بازار ماهی محمودآباد کجاست؟ + اطلاعات کامل

بازار ماهی محمودآباد کجاست؟ + اطلاعات کامل

بازار ماهی محمودآباد یکی از سه بازار معروف و معتبر این شهرستان به شمار می‌رود که از آن به عنوان یکی از جاذبه‌های توریستی این شهرستان هم اسم می‌برند. درواقع ماهی یکی از سوغات‌های شمال است و می‌توان اینگونه گفت که هر شهرستانی در مازندران، قطعا یک بازار ماهی دارد که در آن بازار هم انواع مختلفی ماهی وجود دارد.

در ادامه این مقاله، همراه جای دنج باشید تا این بازار را برای شما معرفی کنیم.

بازار ماهی محمودآباد

اطلاعات کلی از بازار ماهی محمودآباد

تا اینجا متوجه شدیم که تنها محصولی که در بازار ماهی فروشان محمودآباد وجود دارد، انواع ماهی‌های مختلف است؛ 99 درصد ماهی‌هایی که در این بازار فروخته می‌شود، صید روز هستند و حتی یکسری ماهی‌ها هم در یکسری تنگ‌های مخصوص به صورت زنده نگهداری می‌شوند که در صورت نیاز، می‌توانید ماهی صد در صد تازه را خریداری کنید.

همچنین اکثر غرفه‌های این بازار، ماهی را به درخواست شما، تمیز می‌کنند و شکم ماهی را هم خالی می‌کنند و سپس به شما تحویل می‌دهند.

البته بازار روز محمودآباد هم دقیقا چسبیده به بازار ماهی است و هیچ فاصله‌ای هم بین آنها وجود ندارد؛ به این شکل که در انتهای بازار ماهی، به ابتدای بازار روز می‌سرید.

آدرس بازار ماهی محمودآباد

اگر با کوچه پس کوچه‌های محمودآباد آشنا هستید، همنیقدر بدانید که بازار ماهی محمودآباد در رو به روی ایستگاه فریدونکنار این شهرستان واقع شده. ولی اگر جزو افراد بومی نیستید و یا با مناطق این شهرستان آشنا نیستید، می‌توانید از آدرس زیر استفاده کنید.

از سمت سه راه مرکزی شهر، به سمت شرق (جاده فریدونکنار) حرکت کنید؛ کوچه باران چهار را پیدا کنید؛ در داخل کوچه باران 4، یک ایستگاهی با اسم ایستگاه فریدونکنار وجود دارد که بازار ماهی محمودآباد هم دقیقا در رو به روی همین ایستگاه واقع شده.

البته نقشه بازار ماهی فروشان محمودآباد در گوگل مپ را در ادامه برای شما قرار می‌دهیم تا راحت‌تر بتوانید مسیر خودتان را به این بازار، پیدا کنید.

ساعت کار بازار ماهی محمودآباد

هیچ ساعت مشخصی برای این بازار وجود ندارد و ساعت کار بازار ماهی محمودآباد، بستگی به مشتریان دارد؛ یعنی تا هر زمانی که مشتری در این بازار وجود داشته باشد، مغازه‌های این بازار هم باز و فعال هستند.

معمولا غرفه‌های بازار ماهی، کمی بعد از طلوع خورشید شروع به فعالیت می‌کنند و تا هر وقتی که مشتری در بازار حضور داشته باشد، فعالیت می‌کنند.

فاصله بازار ماهی محمودآباد با بقیه بازارهای محمودآباد

همانطور که در بالا هم گفتیم، بازار ماهی محمودآباد یکی از سه بازار شهرستان محمودآباد به شمار می‌رود. در ادامه فاصله بازار ماهی با بقیه بازارهای محمودآباد را برای شما قرار می‌دهیم تا در صورت نیاز، از آنها استفاده کنید:

تا جمعه بازار: 3.1 کیلومتر

تا بازار روز: کمتر از 50 متر

بازار ماهی محمودآباد

تلفن بازار ماهی فروشان محمودآباد

بازار ماهی فروشان محمودآباد تحت نظر یک شخص یا افراد خاصی نیست که بخواهد دفتری برای اینکار داشته باشد و شماره‌ای را هم برای دفتر در نظر گرفته باشند. پس الکی وقت خودتان را برای پیدا کردن تلفن بازار ماهی فروشان نگذرانید. چون به هیچ شماره‌ای نمی‌رسید. اگر هم شماره‌ای پیدا کردید، قطعا شماره یکی از فروشندگان در این بازار است.

بهترین مراکز خرید محمودآباد کجاست؟

چندین مراکز خرید در شهرستان محمودآباد وجود دارد و برای همین نمی‌توان یکی از آنها را به عنوان بهترین مراکز خرید محمودآباد اسم برد. البته در بین همه آنها، مجتمع سیمرغ از محبوبیت بیشتری برخوردار است که اکثر مسافران و افراد بومی،این مجتمع را به بقیه مراکز خرید ترجیح می‌دهند. البته باز هم بستگی دارد که به دنبال چه محصولی باشید. اگر می‌خواهید با همه مراکز خرید این شهرستان آشنا شوید، پیشنهاد می‌کنم که حتما پست مربوطه را مطالعه کنید.

سوالات متداول

جمعه بازار محمودآباد کجاست؟

جمعه بازار دقیقا در رو به روی ساختمان ارشاد شهرستان محمودآباد واقع شده. یک ورودی دیگر این بازار هم از سمت کمربندی محموداباد به آمل است.

دوشنبه بازار محمودآباد کجاست؟

دوشنبه بازار محمودآباد درواقع همان جمعه بازار است که در گذشته در روزهای جمعه برگزار می‌شد و آن را با همین اسم می‌شناختند.

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه