روستای خوردونکلا محمودآباد + قیمت زمین

روستای خوردونکلا محمودآباد + قیمت زمین

روستای خوردونکلا محمودآباد یکی از محله های شهرستان محمودآباد به شمار میرود که در بخش جنوبی این شهرستان واقع شده. در ادامه این مقاله از سایت جای دنج قصد داریم تا اطلاعات کاملی را درباره این روستا، در اختیار شما قرار دهیم.

همچنین اگر شما قصد خرید زمین یا ویلا در روستای خوردونکلا را داشتید، میتوانید با تیم جای دنج تماس بگیرید. شماره جهت تماس:

09355294440

آقای الهی

اطلاعات کلی درباره روستای خوردونکلا محمودآباد

همانطور که در مقدمه هم توضیح دادیم، خوردونکلا یکی از روستاهای محمودآباد به شمار میرود که در دهستان اهلمرستاق جنوبی واقع شده. طبق آخرین سرشماری از این روستا که در سال 1395 به دست امده، جمعیت آن 677 نفر اعلام شده که تشکیل شده از 173 خانوار هستند.

دهستان: اهلمرستاق جنوبی
جمعیت: 677 نفر (173 خانوار)
فاصله تا مرکز شهر: 9.8 کیلومتر

آدرس روستای خوردونکلا

آدرس دادن این روستا برای اکثر افرادی که با منطقه محمودآباد آشنا نیستند، قطعا کار سختی است؛ برای همین بهترین روش، استفاده از نقشه گوگل مپ است که ما در ادامه، ادرس روستای خوردونکلا محمودآباد را از طریق نقشه گوگل، برای شما قرار میدهیم:

همسایگان خوردونکلا محمودآباد

از شمال: یوسف آباد، سیارکلا

از شرق: گالشپل، جونی کلا، تشبندان، گیلاپی

از جنوب: کلوده، قصاب کتی، میرعلمده، تلارم، گلیرد

از غرب: بونده

در خوردونکلا زمین بخریم؟ قیمت زمین در خوردونکلا چقدر است؟

خرید زمین در خوردونکلا محمودآباد
قیمت زمین در خوردونکلا محمودآباد چقدر است؟

قطعا روستای خوردونکلا نمیتواند یک مقصد بد برای خرید زمین باشد؛ ولی قطعا انتخاب مناسب و عالی هم نیست! چون روستاهای بسیار بهتری در شهرستان محمودآباد وجود دارند که گزینه بهتری برای خرید زمین در محمودآباد هستند. که برای مثال میتوان به خرید زمین در حربده محمود آباد اشاره کرد. البته این توضیحات ما دلیل نمیشود که خرید زمین در خوردونکلا اصلا مناسب نباشد؛ درواقع اگر قصد سرمایه گذاری را دارید، پیشنهاد میکنیم که به سراغ روستاهای دیگری به مانند خرید زمین در چهارمحل اهی محمودآباد بروید.

ولی برای زندگی و تفریح، همه روستاهای محمودآباد عالی هستند که خوردونکلا هم یکی از آنها به شمار میرود.

درباره بحث قیمت هم متاسفانه به دلیل نوسانات زیادی که در بازار مسکن وجود دارد، امکان ارائه قیمت دقیق نیست؛ برای همین پیشنهاد میشود که اگر قصد خرید زمین یا استعلام قیمت زمین در روستای خوردونکلا را دارید، با تیم جای دنج تماس بگیرید. شماره جهت تماس:

09355294440

آقای الهی

منبع: ویکی پدیا

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه