لیست کافه های محمودآباد + بهترین کافه محمودآباد

لیست کافه های محمودآباد + بهترین کافه محمودآباد

قطعا هر زوجی که به محمودآباد سفر می‌کنند، به دنبال یک فضای رمانیتک و آرام برای خودشان هستند تا بتوانند لحظاتی خاص را در کنار هم بگذارند. چه جایی بهتر از کافه؟ برای همین ما در این پست، لیست کافه های محمودآباد را برای شما آماده کردیم تا بتوانید بهترین کافه محمودآباد را برای گذراندن وقت خودتان انتخاب کنید.

البته در پست جاهای دیدنی محمود آباد هم به بعضی از این کافه ها اشاره کردیم که فقط در حد معرفی اسم آنها بود. ولی اینجا قصد داریم تا خصوصیات این کافه ها را هم برای شما معرفی کنیم. پس این پست جای دنج را از دست ندهید.

لیست کافه های محمودآباد

لیست کافه های محمودآباد

این که حالا کدام کافه جزو بهترین کافه محمودآباد است برمی‌گردد به سلیقه خودتان. بعضی از این کافه ها در وسط شهر و بعضی‌ها در روستا و بعضی‌ها هم در ساحل ساخته شدند.

دیگر بستگی به خصوصیات فردی خودتان دارد که چه کافه ای را برای وقت گذراندن انتخاب می‌کنید. قبلا هم پست‌های مختلفی برای معرفی کافه ها نوشته بودیم. ولی جای خالی یک پست درباره معرفی لیست کافه های محمودآباد حس می‌شد. البته در ادامه ما فقط سعی داریم تا بهترین و معروفترین ها را معرفی کنیم. مگرنه که لیست کافه های محمودآباد خیلی بیشتر از این موارد است.

1. کافه مندا خشت سر

کافه مندا خشت سر

کافه مندا خشت سر یکی از کافه های ساحلی شهرستان محمودآباد است که در ساحل روستای خشت سر و در پشت شهرک فرهنگیان ساخته شده.

این کافه در مقایسه با بقیه کافه ها، اکثرا مشتریانش ثابت و مسافر هستند و خیلی کم پیش می‌آید که افراد بومی را در داخل این کافه ببینید؛ فضای این کافه فوق العاده است و منظره رو به دریا دارد؛ به طوری که شما می‌توانید از صدای دریا در هنگام قهوه خوردن در یک کافه ای دنج لذت ببرید.

همچنین در بعضی از روزها، موزیک زنده هم در کافه مندا برگزار می‌شود.

آدرس کافه بر روی نقشه:

2. کافه زینو محموداباد

کافه زینو محمودآباد

به جرعت می‌توانم بگویم که کافه زینو محمودآباد جزو لیست بهترین کافه محمودآباد قرار دارد. یک فضای آرام با موزیکی دلنشین و به همراه بهترین کادر و بهترین کیفیت غذا! دیگر چه چیزی از یک کافه انتظار دارید؟

البته این کافه در مرکز شهر واقع شده و متاسفانه فضای آن نسبت به بقیه کافه ها کمی کوچکتر است و خیلی کم پیش می‌آید که موسیقی زنده برگزار کنند.

مدیریت این کافه بینظیر است؛ قلیون و سیگار در داخل این کافه ممنوع است و همین موضوع باعث شده تا جو این کافه بهتر از بقیه کافه ها باشد.

آدرس کافه بر روی نقشه:

3. کافه ماتیسا محمودآباد

کافه ماتیسا محمودآباد

شماره سه لیست کافه های محمودآباد مربوط می‌شود به کافه ماتیسا محمودآباد؛ این کافه هم یکی دیگر از کافه های ساحلی این شهرستان است که در نزدیکی منطقه بیشه کلا واقع شده.

ماتیسا یکی از کافه های قدیمی شهرستان محمودآباد است و چون با شهر فاصله دارد، باعث شده تا اکثر مشتریانش ثابت باشند؛ البته اکثر شبها در این کافه با موسیقی زنده سپری می‌شود که همین یک مورد می‌تواند این کافه را با بقیه کافه ها متمایز کند.

آدرس کافه بر روی نقشه:

4. کافه فرحزاد محمودآباد

جوی که در کافه فرحزاد محمودآباد وجود دارد را در هیچ جای دیگری نمی‌توانید پیدا کنید. فضای این کافه خانوادگی است؛ به حدی که به هیچ وجه، افراد مجرد را راه نمی‌دهند؛ همچنین برای رفتن به داخل کافه باید ورودی پرداخت کنید که همین موضوع باعث می‌شود تا کیفیت مشتریان این کافه بالاتر برود.

کیفیت غذاهای این کافه بینظیر است؛ فضای خانوادگی این کافه بینهایت پیشنهاد می‌شود. همچنین در اکثر شبها، موسیقی زنده در این کافه برگزار می‌شود که اکثرا هم خواننده‌های مطرح مازندرانی هستند؛ همه این موارد باعث شده تا فرحزاد جزو بهترین کافه محمودآباد باشد.

ادرس کافه بر روی نقشه:

همانطور که گفتیم، لیست کافه های محمودآباد خیلی بیشتر از این موارد هستند و ما فقط خواستیم تا به معرفی چند تا از بهترین کافه محمودآباد بپردازیم.

کافه موسیقی زنده محمودآباد کجاست؟

کافه موسیقی زنده محمودآباد

همانطور که از اسم کافه موسیقی زنده محمودآباد هم مشخص است، به کافه هایی گفته می‌شوند که در شبهای مختلف، موسیقی زنده دارند. در بالاتر هم به معرفی چند نمونه از کافه ها پرداختیم. در ادامه لیست کامل‌تر از بهترین کافه هایی که موزیک زنده برگزار می‌کنند را به شما می‌دهیم.

سوالات متداول

کافه های روباز محمودآباد کجا هستند؟

تا جایی که من اطلاع دارم، فقط یک کافه روباز در محمودآباد وجود دارد که کافه حیات نام دارد؛ این کافه در جاده نور-محمودآباد و نزدیکی فست فود شبهای تهران قرار دارد.

اسم کافه های سرخرود چیست؟

کافه قوری، مازستا کافه بار، کافه شالی، کافه لئا، کافه عسل و … از کافه های سرخرود هستند.

صبحانه خوب در محمودآباد کجا بخوریم؟

بهترین پیشنهاد من، رفتن به یکی از سفره خانه های محمودآباد است؛ شاید کمی فضای آن با کافه و رستوران فرق کند؛ ولی مطمئن هستید که یک صبحانه خوب به شما میدهند. ولی اگر به دنبال صبحانه در کافه هستید، به یکی از کافه هایی که در همین پست اسم بردیم مراجعه کنید.

بهترین رستوران محمودآباد کجاست؟

طبق آماری که ما از مسافران داریم، رستوران هودین محمودآباد را به عنوان بهترین رستوران این شهرستان میدانند؛ البته غذاهای این رستوران خیلی گران است.

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه