روستای جوراکلا محمودآباد | آدرس + قیمت زمین

روستای جوراکلا محمودآباد | آدرس + قیمت زمین

روستای جوراکلا محمودآباد یکی دیگر روستاهای این شهرستان و از محله های بخش چهارمحل آهی به شمار میرود. در پست های قبلی، ما درباره همه روستاهای چهارمحل صحبت کرده بودیم که فقط جای خالی جوراکلا حس میشد. در ادامه این مقاله از سایت جای دنج، قصد داریم تا اطلاعات کاملی را درباره این روستا، در اختیار شما قرار دهیم.

همچنین اگر شما قصد استعلام قیمت یا خرید زمین و ویلا در روستای جوراکلا را داشتید، میتوانید با تیم جای دنج تماس بگیرید. شماره جهت تماس:

09355294440

آقای الهی

اطلاعات کلی درباره روستای جوراکلا

ووردی روستای جوراکلا محمودآباد

همانطور که در بخش مقدمه هم متوجه شدید، جوراکلا یکی از روستاهای محمودآباد و از بخش چهارمحل آهی است که یعنی در دهستان هرازپی غربی واقع شده. جمعیت این روستا و بر اساس آخرین سرشماری که از سال 1395 به دست آمده، 997 نفر تخمین زده شده که یعنی بیشتر از 245 خانوار هستند.

دهستان: هرازپی غربی
جمعیت: 997 نفر (بیش از 245 خانوار)
فاصله تا مرکز شهر: 11 کیلومتر
پیج اینستاگرام: https://www.instagram.com/jurakola

آدرس روستای جوراکلا محمودآباد

اگر شما اولین بار است که میخواهید به سمت روستای جوراکلا بروید، باید بگویم که هیچ راهنمایی نمیتواند برای شما بهتر از نقشه گوگل باشد. برای همین در ادامه این بخش، ما نقشه روستای جوراکلا محمودآباد را برای شما قرار میدهیم:

همسایگان جوراکلا

از شمال: متوریج، حربده، سیاهرودسر

از شرق: کلمرز علیا، چهار افرا، علی آباد، اسکنده، آرم

از جنوب: تشبندان

از غرب: گالشپل، سیارکلا، یوسف آباد

خرید زمین در جوراکلا محمودآباد

خرید زمین در جوراکلا محمودآباد
قیمت زمین در جوراکلا چقدر است؟

همانطور که میدانید، یکی از فعالیت های تیم جای دنج در حوزه خرید زمین در محمودآباد است و از آنجایی که جوراکلا نیز یکی از روستاهای شهرستان محمودآباد به شمار میرود، قطعا فایل های زیادی را برای خرید زمین در جوراکلا را در اختیار داریم.

البته جوراکلا یک منطقه عالی چه برای سرمایه گذاری گذاری و چه برای زندگی به شمار میرود؛ ولی نمیتوان آن را در لیست روستاهای درجه یک قرار داد؛ ولی نمیتوان آن را کلا از لیست روستاها خارج کرد! چون در روستای جوراکلا، ساخت و سازهای زیادی به دست افراد غیربومی انجام شده و همچنین چندین شهرک غیربومی نشین نیز در این روستا به وجود آمده.

این موارد در کنار موارد دیگر به مانند آب و هوای مناسب، منطقه زیبا، نزدیکی به دریا و … باعث شده تا جوراکلا یک منطقه عالی برای خرید زمین به شمار میرود. هرچند که پیشنهاد میکنیم ابتدا فایل های روستاهای درجه اول به مانند خرید زمین در حربده محمود آباد را بررسی کنید.

اگر شما قصد خرید زمین یا استعلام قیمت زمین در جوراکلا را داشتید، میتوانید با تیم جای دنج تماس بگیرید. شماره جهت تماس:

09355294440

آقای الهی

منبع: ویکی پدیا

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه