کافه ساحلی محمودآباد | معرفی 2 کافه ساحلی

کافه ساحلی محمودآباد | معرفی 2 کافه ساحلی

کافه ساحلی محمودآباد همیشه یکی از اصلی ترین مقصدهای مسافران و توریست ها به شمار میرود. واقعا کسی نیست که علاقه نداشته باشد در یک جای آرام به مانند کافه و در کنار ساحل استراحت نکند. محمودآباد یک شهر ساحلی به شمار میرود که دارای چند کافه ساحلی هم میباشد.

در ادامه این مقاله از سایت جای دنج، ما قصد داریم تا چند نمونه از بهترین کافه های محمودآباد که در ساحل واقع شدند را به شما معرفی کنیم.

معرفی کافه های ساحلی محمودآباد

همانطور که در بالا گفتیم، چندین کافه ساحلی در محمودآباد وجود دارد؛ ولی همه آنها ارزش معرفی کردن را ندارند؛ اینطور نیست که مثلا دارای کیفیت بسیار کمی باشند؛ ولی در بین تمامی آنها، دو کافه دارای محبوبیت و کیفیت بسیار بیشتری در مقایسه با بقیه است. در ادامه به معرفی این دو کافه میپردازیم:

1. کافه مندا خشت سر

وضعیت ساحل کافه مندا محمود اباد

کافه مندا خشت سر علاوه بر اینکه یکی از بهترین های کافه ساحلی محمودآباد است، از آن به عنوان یکی از بهترین کافه های این شهرستان هم اسم میبرند. این کافه در ساحل روستای خشت سر واقع شده. البته این کافه را میتوان به عنوان کافه رستوران ساحلی محمودآباد هم معرفی کرد؛ چون علاوه بر محصولات مربوط به کافه، منوی متنوعی دارد که میتواند یک مقصد عالی برای صرف صبحانه، ناهار یا شام باشد.

2. کافه ماتیسا محمودآباد

کافه ماتیسا محمودآباد | آدرس + اطلاعات کامل

کافه ماتیسا محمودآباد را هم میتوان به جرعت به عنوان یکی بهترین های کافی شاپ ساحلی محمودآباد معرفی کرد. البته کافه ماتیسا جزو کافه های قدیمی شهرستان محمودآباد به شمار میرود و همین قدیمی بودن این کافه باعث شده تا محبوبیت زیادی را در بین افراد بومی داشته باشد.

کافه ماتیسا مشتریان ثابت زیادی از سراسر ایران دارد که هر ساله و هر زمان که به این سمت مسافرت کردند، حتما برای گذراندن وقت خودشان به این کافه ساحلی محمودآباد مراجعه می کنند.

البته کافه ماتیسا هر چند وقت یکبار هم یک موسیقی زنده برگزار میکند؛ برای همین اگر به دنبال کافه موسیقی زنده محمودآباد هستید، کافه ماتیسا هم میتواند یک گزینه مناسب برای شما باشد.

رستوران دلفین محمودآباد جزو کافه های ساحلی نیست؟

ساحل دارایی محمودآباد

رستوران دلفین که در اصل آن را با اسم کافه دلفین محمودآباد میشناسند، یکی از چندین کافه ساحلی محمودآباد به شمار میرود؛ ولی نمیتوان آن را در لیست بهترین ها قرار دارد. چون رستوران دلفین قیمت های بسیار زیادی را در مقایسه با خدماتش درخواست میکند.

رستوران دلفین در ساحل دارایی محمودآباد واقع شده و به دلیل اینکه ساحل دارایی جزو بهترین ساحل های این شهرستان است، هر ساله مسافران بیشماری به سمت این کافه میروند.

محیط این کافه دقیقا همان چیزی است که در تصویر بالا مشاهده میکنید؛ یعنی شما باید سفارش خودتان را در فضای باز میل کنید که اتفاقا خیلی از مسافران هم به دنبال یک کافه ای با چنین ویژگی هستند.

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه