سرزمین رویاها محمودآباد کجاست؟ هنوز فعال است؟

سرزمین رویاها محمودآباد کجاست؟ هنوز فعال است؟

خیلی سایتهای گردشگری، درباره سرزمین رویاها محمودآباد مقالات زیادی منتشر کردند بدون اینکه هیچ اطلاعی از آن داشته باشند و آنرا به عنوان یکی از جاهای دیدنی محمود آباد یاد می کنند.

شما باید بدانید که سرزمین رویاها چندین سال است که دیگر هیچ فعالیتی در این شهرستان ندارد و الان فقط تبدیل شده به محلی برای اسکان مسافران و یک لوکیشینی برای گرفتن عکس و فیلم و ….

در ادامه این پست همراه جای دنج باشید تا ببینم این شهربازی در گذشته به چه شکلی بود.

سرزمین رویاها محمودآباد

یادی از گذشته سرزمین رویاها محمودآباد

همه ما می‌دانیم که محمودآباد یکی از زیباترین مناطق شمال ایران است که اکثر مسافران به قصد سفر به این شهرستان، به استان مازندران می‌آیند.

ولی محمودآباد یک شهربازی کم داشت که سرزمین شهر رویاها توانست تا این ضعف را برطرف کند؛ ولی مدت زیادی طول نکشید که این شهربازی از کار افتاد و دیگر هیچوقت چرخش کار نکرد.

الان این منطقه را با نام پلاژ خط آهی محمودآباد می‌شناسند؛ یعنی درواقع یک مکانی شده برای اسکان مسافران، شنا و ماهیگیری.

در این منطقه هیچ ویلا و یا سوئیتی وجود ندارد و شما باید در این پلاژ چادر بزنید؛ البته که باید یک ورودی هم بدهید تا وارد این پلاژ بشوید؛ این منطقه در طرح سالمسازی قرار دارد و در بعضی از روزهای تابستان هم طرح زنانه و مردانه هم رعایت می‌شود.

پلاژ خط آهی محمودآباد

آدرس دقیق سرزمین رویاها محمودآباد

وقتی وارد شهرستان محمودآباد شدید، به سمت جاده فریدونکنار حرکت کنید؛ قبل از مسکن مهر جاده فریدونکنار، یک شهربازی متروکه را می‌بینید که همان سرزمین رویاهاست.

لوکیشن سرزمین رویاها محمودآباد

درواقع به خاطر اینکه شهر بازی سرزمین رویاها از کار افتاده، نقشه آن هم از روی گوگل مپ حذف شده و برای همین نتوانستیم تا نقشه این شهربازی رو پیدا کنیم. البته نقشه این شهربازی در سایت بلد ثبت شده و اگه خواستین میتونین به این سایت مراجعه کنید.

سرزمین رویاها یا پلاژ خط آهی محمودآباد؟

در بالا گفتیم که سرزمین رویاها محمودآباد دیگر فعالیت ندارد و الان همه آن را با نام پلاژ می‌شناسند و اگر هم اسمی از سرزمین رویاها بیاورند، برای آدرس دادن همان پلاژ است. ولی پلاژ چیست؟

درواقع پلاژ به بخشی از ساحل می‌گویند که به صورت کنترل شده و مدیریت شده اداره می‌شود؛ یعنی مثلا یک عده با شهرداری هماهنگ می‌کنند و اقدام به سالمسازی دریا می‌کنند تا مکانی امن را برای شنا خانمها و آقایان مهیا کنند؛ البته بعضی از پلاژها هم توسط ارگانهای دولتی ساخته می‌شود.

در این پلاژ چندین آلاچیق، وسایل تفریحی آبی، سفره خانه سنتی و … وجود دارد که اوج کار آنها برمی‌گردد به تعطیلات و روزهای تابستان.

فضای سبز پشت سرزمین رویاها محمودآباد

اگر سرزمین رویاها محمودآباد فعال بود، خیلی حرف و مطلب برای گفتن وجود داشت؛ ولی متاسفانه مجبوریم به همین توضیح بسنده کنیم. امیدواریم که از مقاله لذت بریده باشید.

سوالات متداول

شهربازی سرپوشیده محمودآباد کجاست؟

در حال حاضر هیچ شهربازی در محمودآباد وجود ندارد. ولی مجتمع سیمرغ در حال راه اندازی یک شهربازی سرپوشیده است.

تفریحات ابی محمودآباد کجاست؟

دریا محمودآباد که معروفترین و بهترین تفریح آبی برای مسافران است. ولی همین پلاژ خط آهی استخر راه چوبی، استخر روستا آزادمون و یا ویلاهای استخردار هم هستند.

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه