روستای اسلام آباد محمودآباد + قیمت زمین در اسلام آباد

روستای اسلام آباد محمودآباد + قیمت زمین در اسلام آباد

روستای اسلام آباد محمودآباد یکی دیگر از محله‌های این شهرستان است که جزو روستاهای محمودآباد به شمار می‌رود. اطلاعات زیادی از این روستا در دست نیست. ولی ما سعی کردیم تا بهترین و کاملترین اطلاعات مربوط به این روستا را در اختیار شما قرار دهیم. اگر هم شما اطلاعات بیشتری از این روستا دارید، ممنون می‌شویم که در قسمت کامنت برای ما بفرستید.

در ادامه این پست همراه جای دنج باشید تا روستای اسلام آباد را بیشتر بشناسیم.

اگر قصد خرید زمین یا ویلا در روستای اسلام آباد را دارید می‌توانید با تیم جای دنج تماس بگیرید. شماره جهت تماس یا پیام در واتس آپ

09355294440

آقای الهی

اطلاعات کلی از روستای اسلام آباد محمودآباد

روستای اسلام آباد در دهستان اهلمرستاق جنوبی قرار دارد  که طبق آخرین سرشماری که از سال 1385 در دست است، جمعیت این روستا 744 نفر اعلام شده که تشکیل شده از 192 خانوار هستند. از این تعداد هم 380 نفر مرد و 364 نفر زن هستند. شغل اصلی مردمان این روستا کشاورزی و در مرحله دوم مشغول به پرورش دام و طیور هستند.

این روستا با اینکه جزو محله‌های شهرستان محمودآباد به شمار می‌رود، ولی به شهرستان آمل نزدیک‌تر است؛ برای همین اکثر مردمان این روستا برای انجام کارهای اداری مثل کارهای بانکی و یا خریدهای خانه خودشان، به آمل مراجعه می‌کنند.

دهستان:اهلمرستاق جنوبی
جمعیت:744 نفر (192 خانوار)
فاصله تا مرکز شهر:13.5 کیلومتر

لوکیشن روستای اسلام آباد بر روی گوگل مپ

همسایگان روستا اسلام آباد

شمال: کلوده، قصاب کتی، میرعلم ده

شرق: کرچک، میانرود،

جنوب: روستاهای آمل

غرب: گلیرد، تلارم

خرید زمین در اسلام آباد محمودآباد

خرید زمین در اسلام آباد محمودآباد
قیمت زمین در روستای اسلام آباد چقدره؟

تا اینجا ما اطلاعات کافی از روستای اسلام آباد محمودآباد به دست آوردیم. این روستا دارای زمین های کشاورزی، زمین های داخل بافت و زمین خارج از بافت زیادی است که می‌تواند گزینه نسبتا مناسبی برای خرید زمین در محمودآباد باشد.

ولی روستای اسلام آباد نمیتواند گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری در حوزه املاک باشد! چون همچنان ارزش نسبتا کمتری در مقایسه با بقیه روستاهای شهرستان محمودآباد دارد. یعنی اینکه اگر شما قصد سرمایه گذاری در املاک محمودآباد را داشتید، پیشنهاد میکنیم که برررسی فایل های اسلام آباد را در اولویت های بعدی خودتان قرار دهید و اول از همه به سراغ روستاهای درجه یک به مانند خرید زمین در چهارمحل اهی محمودآباد بروید.

اگر شما قصد خرید زمین در روستا اسلام آباد را داشتید می‌توانید با تیم جای دنج تماس بگیرید. شماره جهت تماس یا پیام در واتساپ:

09355294440

آقای الهی

منبع: ویکی پدیا

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه