سایت فروش زمین در مازندران + 5 سایت برتر

سایت فروش زمین در مازندران + 5 سایت برتر

چند سایت فروش زمین در مازندران را میشناسید؟ قطعا سایتهای زیادی هستند که در این زمینه و در استان مازندران فعالیت میکنند؟ ولی به نظر شما، آیا میتوان واقعا همه این سایتها را به عنوان سایتهای برتر در زمینه خرید و فروش معرفی کرد؟ قطعا نه!

همیشه وقتی بحث از بهترین ها میشود، باید چند نمونه از آنها را گلچین کرد که هدف جای دنج از نوشتن این پست نیز دقیقا همین مورد است؛ پس اگر شما نیز به دنبال برترین سایت خرید و فروش زمین در مازندران هستید، حتما این مقاله را تا آخر بخوانید.

معرفی 5 سایت فروش زمین مازندران

سایت فروش زمین در مازندران
سایت فروش زمین در مازندران

همانطور که در مقدمه هم توضیح دادیم، سایتهای زیادی هستند که در این زمینه فعالیت میکنند؛ ولی ما در ادامه قصد داریم تا فقط 5 تا از برترین های آنها را به شما معرفی کنیم.

همچنین بخوانید: بهترین سایت فروش زمین

1. سایت جای دنج

جای دنج
جای دنج – بهترین سایت فروش زمین

شماره اول لیست سایت فروش زمین در مازندران اختصاص دارد به سایت جای دنج! البته جای دنج در کل مازندران فعالیت نمیکنند و حوزه فعالیت آن اختصاص دارد به شهرستان محمودآباد و سرخرود که البته خود سرخرود هم جزو محمودآباد به شمار میرود. از این رو میتوان این سایت را به عنوان یکی از بهترین سایت املاک شمال معرفی کرد.

درواقع اگر شما قصد خرید زمین در محمودآباد و سرخرود را دارید، واقعا نمیتوانید هیچ سایتی را بهتر از سایت جای دنج پیدا کنید. درست است که حوزه فعالیت آنها محدودتر است؛ ولی همین محدود بودن حوزه فعالیت باعث شده جامع ترین فایل را در این زمینه داشته باشند.

شماره تماس: 09387006981

ایمیل: abolfazlbaw@gmail.com

آدرس: مازندران، محمودآباد، جنب پارک ملت

2. سایت شیپور

سایت شیپور
سایت شیپور

دیگر فکر نمیکنم سایت شیپور نیاز به معرفی داشته باشد. شیپور را میتوان جزو برترین سایت فروش زمین در مازندران و حتی کل ایران معرفی کرد؛ درواقع شیپور یک منبع از فایل های مربوط به زمین است که اگر شما قصد خرید زمین در هر جای ایران را داشته باشید، میتوانید با چند کلیک ساده در ایران سایت و در کمترین زمان ممکن، زمین مدنظر خودتان را پیدا کنید.

ولی یک مشکلی وجود دارد و آن هم این است که سایت شیپور یک سایت آگهی است؛ یعنی هر کسی میتواند در داخل این سایت ثبت نام کرده و محصولات خودش را برای فروش قرار دهد که حالا زمین نیز یکی از همین محصولات به شمار میرود.

ولی با این حال باز هم نمیتوان آن را از لیست برترین های سایت فروش زمین در شمال کنار گذاشت!

3. سایت شابش

سایت شابش
سایت شابش

رسیدیم به شماره 3 از لیست بهترین سایت فروش زمین در مازندران و این شماره هم کسی نیست جز سایت محبوب شابش! شابش علاوه بر اینکه به صورت تخصصی در زمینه خرید و فروش زمین، ویلا، آپارتمان و ملک فعالیت دارد، میتواند در زمینه اجاره و رهن نیز به شما کمک کند.

سایت شابش علاوه بر سایتی که با یک ظاهر زیبا برای کاربران خودش طراحی کرده، یک نرم افزاری را نیز برای کاربران خودش ارائه کرده که با استفاده از آن صاحبان ملک میتوانند ملک های خودشان را برای فروش قرار دهند و از طرفی هم خریداران میتوانند فایل های موجود در این سایت و نرم افزار را بررسی کنند.

البته حوزه فعالیت سایت شابش فقط به محدوده مازندران ختم نمیشود و فعالیت های گسترده ای را در شهر تهران و کرج نیز دارد.

شماره تماس: 02128422475

ایمیل: info@shabesh.com

4. سایت دودوتا

سایت دودوتا
سایت دودوتا

سایت دودوتا نیز به دلیل حجم بالا فایل و قدمت بالایی که دارد میتوان آن را در لیست 5 تای برتر سایت فروش زمین در مازندران قرار داد. البته این سایت نیز یک سایت آگهی به مانند شیپور است؛ ولی با این فرق که تمامی آگهی ها مربوط به حوزه املاک است. به همین دلیل میتوان آن را به غیر از لیست سایت خرید و فروش زمین در مازندران، میتوان آن را در لیست ثبت آگهی فروش زمین در شمال نیز قرار داد.

در واقع سایت دودوتا یک بستری فوق العاده و حرفه ای چه برای فروشندگان و چه برای خریداران زمین است که اگر شما چه فروشنده و چه خریدار هستید، میتوانید از خدمات این سایت استفاده کنید.

همچنین بخوانید: خرید زمین چگونه است؟

5. سایت دیوار

سایت دیوار
سایت دیوار

رسیدیم به شماره آخر لیست سایت فروش زمین در مازندران! واقعا نمیتوان که در این لیست اسمی از سایت دیوار را نیاورد. همه میدانند که دیوار نیز به مانند شیپور، یکی از برترین سایتهای ثبت آگهی فروش زمین در شمال است.

البته پیشنهاد میشود که حتما از سایتهایی استفاده کنید که به صورت تخصصی در زمینه خرید و فروش زمین فعالیت میکنند؛ ولی بررسی فایل هایی که در سایتهایی به مانند شیپور یا دیوار قرار دارند هم نمیتواند خالی از لطف باشد؛ حداقلش این است که با قیمت ها آشنا میشوید.

جمع بندی مقاله سایت فروش زمین در مازندران

سایت های بسیار زیادی هستند که به عنوان سایت فروش زمین در مازندران فعالیت میکنند؛ ولی همانطور که در مقدمه هم توضیح دادیم، نمیتوان همه آنها را جزو بهترین ها اعلام کرد. بهتر است سایتی برای خرید و فروش زمین انتخاب میکنید، به صورت تخصصی در حوزه املاک باشد.

در این پست ما 5 تا از برترین سایت فروش زمین مازندران را به شما معرفی کردیم؛ اگر هر سوالی درباره این مقاله داشتید، میتوانید از قسمت کامنتها برای ما ارسال کنید.

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه