روستای اسکنده سرخرود کجاست؟ خرید زمین در اسکنده

  • ابوالفضل قلی نژاد توسط ابوالفضل قلی نژاد
  • 1 سال پیش
  • سرخرود
  • 0
روستای اسکنده سرخرود کجاست؟ خرید زمین در اسکنده

روستای اسکنده در دهستان هرازپی شمالی و یکی از روستاهای سرخرود است. این روستا یکی از منبع‌های پرورش گل و گیاه در شهرستان محمودآباد است. برای اینکه حرف من را باور کنید، فقط کافی است تا به این روستا سفر کنید.

در ادامه این پست قصد داریم تا به معرفی این روستا بپردازیم. پس اگر شما هم به دنبال اطلاعاتی از اسکنده هستید، این پست جای دنج را از دست ندهید.

اگر قصد خرید زمین یا ویلا در روستای اسکنده محمودآباد را دارید، می‌توانید با تیم جای دنج تماس بگیرید. شماره جهت تماس یا پیام در واتس آپ:

09355294440

آقای الهی

چقدر با روستای اسکنده سرخرود آشنا هستید؟

همانطور که در مقدمه هم توضیح دادیم، این روستا در دهستان هرازپی شمالی واقع شده که یکی از روستایهای بخش سرخرود به شمار می‌رود. روستای اسکنده در سرخرود واقع شده که طبق آخرین سرشماری مربوط به سال 1395 جمعیت این روستا 515 نفر اعلام شد که از این تعداد، 267 نفر مرد و 248 نفر زن هستند که تشکیل شده از 136 خانوارند.

دهستان:هرازپی شمالی
جمعیت:515 نفر (136 خانوار)
فاصله تا مرکز شهر:23.6 کیلومتر تا سرخرود | 13.7 کیلومتر تا محمودآباد

مسیر اسکنده بر روی نقشه

این روستا در داخل روستای چهارمحل قرار دارد که برای رسیدن به اسکنده، باید اول وارد چهارمحل شوید و سپس مسیر روستای اسکنده را پیش بگیرید. در ادامه، نقشه این روستا را برای شما قرار دادیم تا سریعتر مسیرتان را به سمت این روستا پیدا کنید:

شغل مردمان اسکنده چیست؟

اکثر مردمان این روستا مشغول شغل کشاورزی و پرورش مرکبات هستند؛ ولی همانطور که در بالا هم گفتیم، گلخانه‌های زیادی در این روستا راه اندازی شده و برای همین باعث شده تا اکثر مردمان این روستا یا خودشان یکی صاحبان این گلخانه‌ها باشند و یا اینکه در این گلخانه‌ها کار کنند.

حتی شما اگر به دنبال خرید زمین مناسب گلخانه در شمال هستید، روستا اسکنده می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌ها باشد.

همسایگان روستای اسکنده مازندران

شمال: علی آباد، چهارافرا

شرق: عبدالله آباد

جنوب: وازیک، بائوده سفلی، بائوده علیا

غرب: آرم

خرید زمین در روستای اسکنده + استعلام قیمت

خرید زمین در روستای اسکنده + استعلام قیمت
خرید زمین در روستای اسکنده + استعلام قیمت

خرید زمین در روستای اسکنده هم یک گزینه خوب و نسبتا عالی برای سرمایه گذاری در شهرستان محمودآباد به شمار می‌رود؛ ولی قطعا نمی‌تواند جزو اولین گزینه برای خرید زمین در محمودآباد به جهت سرمایه گذاری باشد.

اگر شما قصد سرمایه گذاری شهرستان محمودآباد را دارید، پیشنهاد ما این است که خرید زمین در روستای اسکنده را در اولویت‌های دوم خودتان قرار دهید؛ ولی این حرف ما به این دلیل نیست که مثلا این روستا جای مناسبی برای سرمایه گذاری نباشد و یا اینکه زمین‌های آن ارزشی برای سرمایه گذاری نداشته باشند. درواقع روستاهای دیگری در این شهرستان هستند که ارزش بالاتری نسبت به روستای اسکنده محمودآباد به جهت سرمایه گذاری دارند که برای مثال میتوان به خرید زمین در چهارمحل آهی محمودآباد اشاره کرد.

در هر صورت شاید شما به هر دلیلی، قصد داشته باشید تا زمین خودتان را در این روستا خریداری کنید؛ جای دنج چندین فایل‌های متعددی را در این روستا دارد که اگر شما قصد خرید در این روستا را داشتید، می‌توانید از تیم ما کمک بگیرید.

اگر هم قصد استعلام قیمت زمین در روستای اسکنده را داشتید، میتوانید با تیم جای دنج تماس بگیرید؛ شماره برای تماس یا پیام در واتس آپ:

09355294440

آقای الهی

منبع: ویکی پدیا

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه