روستای درویش آباد سرخرود | آدرس + قیمت زمین

  • ابوالفضل قلی نژاد توسط ابوالفضل قلی نژاد
  • 5 ماه پیش
  • سرخرود
  • 0
روستای درویش آباد سرخرود | آدرس + قیمت زمین

روستای درویش آباد سرخرود یکی از لوکس ترین و لاکچری ترین روستاهای سرخرود به شمار میرود؛ این روستا یکی از بهترین روستاهای بخش سرخرود برای سرمایه گذاری است؛ حتی نیاز هم نیست که مشاوران املاک، این روستا را پیشنهاد کنند. چون خود سرمایه گذاران به خوبی با این روستا آشنا هستند و خودشان درخواست خرید زمین در این روستا را ارائه میدهند. البته باید بدانید که درویش آباد، یک روستای ساحلی است که همین موضوع هم میتواند بر روی وضعیت سرمایه گذاری در این روستا، تاثیرات زیادی بگذارد.

در ادامه این مقاله از سایت جای دنج، ما قصد داریم تا اطلاعات کاملی را درباره روستای درویش آباد را در اختیار شما قرار دهیم.

اگر شما قصد استعلام قیمت یا خرید زمین و ویلا در روستای درویش آباد سرخرود را داشتید، میتوانید با تیم جای دنج تماس بگیرید. شماره جهت تماس:

09355294440

آقای الهی

اطلاعات کلی درباره روستای درویش آباد

اطلاعات کلی درباره روستای درویش آباد سرخرود

همانطور که در بخش مقدمه هم توضیح دادیم، روستای درویش آباد جزو روستاهای شهر سرخرود به شمار میرود که خود سرخرود هم، بخشی از محمودآباد است. احتمالا همانطور که میدانید، درویش آباد یک روستای ساحلی در شهرستان محمودآباد به شمار میرود.

روستای درویش آباد در دهستان دابوی شمالی واقع شده. جالب است بدانید که این روستا، جمعیت کمی هم دارد.

بر اساس آخرین سرشماری که در سال 1385 انجام شده، جمعیت این روستا 242 نفر اعلام شده؛ هرچند الان بیش از 10 سال از این سرشماری میگذرد؛ ولی همچنان در مقایسه با بقیه روستاهای شهرستان محمودآباد، جمعیت کمتری دارد.

دهستان: دابوی شمالی
جمعیت: 242 نفر
فاصله تا مرکز شهر: 3.3 کیلومتر تا سرخرود، 16.1 کیلومتر تا محمودآباد

ادرس روستای درویش آباد سرخرود

همانطور که در بالاتر هم توضیح دادیم، درویش آباد یک روستای ساحلی که در نزدیکی شهر سرخرود واقع شده؛ یعنی شما وقتی از شهر سرخرود خارج و به سمت محمودآباد حرکت کنید، میتوانید از سمت راست خودتان، روستای درویش آباد را پیدا کنید.

البته ما باز هم برای اینکه مشکلی در پیدا کردن روستای درویش آباد نداشته باشید، در ادامه نقشه این روستا را از طریق گوگل مپ برای شما قرار میدهیم:

همسایگان روستای درویش آباد

از شمال: —-

از شرق: چاکسر

از جنوب: حاجی کلا سفلی

از غرب: —-

خرید زمین در درویش آباد پیشنهاد میشود؟

خرید زمین در درویش آباد پیشنهاد میشود؟
قیمت زمین در درویش آباد چقدر است؟

بدون هیچ شک و تردیدی، روستای درویش آباد را برای سرمایه گذاری در حوزه املاک پیشنهاد میکنیم. درویش آباد یکی از منطقه های برند شهرستان محمودآباد به شمار میرود که یعنی اگر قصد خرید زمین در محمودآباد را داشته باشید، خرید زمین در درویش آباد میتواند جزو بهترین گزینه ها باشد.

البته این موضوع را هم بگویم که قیمت زمین در درویش آباد، به نسبت بیشتر از اکثر روستاهای محمودآباد است. چون همانطور که در بالا گفتیم، درویش آباد ساحلی است و از سمت دیگر هم تقاضاهای زیادی در این روستا وجود دارد.

همین الان هم چندین برج در این روستا ساخته شده که همه این موارد باعث تاثیرگذاری بر روی قیمت زمین های این روستا میشود. در کل اگر شما قصد خرید زمین یا استعلام قیمت زمین در درویش آباد سرخرود را داشتید، میتوانید با تیم جای دنج تماس بگیرید. شماره جهت تماس:

09355294440

آقای الهی

منبع: ویکی پدیا

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه