انتها بروید. تبریک می‌گوییم. شما الان در ساحل دارایی به سر می‌برید.

البته نقشه ساحل دارایی محمودآباد را بر روی نقشه گوگل مپ هم برای شما در بالا قرار دادیم تا راحت‌تر بتوانید مسیر خودتان به سمت این ساحل را پیدا کنید.

ساحل دارایی برای چه کاری مناسب است؟

همانطور که در پستهای معرفی سواحل دیگر هم گفتیم، هر کدام از سواحل محمودآباد ویژگی‌های خودشان را دارند و برای همین باید اول ببینید که هدف شما از رفتن به سمت ساحل چیست؟! البته همه سواحل محمودآباد برای قدم زدن و تماشای غروب و طلوغ خورشید مناسب هستند؛ ولی ساحل دارایی یکسری امکاناتی دارد که در بقیه سواحل دیده نمی‌شود. در ادامه به این موارد می‌پردازیم.

همانطور که در بالا هم گفتیم، ساحل دارایی محمودآباد جزو تمیزترین و بهترین سواحل این شهرستان است و برای همین اگر قصد شما از رفتن به ساحل، شنا باشد باید بگویم که منطقه خوبی را انتخاب کردید. همچنین در ساحل دارایی، همیشه چندین غریق نجات وجود دارند که مبادا اتفاق ناگواری برای کسی رخ بدهد.

از آنجایی که دارایی جزو شلوغ‌ترین مناطق شهرستان محمودآباد است، چندین آلاچیق و کافه در کنار ساحل راه اندازی شده که انواع نوشیدنی گرم و سرد را در اختیار شما قرار می‌دهد. همچنین اگر احساس گرسنگی هم کردید می‌توانید به یکی از همین کافه‌ها سر بزنید و نگاهی به لیست غذاهای آنها بیندازید و یکی را به دلخواه انتخاب کنید.

ساحل دارایی محمودآباد یکی از مناطقی است که تفریحات آبی در این مناطق فراهم شده؛ یعنی اینکه چندین قایق، جت اسکی، موتور چهارچرخ و در بعضی از روزها هم شاتل و پاراسل در سواحل این منطقه دیده می‌شود که اگر قصد استفاده از آنها را داشتید، می‌تواند برای اجاره آن اقدام کنید.

فاصله ساحل دارایی تا مکانهای دیدنی مشابه در محمود آباد

ساحل دارایی محمودآباد

همانطور که می‌دانید و چندین بار هم در پستهای مختلف تکرار کردیم، ساحل این شهرستان، یکی از جاهای دیدنی محمود آباد است؛ ولی از آنجایی که کل مناطق شمالی محمودآباد را ساحل و دریا فرا گرفته، باعث شده تا سواحل این شهرستان به مناطق مختلفی تقسیم شوند که هر کدام از آنها هم ویژگی‌های خاص خودشان را دارند. در ادامه این بخش، فاصله ساحل دارایی محمودآباد با همه سواحل معروف این شهرستان را می‌نویسیم.

تا ساحل سنگی: 1.8 کیلومتر

تا ساحل پشت سپاه: 2 کیلومتر

تا ساحل مرمر: 3.9 کیلومتر

تا ساحل خشت سر: 7.2 کیلومتر

تا پلاژ خط آهی: 10 کیلومتر

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه