روستای گلیرد محمودآباد کجاست؟ + قیمت زمین

روستای گلیرد محمودآباد کجاست؟ + قیمت زمین

روستای گلیرد محمودآباد هم یکی دیگر از روستاهای این شهرستان به شمار میرود که در بخش کلوده واقع شده. ولی اگر در اینترنت سرچ بزنید، قطعا اطلاعات کمی را از این روستا پیدا میکنید. برای همین، ما تصمیم گرفتیم تا در این پست از سایت جای دنج، اطلاعات بیشتری را درباره این روستا، در اختیار شما قرار دهیم.

اگر قصد خرید زمین در روستای گلیرد را دارید، پیشنهاد میکنم که با تیم جای دنج تماس بگیرید. شماره جهت تماس:

09355294440

آقای الهی

اطلاعات کلی از روستای گلیرد محمودآباد

شاید اطلاعات کمی از این روستا وجود داشته باشد؛ ولی باید بدانید که روستای گلیرد، یکی از پرجمعیت ترین روستاهای محمودآباد است؛ طبق آخرین آماری که از سرشماری سال 1395 منتشر شده، این روستا 1174 نفر جمعیت داشته!

همانطور که در مقدمه هم توضیح دادیم، این روستا در بخش کلوده واقع شده که یعنی برای رسیدن به این روستا، باید ابتدا وارد منطقه کلوده شوید. از دیگر اطلاعات مربوط به این روستا میتوان به دهستان آن اشاره کرد که در دهستان اهلمرستاق جنوبی واقع شده.

دهستان:اهلمرستاق جنوبی
جمعیت:1174 نفر
فاصله تا مرکز شهر:14.2 کیلومتر
اینستاگرام:https://www.instagram.com/geliyardiha1

آدرس روستای گلیرد کجاست؟

همانطور که در بالاتر هم توضیح دادیم، برای اینکه بتوانید به این روستا برسید، باید ابتدا وارد منطقه کلوده شوید؛ سپس باید حدود 4 کیلومتر رانندگی کنید تا به ورودی روستای گلیرد محمودآباد برسید. البته شاید افراد غیر بومی نتوانند که با این آدرس، مسیر خودشان را به روستای گلیرد پیدا کنند.

برای همین در ادامه این بخش، نقشه روستای گلیرد را از طریق گوگل مپ، برای شما قرار دادیم:

همسایگان روستای گلیرد محمودآباد

شمال: تلارم، میرعلمده، گیلاپی

شرق: قصاب کتی، اسلام آباد، کرچک

جنوب: بولیده

غرب: کوسه رز، حسین آباد

قیمت زمین در روستای گلیرد چقدر است؟

قیمت زمین در روستای گلیرد

قیمت زمین در روستای گلیرد هم یکی دیگر از سوالات رایج درباره این روستاست. درواقع زمین های روستای گلیرد را نمیتوان به عنوان یک زمین با ارزش اسم برد؛ ولی اینطور هم نیست که بی ارزش باشد!

قطعا افراد بومی، روستای گلیرد را به عنوان یک منطقه آرام و دنج میشناسند و اگر هم موقعیت خوبی برای خرید زمین در روستای گلیرد محمودآباد پیش بیاید، هیچ تعللی نمیکنند. ولی برای افراد غیربومی، این منطقه میتواند دارای مشکلات زیادی باشد که از مهمترین آنها میتوان به ماشین رو سخت اشاره کرد.

البته جاده های این روستا، آسفالت هستند؛ ولی به دلیل اینکه پیچ و خم نسبتا زیادی را باید تجربه کنند تا به این روستا برسنند، از خرید زمین در گلیرد منصرف میشوند. البته فاصله نسبتا زیاد دریا با روستای گلیرد هم توانسته در تقاضاهای خرید زمین این روستا از سمت افراد غیربومی، تاثیرات مستقیمی بگذارد.

تمامی این موارد باعث شده که تقاضاها برای خرید این زمین، پایین تر از روستاهای برند محمودآباد باشد. به همین منطور پیشنهاد میشود که اگر قصد سرمایه گذاری در بخش زمین را دارید، به سراغ روستاهای دیگری به مانند خرید زمین در کلوده محمودآباد و … بروید و اگر هم میخواهید حتما در این روستا خرید کنید، باید سرمایه گذاری حداقل 5 ساله را در نظر داشته باشید!

ولی اگر هدف شما از خرید زمین در این منطقه، زندگی و تفریح است، باید بگویم که منطقه مناسبی را انتخاب کردید. هرچند مناطق خیلی بهتری هم وجود دارند؛ ولی اینطور نیست که این منطقه برای زندگی کردن و تفریح مناسب نباشد!

متاسفانه به دلیل نوسانات قیمت زیادی که در بازار املاک وجود دارد، امکان ارائه قیمت دقیق درباره زمین های این روستا وجود ندارد. برای همین پیشنهاد میکنم که اگر قصد استعلام قیمت را دارید، با تیم جای دنج تماس بگیرید. شماره جهت تماس:

09355294440

آقای الهی

منبع: ویکی پدیا

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه