بازارهای محمودآباد: معرفی 3 تا از برترین بازار محمودآباد

بازارهای محمودآباد: معرفی 3 تا از برترین بازار محمودآباد

بازارهای محمودآباد کجاست؟ محمودآباد یکی از شهرستان‌های استان مازندران به شمار می‌رود که امکان که یک توریستی به یکی از شهرستان‌های استان مازندران سفر کند و سراغ بازارهای محلی آن شهرستان نرود!

محمودآباد هم سه بازار محلی دارد که در ادامه این پست از جای دنج، قصد معرفی هر سه بازار محمود آباد را داریم. با ما همراه باشید.

معرفی تمامی بازارهای محمودآباد

در کل در محمودآباد، سه بازار محلی در شهرستان محمودآباد وجود دارند که از آنها با اسم بازارهای محمودآباد اسم می‌برند. این بازارها عبارتند از:

  • بازار ماهی محمودآباد
  • بازار الغدیر محمودآباد یا جمعه بازار محمودآباد
  • بازار روز محمودآباد

در ادامه این مقاله، هر سه بازار را برای شما معرفی می‌کنیم.

1. بازار ماهی محمودآباد

بازار ماهی محمودآباد

در بین بازارهای محمودآباد، بازار ماهی از محبوبیت بیشتری در بین توریست‌ها برخوردار است؛ همانطور که از اسم بازار ماهی محمودآباد هم مشخص است، تنها محصولی که در این بازار پیدا می‌شود، ماهی و خوراکی‌های مخصوص ماهی است. اکثر ماهی‌هایی که در این بازار محلی محمود آباد فروخته می‌شوند، صید روز هستند و حتی بعضی از آنها هم زنده فروخته می‌شوند.

آدرس بازار ماهی محمودآباد: از مرکز سه راه شهر، کمی به سمت راست (جاده فریدونکنار) بروید تا به ایستگاه فریدونکنار برسید. بازار ماهی محمودآباد هم دقیقا در رو به روی ایستگاه فریدونکنار محمودآباد واقع شده.

البته نقشه این بازار را هم برای شما قرار می‌دهیم تا بهتر بتوانید مسیرتان را به این بازار، پیدا کنید:

2. بازار الغدیر محمودآباد – جمعه بازار محمودآباد

جمعه بازار محمودآباد

بازار الغدیر محمودآباد در رتبه دوم بازارهای محمودآباد قرار دارد که درواقع همان بازار هفتگی شهرستان محمودآباد است؛ از ای بازار با اسم جمعه بازار محمودآباد هم اسم می‌برند، چون فقط در روزهای جمعه برقرار است.

معمولا اکثر فروشنده‌هایی که در این بازار محمود اباد، مشغول به فروش هستند، همگی از شهرستان‌های دیگر مازندران می‌باشند که اکثر آنها هم محصولات باغ خودشان را می‌فروشند. محصولات این بازار چه از لحاظ قیمت و چه از لحاظ کیفیت، بهتر از مغازه‌های محمودآباد هستند. برای همین است که اکثر افراد بودمی سعی می‌کنند تا مایحتاج خانه خودشان را از این بازار خریداری کنند.

آدرس بازار الغدیر: از سمت سه راه مرکزی شهر، به سمت غرب (جاده نور) حرکت کنید و وقتی که به اولین چراغ قرمز که رسیدید، وارد کمربندی شوید. بازار الغدیر محمودآباد هم دقیقا در همین کمربندی قرار دارد. یا بهتر است که اینطور بگویم که جمعه بازار محمودآباد، دقیقا در رو به روی ساختمان ارشاد شهرستان محمودآباد است.

در ادامه هم آدرس این بازار را بر روی گوگل مپ، برای شما قرار می‌دهیم تا بهتر بتوانید مسیر خودتان را پیدا کنید.

3. بازار روز محمودآباد

بازار روز محمودآباد

بازار روز محمودآباد دقیقا چسبیده به بازار ماهی همین شهرستان است که در همان بالا به توضیح آن پرداختیم. بازار روز هم یکی دیگر از بازارهای محمودآباد به شمار می‌رود و همانطور که از اسمش هم مشخص است، همه روزه دایر است. در این بازار، شما هر چیزی که بخواهید را می‌توانید پیدا کنید و که البته قیمت‌های این بازار هم نسبت به مغازه‌های داخل شهر محمودآباد هم ارزان‌تر است.

بسیاری از فروشندگان این بازار هم محلی هستند و محصولات ارگانیک خودشان را می‌فروشند.

آدرس بازار روز محمودآباد: از سمت سه راه مرکزی شهر، به سمت راست (جاده فریدونکنار) حرکت کنید. بازار روز، دقیقا در رو به روی ساختمان سپاه محمودآباد واقع شده.

آدرس این بازار را هم در ادامه برای شما قرار می‌دهیم تا بهتر بتوانید مسیر خودتان را به این بازار، پیدا کنید:

بهترین مراکز خرید محمودآباد کجا هستند؟

مراکز خرید محمودآباد درواقع به یکسری مجتمع یا پاساژهایی گفته می‌شود که محصولات متفاوت‌تری نسبت به بازار دارند. برای مثال، در بازارها شما می‌توانید محصولاتی به مانند سبزی یا انواع میوه‌ها را پیدا کنید و این در صورتی است که مراکز خرید، چنین محصولاتی دیده نمی‌شوند. در مراکز یا مجتمع‌های خرید، محصولاتی به مانند لباس، اکسسوری، کیف و … موجود هستند.

در بین تمامی مراکز خریدی که در شهرستان محمودآباد وجود دارد، مجتمع سیمرغ از همه آنها بهتر، بزرگتر و گسترده است و درواقع می‌توان گفت که یک مرکز خرید جامع و فوق العاده است.

بازار لباس محمودآباد کجاست؟

در لیست بازارهای محمودآباد، هیچ بازاری با عنوان بازار لباس محمودآباد وجود ندارد؛ فقط یکسری از پاساژها یا مجتمع‌ها هستند که غرفه‌های بیشتری را به فروش لباس اختصاص دادند.

در بین تمامی پاساژها، بازارها و مجتمع‌هایی که در این شهرستان وجود دارند، بازار ساحلی قائم غرفه‌های بیشتری را به فروش لباس اختصاص داده؛ به طوری که می‌توان گفت که بیش از 80 درصد غرفه‌های این پاساژ در زمینه فروش انواع لباس‌ها فعالیت می‌کنند.

بازارهای این شهرستان را می‌توان جزو جاهای دیدنی محمود آباد دانست؟

صد در صد که همینطور است؛ همانطور که در مقدمه هم توضیح دادیم، تمامی شهرستان‌های مازندران به بازارهای محلی و دیدنی که دارند معروف هستند و همه آنها را به عنوان جاهای دیدنی می‌شناسند. پس به جرعت می‌توان گفت که تمامی بازارهایی که در این پست معرفی کردیم، همگی جزو جاهای دیدنی محمود آباد به شمار می‌روند.

پس اگر شما به شهرستان محمودآباد سفر کردید، پیشنهاد می‌کنیم که حتما از این بازارها دیدن کنید و به هیچ وجه زیبایی بازارهای محلی شهرستان محمودآباد را از دست ندهید.

فروشگاه بازار مازندران محمودآباد کجاست؟

یک مجتمع تازه تاسیس در شهرستان محمودآباد وجود دارد که دقیقا در اول ورودی شهر (از سمت نور) است. نام این مجتمع، بازار بزرگ مازندران است که توانسته در مدت زمان کم، به محبوبیت زیادی هم دست پیدا کند. البته این فروشگاه، جزو مراکز خرید این شهرستان به شمار نمی‌رود و نمی‌توان از آن با عنوان بازارهای محمودآباد اسم برد.

محصولات این فروشگاه هم به مانند بقیه مراکز خرید این شهرستان است؛ محصولاتی به مانند لباس، اکسسوری، کیف، کفش و …

جمع بندی درباره بازارهای محمودآباد

هر سه بازاری که در بالا معرفی کردیم، هر کدام ویژگی‌های مخصوص به خودشان را دارند که می‌توانند تجربیات و خاطرات مختلفی برای شما به ارمغان بیاورند. برای همین نمی‌توان به جرعت گفت که کدام بازار از آن یکی بهتر است!

در کل در این پست، سعی کردیم تا بهترین بازارهای محمودآباد را برای شما معرفی کنیم. اگر هر سوالی درباره این پست داشتید، می‌توانید از قسمت کامنت‌ها برای ما بفرستید.

سوالات متداول

بازار ساحلی محمودآباد کجاست؟

هیچ بازار ساحلی در شهرستان محمودآباد وجود ندارد. البته یک بازاری به اسم قائم در محمودآباد وجود دارد که آن را به اشتباه، با اسم بازار ساحلی محمودآباد می‌شناسند. مجددا تکرار می‌کنم که هیچ بازاری در قسمت ساحل شهرستان محمودآباد وجود ندارد.

بازار صنایع دستی محمودآباد کجاست؟

تمامی بازارهای محمودآباد به همان سه بازاری ختم می‌شود که در بالا معرفی کردیم؛ یعنی هیچ بازاری مبنی بر بازار صنایع دستی در این شهرستان وجود ندارد. فقط یکسری مغازه در گوشه و کنار محمودآباد هستند که اقدام به فروش صنایع دستی می‌کنند.

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه