روستای کلوسا محمودآباد :تاریخچه این روستا چیست؟

روستای کلوسا محمودآباد :تاریخچه این روستا چیست؟

روستای کلوسا یکی از برترین روستاهای بخش سرخرود به شمار می‌رود که زمین های این روستا نیز در حال افزایش قیمت است. برای همین تیم جای دنج تصمیم گرفته تا به معرفی روستاهای محمودآباد بپردازد که روستای کلوسا محمودآباد هم یکی از همین روستاهاست.

این روستا هم به مانند روستای سیاهکلا محمودآباد ،اطلاعات زیادی از آن موجود نیست و ما هم نتوانستیم بیشتر از این مطالبی را برای شما پیدا کنیم.

شما هم اگر قصد خرید زمین یا ویلا یا زمین در روستای کلوسا محمودآباد را داشتید، می‌توانید با شماره زیر تماس بگیرید:

09355294440

آقای الهی

اطلاعات کلی از روستای کلوسا محمودآباد

روستا کلوسا یکی از روستاهای سرخرود است یا اگر بخواهم به شکلی دیگر بگویم، اینگونه می‌شود که این روستا یکی از روستاهای مناطق دهستان هزارپی شمالی می‌باشد.

جمعیت این روستا هم طبق آخرین سرشماری که در سال 1385 صورت گرفت، به 208 نفر می‌رسند که این تعداد برآمده از 51 خانوار است. از این 208 نفر، 106 نفر زن و 102 نفر هم مرد هستند.

آدرس روستای کلوسا محمودآباد روی نقشه

شغل مردمان روستای کلوسا محمودآباد چیست؟

شغل مردمان روستا کلوسا فرق زیادی با بقیه روستاهای شهر محمودآباد مازندران ندارد. مردمان این روستا هم به مانند روستاهایی مثل روستا خشت سر در درجه اول مشغول به کشاورزی هستند و سپس ترجیح می‌دهند تا حرفه دامداری را پیش بگیرند.

بعد از این دو مورد، مردمان روستای کلوسا محمودآباد ترجیح دادند تا به سراغ مغازه داری بروند و بعد از آن هم کارهای دولتی!

همسایگان روستای کلوسا محمودآباد کدامند؟

همانطور که در نقشه روستای کلوسا محمودآباد می‌بینید، همسایگان این روستا عبارتند از:

آیا جای دنج در روستای کلوسا زمین برای فروش دارد؟

آیا جای دنج در روستای کلوسا زمین برای فروش دارد؟
آیا جای دنج در روستای کلوسا زمین برای فروش دارد؟

اگر به بخش خرید زمین در محمودآباد مراجعه کنید، متوجه فایل‌های زیادی در این صفحه می‌شوید که هر کدام از آنها نیز متعلق به روستاهای مختلفی از شهرستان محمودآباد است.

با این اوصاف ما می‌توانیم این اطمینان را به شما بدهم که ما حتما فایل‌هایی را در این روستا می‌توانیم برای شما پیدا کنیم؛ حتی اگر هم فایل مدنظر شما در این صفحه وجود نداشت، فقط کافی است که با ما تماس بگیرید و درباره ویژگی زمین ایده آل خودتان، برای ما بگویید.

مطمئن باشید که ما زمین مدنظر شما را برایتان آماده می‌کنیم!

09355294440

آقای الهی

حرف آخر

اول از همه من از شما به دلیل کمبود اطلاعات لازم برای معرفی روستای کلوسا محمودآباد معذرت خواهی می‌کنم و برای همین هم، از شما دوستان گرامی خواهشمنیدم، اگر اطلاعاتی درباره این روستا دارید (مثل مکانهای تفریحی، مکانهای مذهبی و …) با ما در میان بگذارید.

منبع: ویکی پدیا

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه