روستای حاجی کلا سفلی سرخرود | آدرس + قیمت زمین

  • ابوالفضل قلی نژاد توسط ابوالفضل قلی نژاد
  • 6 ماه پیش
  • سرخرود
  • 0
روستای حاجی کلا سفلی سرخرود | آدرس + قیمت زمین

روستای حاجی کلا سفلی همانطور که از اسم آن هم مشخص است، یکی از روستاهای سرخرود به شمار میرود که البته خود سرخرود هم یک بخش از شهرستان محمودآباد به شمار میرود. در ادامه این مقاله از سایت جای دنج، قصد داریم تا اطلاعات بیشتری را درباره این روستا، در اختیار شما قرار دهیم.

اگر شما قصد استعلام قیمت یا خرید زمین و ویلا در روستای حاجی کلا سفلی را داشتید، میتوانید با تیم جای دنج تماس بگیرید. شماره جهت تماس:

09355294440

آقای الهی

اطلاعات کلی درباره روستای حاجی کلا سفلی

روستای حاجی کلا در دهستان دابوی شمالی واقع شده که طبق آخرین آماری که از سرشماری 1385 موجود است، جمعیت این روستا 819 نفر معرفی شده که تشکیل شده از 227 نفر هستند. البته همانطور که میدانید، یک سرشماری دیگری هم در سال 1395 انجام شده و متاسفانه نتوانستیم اطلاعاتی از آن را به دست بیاوریم. البته این مورد را هم اضافه کنم که ما این اطلاعات رو از سایت ویکی پدیا به دست آوردیم.

ولی یک سایت دیگری هم وجود داشته که آمار این روستا را بالغ بر 1400 نفر اعلام کرده که البته مجموع جمعیت دو روستای حاجی کلا سفلی و علیا است. ولی با اینجال اگر شما اطلاعات دقیقی از جمعیت فعلی این روستا دارید، میتوانید از قسمت کامنتها برای ما ارسال کنید.

دهستان:دابوی شمالی
جمعیت:819 نفر
فاصله تا مرکز شهر:4.9 کیلومتر تا سرخرود، 15.6 کیلومتر تا محمودآباد

آدرس روستای حاجی کلا سفلی

ورودی روستای حاجی کلا، دقیقا بر سر جاده اصلی و قبل از شهر سرخرود است؛ البته ما در ادامه نیز، نقشه این روستا را بر روی گوگل مپ، برای شما قرار میدهیم تا بهتر بتوانید مسیر خودتان به این روستا را پیدا کنید:

همسایگان روستای حاجی کلا سفلی

از شمال: چاکسر، درویش آباد

از شرق: —–

از جنوب: حاجی کلا علیا

از غرب: ملاکلا

خرید زمین یا ویلا در روستای حاجی کلا سفلی

خرید زمین در حاجی کلا سفلی

شاید روستای حاجی کلا سفلی، روستای مطرح و شناخته شده ای نباشد؛ ولی باید بدانید که از حدود 5 سال پیش تا الان، ساخت و سازهای زیادی در این روستا انجام شده و به همین منظور، تقاضاها برای خرید و فروش زمین و ویلاها در این روستا به شدت افزایش پیدا کرده.

البته این توضیحات مربوط به روستای حاجی کلا علیا هم میشود. برای همین افرادی که به دنبال خرید زمین در محمودآباد هستند، اگر اطلاعی از این روستا داشته باشند، قطعا به سراغ بررسی فایل های آن نیز میروند.

البته این موضوع را هم بدانید که از روستای حاجی کلا، نمیتوان به عنوان روستاهای درجه اول برای سرمایه گذاری در محمودآباد به مانند خرید زمین در حربده محمود آباد اسم برد. ولی میتوان آنها را در درجه دوم قرار داد! پس پیشنهاد من به شما این است که اگر قصد سرمایه در حوزه املاک و در شهرستان محمودآباد را دارید، یک نگاهی به فایل های حاجی کلا سفلی هم بیندازید.

در کل اگر قصد استعلام قیمت زمین در حاجی کلا سرخرود یا خرید زمین یا ویلا در این روستا را داشتید، میتوانید با تیم جای دنج تماس بگیرید. شماره جهت تماس:

09355294440

آقای الهی

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه