روستای حربده محمودآباد | آدرس | قیمت زمین

روستای حربده محمودآباد | آدرس | قیمت زمین

روستای حربده محمودآباد یکی از قطب های سرمایه گذاری در شهرستان محمودآباد به شمار میرود که از حدود 5 سال پیش تا به الان، تقاضاهای زیادی را برای خرید و فروش زمین و ویلا داشته. برای همین ما تصمیم گرفتیم تا در این پست از سایت جای دنج، اطلاعات کاملی را درباره روستا حربده، در اختیار شما قرار دهیم.

همچنین اگر شما قصد استعلام قیمت یا خرید زمین و ویلا در روستای حربده را داشتید، میتوانید با تیم جای دنج تماس بگیرید. شماره جهت تماس:

09355294440

آقای الهی

اطلاعات کلی درباره روستای حربده

حربده یکی از روستاهای محمودآباد به شمار میرود که در دهستان هرازپی شمالی واقع شده. روستای حربده محمود اباد دارای جمعیتی زیادی نیست و طبق آماری که در بر اساس سرشماری سال 1385 منتشر شده، جمعیت این روستا 618 نفر اعلام شده بود.

البته یک سرشماری جدیدی هم در سال 1395 انجام شده که متاسفانه آماری از این سرشماری نداریم. هرچند جمعیت این روستا نسبت به سال 1385 بیشتر شده؛ ولی همچنان زیر 800 نفر جمعیت دارند.

دهستان: هرازپی شمالی
جمعیت: 618 نفر
فاصله تا مرکز شهر: 4.4 کیلومتر

نقشه روستای حربده

برای رسیدن به روستای حربده، راه سختی در پیش ندارید. فقط کافی است که وقتی به سه راه محمودآباد رسیدید، به سمت شرق (جاده فریدونکنار-محمودآباد) حرکت کنید و بعد از حدود 4 کیلومتر، ورودی روستا حربده را میتوانید مشاهده کنید.

البته در ادامه این بخش، نقشه این روستا بر روی گوگل مپ را هم قرار میدهیم تا بهتر بتوانید مسیر خودتان به حربده را پیدا کنید:

همسایگان حربده

از شمال: —

از شرق: متوریج، یمچی، سیاهرودسر، کلمرز علیا، چهارافرا

از جنوب: جوراکلا، چهارمحل آهی، تشبندان

از غرب: —

قیمت زمین در حربده محمودآباد

قیمت زمین در حربده محمودآباد

همانطور که در بخش مقدمه هم توضیح دادیم، روستای حربده همیشه یکی از بهترین منطقه ها برای سرمایه گذاری در بخش خرید زمین در محمودآباد است. حتی اکثر افرادی که با ما تماس میگیرند و درباره بهترین روستاهای محمودآباد از لحاظ سرمایه گذاری از ما سوال میکنند، همیشه روستای حربده را به عنوان یکی از گزینه ها، به آنها پیشنهاد میکنیم.

برای همین اگر شما به دنبال سرمایه گذاری در زمین های محمودآباد هستید، خرید زمین در حربده میتوانید یک گزینه عالی باشد. متاسفانه به دلیل وجود نوسانات زیاد، امکان ارائه قیمت دقیق برای زمین های حربده نیست. برای همین اگر قصد استعلام قیمت زمین در حربده محمود آباد را داشتید، پیشنهاد میکنم که با تیم جای دنج تماس بگیرید. شماره جهت تماس:

09355294440

آقای الهی

منبع: ویکی پدیا

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه