ساحل مرمر محمود آباد کجاست؟ + آدرس

ساحل مرمر محمود آباد کجاست؟ + آدرس

ساحل مرمر محمود آباد یکی از چندین ساحل شهرستان محمود آباد است که اگر پست بهترین ساحل محمود آباد را هم خوانده باشید، می‌بینید که از این ساحل به عنوان یکی از بهترین سواحل این شهرستان اسم برده شده.

در این پست از جای دنج قصد داریم تا شما را بیشتر با این ساحل آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

ساحل مرمر محمود آباد

اطلاعات کلی از ساحل مرمر محمود آباد

ساحل مرمر یکی از زیباترین سواحل این شهرستان به شمار می‌رود؛ ولی بهترین نیست! همین جمله م‌یتواند نشان دهد که شما گزینه‌های بهتری هم دارید که می‌توانید برای تفریح به آن مراجعه کنید. ولی اینطور که نیست که اصلا خوب نباشد. هر ساحلی از محمودآباد، خوبی‌های خودش را دارد و برای کارهای خاصی مناسب است.

ساحل مرمر در مقایسه با ساحل های دیگر این شهرستان مثل ساحل سنگی محمودآباد یا خود دارایی، و به دلیل شهرت کمتری که نسبت به بقیه دارد و هم اینکه فاصله بیشتری تا مرکز شهر دارد، کمتر کسی به این ساحل می‌رود. البته بعضی از روزها هم هستند که این ساحلها جا برای سوزن انداختن هم نیست. مثل تعطیلات عید.

اگر شما به دنبال یک منطقه ساحلی هستید که بتوانید آفتاب بگیرید، قدم بزنید، غروب یا طلوع خورشید را ببینید، من به شما ساحل مرمر محمود آباد را پیشنهاد می‌کنم. همچنین این ساحل به خاطر ازدحام کمتری هم که دارد، باعث شده تا آرامش بیشتری در این سواحل به وجود بیایید. حتی در بعضی از ساعات روز، شما فقط صدای امواج دریا را می‌شنوید.

چندین دکه برای خرید خوراکی‌هایی مثل چیپس و پفک هم در کنار ساحل وجود دارد. در برخی از روزهای سال هم چند موتور چهار چرخ و قایق به این ساحل می‌آیند که می‌توانید از آنها برای تفریحات آبی استفاده کنید.

آدرس ساحل مرمر محمودآباد کجاست؟

ساحل مرمر محمود آباد کجاست؟

احتمالا شما هم یکی از کسانی هستید که آدرس ساحل مرمر محمود آباد را در گوگل سرچ کردید و به جواب درست و حسابی نرسیدید؛ جواب شما همینجاست. در ادامه آدرس این ساحل را برای شما می‌نویسیم:

بعد از اینکه وارد شهرستان محمودآباد شدید، به شرق (جاده فریدونکنار-محمودآباد) حرکت کنید و در سمت شمال، به دنبال کوچه‌ای به نام ساحل 19 بگردید و این کوچه را تا انتها بروید داخل. تبریک میگم؛ ساحل مرمر همینجاست!

فاصله ساحل مرمر با جاهای دیدنی محمود آباد

اگر شما جزو اهالی بومی شهرستان محمودآباد نباشید و یا اینکه با این منطقه آشنا نباشید، احتمالا فکر می‌کنید که ساحل تنهاترین جاذبه این شهرستان است. ولی باید بدانید که ساحل، فقط یکی از چند ده جاهای دیدنی محمود آباد است. شاید محمود آباد شهر کوچکی باشد؛ ولی مطمئن باشید که می‌تواند شما را تا چندین هفته مشغول کند.

در ادامه، فاصله ساحل مرمر محمود آباد با یکسری از مهم‌ترین جاذبه‌های گردشگری شهرستان محمودآباد را برای شما معرفی می‌کنیم:

خرید زمین در ساحل مرمر محمودآباد

خرید زمین ساحلی محمودآباد
قیمت خرید زمین ساحلی در محمودآباد چقدر است؟

ساحل مرمر درواقع یکی از کوچه‌های شهرستان محمودآباد است که یعنی کل آن کوچه را با اسم ساحل مرمر می‌شناسند که ساحل هم در انتهای آن وجود دارد. به دلیل معروفیت بالایی که این کوچه توانسته در بین مردمان بومی و توریست‌ها به دست بیاورد، ارزش آن نیز بسیار بالا رفته که قیمت‌های بیشتری را هم نسبت به بقیه زمین‌های شهری گرفتند.

ولی باز هم ساحل مرمر فقط یک کوچه‌ای است که به دریا و ساحل منتهی می‌شود که یعنی زمین و ویلاهای محدودی (کمتر از 50) در این منطقه وجود دارد. یعنی بخشی از زمین و ویلاهای این منطقه ساحلی هستند که بقیه هم در فاصله بیشتری از ساحل قرار دارند.

با این تفاسیر می‌توان گفت که اگر شما قصد سرمایه گذاری در بخش خرید زمین در محمودآباد را دارید، خرید زمین در ساحل مرمر محمودآباد هم می‌تواند یک گزینه عالی برای شما باشد. البته در کنار ساحل مرمر، منطقه‌های بسیار زیاد دیگری هم وجود دارند که می‌تواند یک گزینه فوق العاده برای سرمایه گذاری باشد که ساحل مرمر هم یکی از آنهاست.

جمع بندی

این ساحل یکی از زیباترین سواحل این شهرستان است که در کوچه ساحل 19 واقع شده. اگر قصد شما از ساحل رفتن، تفریح و چادر زدن و … است، پیشنهاد می‌کنم که یک ساحل دیگر مراجعه کنید. بهتر است که از ساحل مرمر فقط برای قدم زدن یا دور زدن استفاده کنید.

سوالات متداول

پارک آبی محمود آباد کجاست؟

در حال حاضر و تا این تاریخ (26 مرداد 1401) هیچ پارک آبی در شهرستان محمودآباد وجود ندارد.

پاراسل محمودآباد در ساحل مرمر وجود دارد؟

خیر! در محمودآباد به احتمال زیاد پاراسل وجود ندارد. اگر هم باشد باید در سمت ساحل دارایی و یا خانه دریا به دنبال آن بگردید.

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه