بازار ساحلی قائم کجاست؟ + اطلاعات کامل

بازار ساحلی قائم کجاست؟ + اطلاعات کامل

بازار ساحلی قائم محمودآباد که به پاساژ قائم هم معروف است، آن را به عنوان یکی از بهترین مراکز خرید محمودآباد می‌شناسند که بزرگترین پاساژ این شهرستان هم به شمار می‌رود. در این پست از جای دنج قصد داریم تا شما را کمی بیشتر با پاساژ قائم محمودآباد آشنا کنیم.

بازار ساحلی قائم

اطلاعات کلی از بازار ساحلی قائم محمودآباد

همانطور که در مقدمه هم گفتیم، بازارساحلی قائم را می‌توان به عنوان بزرگترین پاساژ شهرستان محمودآباد شناخت که بیش از 5 لاین دارد و در هر لاین هم بیش از 15 غرفه وجود دارد.

اکثر غرفه‌های بازار ساحلی قائم در حوزه لباس فعالیت می‌کنند؛ حالا بعضی‌ها لباس کودکانه و بعضی‌ها هم لباس‌های مخصوص بزرگسال را عرضه می‌کنند. برای همین از پاساژ قائم محمودآباد به عنوان یکی از برترین مراکز خرید لباس در این شهرستان هم اسم می‌برند.

آدرس پیج اینستاگرام بازار قائم: instagram.com/ghaeem_bazar

آدرس بازار ساحلی قائم

این پاساژ در سمت جنوب محمودآباد که به جاده آمل معروف است واقع شده که دقیقا در رو به روی کلانتری 11 محمودآباد است که پارک طاهباز محمودآباد هم دقیقا در سمت چپ این پاساژ قرار دارد.

برای رسیدن به پاساژ قائم محمودآباد، باید اول از همه به سمت جاده آمل حرکت کنید و حدود بعد از 500 متر، در سمت راست خودتان می‌تواند شاهد تابلو بازار ساحلی قائم باشید. اگر با اسامی جاده‌های محمودآباد آشنا نیستید، می‌توانید از لوکیشن زیر برای پیدا کردن بازار ساحلی قائم استفاده کنید:

بازار ساحلی قائم یا پاساژ قائم؟

کلمه بازار ساحلی در اصل برای بازارهایی است که دقیقا در لب ساحل یا حداقل با فاصله کمی از ساحل ساخته شده‌اند می‌باشند. درست است که محمودآباد یک شهر ساحلی در استان مازندران به شمار می‌رود؛ ولی بازار قائم در نزدیکی ساحل نیست!

البته اکثر مسافران و مخصوصا مسافران تهرانی، این پاساژ را با همین اسم می‌شناسند؛ چون مدیران این پاساژ هم اکثر تبلیغ‌های خودشان را با همین اسم انجام دادند. ولی همه بومیان این منطقه، این بازار را با اسم پاساژ قائم می‌شناسند.

بازار ساحلی قائم

فاصله پاساژ قائم تا بقیه مراکز خرید محمودآباد

البته در شهر محمودآباد چندین بازار محلی دیگری هم وجود دارد؛ ولی بازار ساحلی قائم از آنجایی که به شکلی مدرن طراحی شده، باعث شده تا معروف‌ترین بازار این شهرستان شود و برای همین از آن به عنوان یکی از جاهای دیدنی محمود آباد اسم می‌برند.

در ادامه فاصله پاساژ قائم با بقیه مراکز خرید این شهرستان را با هم بررسی می‌کنیم:

تا مرکز خرید سیمرغ: 3.8 کیلومتر

تا بازار بزرگ مازندران: 3.6 کیلومتر

تا پاساژ قرض الحسنه: 750 متر

تا پاساژ شرکا: 600 متر

تا پاساژ خسروی: 300 متر

بازار ساحلی قائم

جمع بندی

در بین همه مراکز خریدی که در شهرستان محمودآباد وجود دارد؛ بازار ساحلی قائم توانسته تا رتبه دوم در بین همه این بازارها را به دست بیاورد.

در این پست ما فقط سعی کردیم تا شما را بیشتر با این پاساژ آشنا کنیم و هدف ما معرفی غرفه‌های این پاساژ نبود!

نظر شما درباره پاساژ قائم محمودآباد چیست؟ تا حالا برای خرید به این پاساژ سر زدید؟ شما می‌توانید نظرات خودتان را از بخش کامنت برای ما بفرستید.

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه