شهربازی سرپوشیده محمودآباد کجا ساخته شده؟

شهربازی سرپوشیده محمودآباد کجا ساخته شده؟

شهربازی سرپوشیده محمودآباد کجاست؟ سوالی که تقریبا اکثر مسافران از اهالی این شهرستان دارند.خیلی از مسافران هم به اشتباه فکر می‌کنند که سرزمین رویاها محمودآباد یکی از این شهربازی‌هاست.

در حال حاضر فقط یک شهربازی بسیار کوچیک در مجتمع سیمرغ هست و همچنین یک شهربازی نسبتا بزرگتری را هم در ضلع جنوبی همین مجتمع وجود دارد که همچنان در حال ساخت است.

در ادامه این پست از جای دنج درباره این شهربازی‌ها صحبت می‌کنیم…

شهربازی سرپوشیده محمودآباد

معرفی شهربازی سرپوشیده محمودآباد

اول از همه بهتر است که شما را با مفهوم شهربازی سرپوشیده آشنا کنم؛ بعضی ها فکر می‌کنند که به شهربازی سرپوشیده، همان شهربازی پر از سرسره و فانفار و چرخ و فلک است. با این تفاوت که سرپوشیده است!

درواقع در شهربازی سرپوشیده از ابزاری مثل بیلیارد، پینگ پنگ، اسنوکر، واقعیت مجازی و … استفاده می‌شود که شهربازی سرپوشیده محمودآباد هم از این قائله مستثنی نیست.

همانطور که در بالاتر هم گفتیم، فعلا فقط یک شهربازی در شهرستان محمودآباد و در سیمرغ وجود دارد؛ که مثل بقیه شهربازی‌های سرپوشیده، دارای امکاناتی مثل اسنوکر و واقعیت مجازی است.

البته یک شهربازی دیگری هم در ضلع جنوبی همین مجتمع وجود دارد که هنوز در مرحله ساخت است؛ ولی باز هم خبری از فانفار و سرسره نیست.

لوکیشن شهربازی سرپوشیده در محمودآباد

در ادامه هم لوکیشن شهربازی سرپوشیده محمودآباد را برای شما قرار دادیم که راحت تر بنوانید مسیرتان را پیدا کنید.

البته شهربازی های دیگری هم در این شهرستان وجود دارد؛ ولی در حد یک تاب و سرسره کوچک در داخل پارکها مثل پارک طاهباز یا پارک ملت هستند؛ یعنی چیزی نیست که من بخواهم از آن به عنوان شهربازی اسم ببرم.

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه