بازار روز محمودآباد | آدرس + شماره

بازار روز محمودآباد | آدرس + شماره

بازار روز محمودآباد یکی از برترین و بهترین بازارهای این شهرستان به شمار میرود که به دلیل تنوع در محصولات و عرضه خوراکی و محصولات بومی، تبدیل به یکی از جاذبه های دیدنی این شهرستان شده که در پست جاهای دیدنی محمود آباد هم درباره آن صحبت کردیم.

البته ما در پست بازارهای محمودآباد هم یکسری توضیحاتی را درباره این بازار ارائه کرده بودیم؛ ولی در این پست از سایت جای دنج، قصد داریم تا اطلاعاتی دقیق تر درباره این بازار را در اختیار شما قرار دهیم.

اطلاعات کلی درباره بازار روز محمودآباد

اطلاعات کلی درباره بازار روز محمودآباد

همانطور که از اسم بازار روز محمودآباد هم مشخص است، این بازار به صورت روزانه برگزار میشود و غرفه داران هم میتوانند این غرفه ها را به صورت سالیانه اجاره کرده و اقدام به فروش محصولات خودشان کنند. این بازار، ساعت کار مشخصی ندارد و صاحب غرفه ها هر زمانی که خواستند، میتوانند مغازه خودشان را باز یا ببندند.

همانطور که در بخش مقدمه هم توضیح دادیم، اکثر محصولاتی که در این بازار به فروش میرسد، همگی طبیعی و جزو محصولات بومی محمودآباد هستند. از مهمترین محصولات این بازار میتوان به انواع مختلف سبزی، میوه و ترشیجات اشاره کرد.

آدرس بازار روز محمودآباد کجاست؟

آدرس بازار روز محمودآباد کجاست؟

از سمت سه راه مرکزی محموداباد، حدود 200 الی 300 متر به سمت شرق حرکت کنید؛ در حین حرکت، به ساختمان سپاه محمودآباد میرسید که بازار روز محمودآباد هم دقیقا در رو به روی همین سپاه قرار دارد.

البته بازار روز، چندین ورودی دارد که یکی از آنها در رو به روی سپاه است. در ادامه هم آدرس بازار روز محمودآباد را از روی نقشه گوگل برای شما قرار میدهیم تا بهتر بتوانید مسیر خودتان به این بازار را پیدا کنید:

شماره بازار روز محمودآباد چند است؟

بعضی از مسافران و افراد غیر بومی هستند که همیشه به دنبال شماره بازار روز محمودآباد میچرخند که حالا هر کسی، هدف متفاوتی دارد. ولی باید بدانید که هیچ شماره ای مبنی بر شماره بازار روز محمودآباد وجود ندارد. پس الکی وقت خودتان را برای پیدا کردن این موارد هدر ندهید.

بازار روز، همان بازار ماهی محمودآباد است؟

نه! فاصله بسیار کمی در بین بازار روز و بازار ماهی محمودآباد وجود دارد؛ بهتر است اینطور بگویم که انتهای بازار روز، ابتدای بازار ماهی است.

بازار روز به عنوان مراکز تفریحی و خرید محمودآباد است؟

برای افراد بومی نه! ولی شاید برای افراد غیربومی دقیقا همینطور باشد که البته آن هم بستگی به سلایق هر شخصی دارد.

بازار صنایع دستی محمودآباد کجاست؟

هیچ بازاری در شهرستان محمودآباد با عنوان بازار صنایع دستی محمودآباد وجود ندارد.

بازار لباس محمودآباد کجاست؟

هیچ محلی با عنوان بازار لباس محمودآباد در این شهرستان وجود ندارد. ولی بازار ساحلی قائم به دلیل اینکه اکثر غرفه های آن در زمینه فروش پوشاک فعالیت میکنند، به اشتباه آن را با این اسم میشناسند.

سوالات متداول

بازار روز محمودآباد کجاست؟

رو به روی سپاه محمودآباد.

محصولات بازار روز محمودآباد چیست؟

همه چیز را میتوانید در این بازار پیدا کنید؛ ولی اکثر محصولات، مربوط به سبزیجات و میوه های ارگانیک و انواع ترشیجات میشود.

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه