5 تا از کافه موسیقی زنده محمودآباد + آدرس

5 تا از کافه موسیقی زنده محمودآباد + آدرس

تعداد کافه موسیقی زنده در محمودآباد یکی دوتا نیست؛ درواقع به خاطر اینکه محمودآباد یکی از شهرهای ساحلی و مسافرخیز استان مازندران است، خیلی از کافه ها و رستوران ها، به دلیل جذب مشتری بیشتر، سعی می‌کنند تا موزیک زنده را در کافه های خودشان برگزار کنند.

در ادامه این پست از جای دنج، سعی می‌کنیم که به معرفی بهترین کافه های محمودآباد که موسیقی زنده برگزار می‌کنند بپردازیم. با ما همراه باشید.

کافه موسیقی زنده محمودآباد

توضیحی درباره کافه موسیقی زنده محمودآباد

قبل از اینکه به معرفی کافه ها بپردازیم، بهتر است که اول یک توضیحی درباره این موضوع به شما بدهم.

همانطور که می‌دانید، الان چند سال است که ایران درگیر بیماری کروناست؛ در روزهایی که شهر محمودآباد در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارد، هیچ موزیک زنده ای در این کافه ها برگزار نمی‌شود و حتی اگر برگزار شود هم، شما نباید به این کافه ها بروید.

مورد بعدی اینکه این کافه ها هر روز موسیقی زنده ندارند؛ بهتر است که همیشه در پیج اینستاگرام و یا کانال تلگرام این کافه ها و رستوران ها عضو باشید تا اخبار موسیقی زنده این کافه ها بررسی کنید.

کافه های بسیاری در محمودآباد هستند که موسیقی زنده دارند؛ ولی ما سعی می‌کنیم که بهترین‌ها را برای شما معرفی کنیم.

1. کافه فرحزاد محمودآباد

اولین کافه موسیقی زنده در این شهرستان مربوط به کافه فرحزاد محمودآباد است. این کافه در بیشه کلا واقع شده و یک محیطی امن و آرام را برای مشتریان خود مهیا کرده.

معمولا این کافه در اکثر شبهای تعطیل، حتما موزیک زنده برگزار می‌کند؛ یکی از قوانین این کافه این است که همه افراد باید متاهل باشند و به هیچ وجه تنهایی کسی را راه نمی‌دهند و یا گروهی که مجرد باشند را راه نمیدهند. همین قانون باعث شده تا محیط این کافه، یک محیط خانوادگی و امنی باشد.

لوکیشن کافه فرحزاد محمودآباد را هم در بالا برای شما گذاشتیم که راحت تر بتوانید آدرس آن را پیدا کنید.

2. کافه مندا روستای خشت سر

کافه مندا یکی از کافه های ساحلی شهرستان محمودآباد است که در ساحل روستا خشت سر واقع شده؛ بیشترین جذابیت این کافه به دلیل همین ساحلی بودن آن است.

این کافه نسبتا به کافه فرحزاد، کمتر موسیقی زنده برگزار می‌کند.

3. رستوران تراس خشت سر

رستوران تراس محمودآباد هم در روستا خشت سر و در طبقه اخر مجتمع غزال واقع شده؛ منظره این رستوران بینظیر است؛ به طوری که کل منطقه خشت زیر پاهای شماست.

رستوران تراس هم سهم زیادی در موسیقی زنده در شهرستان محمودآباد دارد که میتوان آن را به عنوان رستوران موسیقی زنده محمودآباد معرفی کرد. البته مدتی به خاطر وضعیت قرمز کرونا فعالیت نمی‌کردند. ولی مدتی است که دوباره موسیقی زنده خودشان را شروع کردند.

4. کافه اهورا محمودآباد

کافه رستوران اهورا هم یکی دیگر از کافه موسیقی زنده محمودآباد است. از اهورا به عنوان یک کافه رستوران یادآوری میکنند؛ یعنی هم غذاهایی مثل کباب و چلو را دارد و نوشیندنی هایی مثل قهوه و یا شیک و …

5. کافه ماتیسا محمودآباد

کافه ماتیسا محمودآباد در نزدیکی منطقه بیشه کلا قرار دارد که به مانند مندا، یک کافه ساحلی است؛ ماتیسا یکی از معروفترین کافه های شهرستان محمودآباد است که تقریبا میزهایش از قبل رزرو می‌شوند.

کافه ماتیسا به اندازه بقیه کافه ها موسیقی زنده برگزار نمی‌کند؛ ولی باز هم سهمی در موسیقی زنده در محمودآباد دارد.

موارد بالا، بهترین کافه و رستوران با موسیقی زنده در محمود آباد بودند؛ یعنی کافه های بیشتری در این شهرستان وجود دارد که موزیک زنده محمودآباد برگزار می‌کنند. ولی شرایط این کافه ها از بقیه بهتر است. البته کافه هایی هم هستند که اصلا موسیقی زنده برگزار نمی‌کنند؛ ولی محیط و کیفیت فوق العاده ای دارند. مثل کافه زینو!

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه