روستای جونی کلا محمودآباد | آدرس | قیمت زمین

روستای جونی کلا محمودآباد | آدرس | قیمت زمین

روستای جونی کلا محمودآباد یکی از روستاهای کمتر شناخته شده در این شهرستان به شمار میرود. در ادامه این پست از سایت جای دنج، ما قصد داریم تا اطلاعات بیشتری از این روستا را در اختیار شما قرار دهیم.

اگر شما قصد خرید زمین یا ویلا در روستای جونی کلا را داشتید، میتوانید با تیم جای دنج تماس بگیرید. شماره جهت تماس:

09355294440

آقای الهی

اطلاعات کلی درباره روستای جونی کلا

همانطور که در مقدمه هم توضیح دادیم، جونی کلا یکی از روستاهای محمودآباد به شمار میرود که در دهستان اهلمرستاق جنوبی واقع شده. طبق آخرین آمار سرشماری که از سال 1385 موجود است، روستای جونی کلا بیش از 580 نفر جمعیت دارد که این جمعیت هم تشکیل شده از 153 نفر هستند.

البته یک سرشماری دیگری هم در سال 1395 انجام شده که متاسفانه آماری از آن برای روستای جونی کلا در دست نیست. ولی قطعا باید شاهد افزایش جمعیت نسبت به سال 1385 را باشیم.

دهستان:اهلمرستاق جنوبی
جمعیت:580 نفر (153 خانوار)
فاصله تا مرکز شهر:8 کیلومتر
پیج اینستاگرام:https://www.instagram.com/joni_city

آدرس روستای جونی کلا

در ادامه این بخش، نقشه روستای جونی کلا محمودآباد را با استفاده از گوگل مپ، برای شما قرار میدهیم تا اگر قصد سفر به این روستا را داشتید، بهتر بتوانید مسیر خودتان به این روستا را پیدا کنید:

همسایگان روستای جونی کلا

از شمال: گالشپل

از شرق: —

از جنوب: گیلاپی

از غرب: خوردونکلا

خرید زمین در جونی کلا محمودآباد

قیمت زمین در روستای جونی کلا چقدره؟

همانطور که در بخش مقدمه هم به شما توضیح دادیم، جونی کلا یکی از روستاهای کمتر شناخته شده در شهرستان محمودآباد به شمار میرود؛ همین یک توضیح کوتاه کافی است که بدانید خرید زمین در جونی کلا، نمیتواند گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری باشد.

البته اینطور نیست که بد باشد؛ ولی بهتر است که اگر قصد خرید زمین در محمودآباد برای سرمایه گذاری را دارید، به سراغ روستا یا مناطق دیگر محمودآباد به مانند خرید زمین در کلوده محمودآباد و … بروید.

ولی اگر قصد زندگی و تفریح را دارید، قطعا روستای جونی کلا میتواند یک منطقه عالی برای شما باشد؛ البته نه تنها فقط روستای جونی کلا، بلکه کلیه روستاهای شهرستان محمودآباد جزو بهترین مناطق برای زندگی و تفریح هستند.

اگر شما قصد خرید زمین یا استعلام قیمت زمین در جونی کلا را داشتید، میتوانید با تیم جای دنج تماس بگیرید. شماره جهت تماس:

09355294440

آقای الهی

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه