پاساژ قرض الحسنه محمودآباد: آدرس + آمار غرفه ها

پاساژ قرض الحسنه محمودآباد: آدرس + آمار غرفه ها

در بین تمامی پاساژهایی که در شهرستان محمودآباد وجود دارد، پاساژ قرض الحسنه محمودآباد از همه معروف‌تر است که تا مدت زمان طولانی هم به عنوان بهترین مراکز خرید محمودآباد بود که با ظهور مراکز خرید جدید، رتبه خودش را از دست داد.

در ادامه این پست از جای دنج قصد داریم تا شما را کمی بیشتر با این پاساژ آشنا کنیم.

پاساژ قرض الحسنه محمودآباد

اطلاعات کلی از پاساژ قرض الحسنه محمودآباد

پاساژ قرض الحسنه محمودآباد در بین تمامی پاساژهایی که در این شهرستان وجود دارد، از همه معروف‌تر است که در گذشته، قدیمی‌ترین مغازه‌های محمودآباد در این پاساژ احداث شده بودند که البته الان همگی به جاهای دیگری منتقل شدند یا از بین رفتند.

حتی هنوز هم بزرگ‌ترین کافی نت محمودآباد به نام کافی نت آوا در این پاساژ قرار دارد و در گذشته هم نوجوانان زیادی برای بازی‌های کامپیوتری (گیم نت) به این پاساژ می آمدند که البته امروزه جمع شده.

در این پاساژ، مغازه‌های مختلفی به مانند فروشگاه پوشاک، لوازم تحریر، دفترهای مهندسی، آتلیه عکاسی و … وجود دارد؛ ولی بیشتر غرفه‌های این پاساژ متعلق به کافی نت‌ها و خدمات کامپیوتری‌های مختلف است که کافی نت آوا فقط یکی از چندین کافی نت این پاساژ به شمار می‌رود.

درواقع غرفه‌های که در داخل این پاساژ وجود دارند، فقط به درد افراد بومی این منطقه می‌خورد و اگر شما به عنوان یک مسافر قصد گشت و گذار در یک مرکز خرید را دارید، بهتر است که نگاهی به گزینه‌های دیگر بیندازید.

آدرس پاساژ قرض الحسنه محمودآباد

پاساژ قرض الحسنه محمودآباد دقیقا در جایی ساخته شده که اطراف آن پر است از مکان‌های معروف این شهرستان. برای مثال امامزاده قاسم (معروف‌ترین امامزاده محمودآباد)، ایستگاه تاکسی جاده نور-محمودآباد، مدرسه انقلاب، کوچه شهرداری و … همه از مکانه‌ایی هستند که در نزدیکی این پاساژ واقع شدند.

حتی معروف‌ترین هایپرمارکت این شهرستان که ایران مارکت نام دارد هم دقیقا چسبیده به این پاساژ است؛ همه این موارد باعث شده تا کار شما برای پیدا کردن این پاساژ، راحت‌تر شود.

از سمت سه راه مرکزی محمودآباد، به سمت چپ یا همان جاده نور-محمودآباد حرکت کنید. بعد از حدود 300 متر، شما میتوانید در سمت چپ خودتان، فروشگاه ایران مارکت را مشاهده کنید که پاساژ قرض الحسنه هم دقیقا چسبیده به این پاساژ است.

دلیل نامگذاری این پاساژ به قرض الحسنه چیست؟

اگر به این پاساژ سر بزنید، می‌فهمید که یک قرض الحسنه‌ای دقیقا در سمت راست این پاساژ وجود دارد که همین قرض الحسنه باعث شده تا این اسم را به خودش بگیرد.

پس فلسفه خاصی در پشت اسم این پاساژ وجود ندارد و تنها دلیلش به خاطر همین قرض الحسنه است.

فاصله پاساژ قرض الحسنه با بقیه مراکز خرید

به غیر از پاساژ قرض الحسنه محمودآباد، چندین پاساژ و مرکز خرید دیگری هم در این شهرستان وجود دارد که بعضی از آنها حتی بهتر از پاساژ قرض الحسنه هم هستند. در ادامه فاصله این پاساژ با بقیه مراکز خرید محمودآباد را با هم بررسی می‌کنیم:

تا مجتمع سیمرغ: 3.2 کیلومتر

تا بازار بزرگ مازندران: 3 کیلومتر

تا بازار ساحلی قائم: 1.3 کیلومتر

تا پاساژ شرکا: 550 متر

تا پاساژ خسروی: 700 متر

جمع بندی

در پست‌های قبلی ما به صورت خیلی خلاصه به پاساژ قرض الحسنه محمودآباد اشاره کرده بودیم و واقعا جای خالی یک پست برای این پاساژ حس می‌شد و در این پست ما سعی کردیم تا شما را با جزئیات بیشتری از این پاساژ آشنا کنیم.

نظر شما درباره این پاساژ چیست؟ شما تا به الان به این پاساژ سر زدید؟ شما می‌توانید در قسمت کامنت‌ها، تجربیات و نظرات خودتان را در مورد این پاساژ با ما در میان بگذارید.

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه