پلاژ شهرداری محمودآباد کجاست؟ + معرفی امکانات

پلاژ شهرداری محمودآباد کجاست؟ + معرفی امکانات

پلاژ شهرداری محمودآباد یکی از سه پلاژ برتر این شهرستان است که در لیست بهترین پلاژ محمودآباد توانسته رتبه دوم را از آن خودش کند. چه این پلاژ و چه پلاژهای دیگر شهرستان محمودآباد، از کیفیت بالایی برخوردار نیستند. ولی اگر قرار است یک شب خود را در کنار ساحل بگذرانید، بهتر است که به سراغ یکی از پلاژهای محمودآباد بروید که پلاژ شهرداری می‌تواند گزینه مناسبی باشد.

در ادامه این پست از جای دنج قصد معرفی پلاژ شهرداری را داریم. با ما همراه باشید.

پ.ن: عکسهایی که در داخل این پست قرار می‌گیرند، عکسهای واقعی از پلاژ نیستند و صرفا فقط جنبه تزئینی دارند.

پلاژ شهرداری محمودآباد

معرفی کلی پلاژ شهرداری محمودآباد

در پلاژهایی که در شهرستان محمودآباد قرار دارد، سه عدد از آنها از بقیه بهتر است که پلاژ شهرداری محمودآباد در رتبه دوم و بعد از پلاژ خط آهی محمودآباد قرار دارد. البته نه تنها پلاژ شهرداری، بلکه همه پلاژهای محمودآباد از کیفیت پایینی برخوردار هستند. تنها مزیت این پلاژها این است که در لب ساحل ساخته شدند که می‌تواند منظره زیبایی را فراهم کند.

ساحل شهرداری دقیق در سمت چپ ساحل سنگی محمودآباد ساخته شده. یعنی اگر شما از بالای سکوهای ساحل سنگی بایستید و به سمت چپ خودتان نگاه کنید، متوجه این پلاژ می‌شوید.

آدرس پلاژ شهرداری محمودآباد

اول از همه خودتان را از هر جایی که هستید، به سمت سه راه مرکزی شهر برسانید. از سمت سه راه محمودآباد، حدود 100 الی 200 متر به سمت غرب حرکت کنید. در همین فاصله، یک پل هوایی وجود دارد که در زیر پل هوایی هم معروف‌ترین امامزاده محمودآباد، یعنی امامزاده قاسم وجود ندارد.

دقیقا چند قدم قبل از این امامزاده، یه کوچه‌ای وجود دارد که به “کوچه شهرداری” معروف است. همین کوچه را انتها بروید و سپس در سمت چپ خودتان می‌تواند پلاژ شهرداری محمودآباد را مشاهده کنید.

بررسی مزایا و معایب پلاژ شهرداری محمودآباد

قطعا قصد شما از رفتن به سمت پلاژ شهرداری، اقامت و استراحت است؛ پس چه بهتر که قبل از رفتن به این پلاژ، با مزایا و معایب آن آشنا باشید.

از مزایا پلاژ شهرداری می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • پلاژ شهرداری در مرکز شهر واقع شده و از تمامی امکانات و خدمات شهری برخوردار است
  • پلاژ شهرداری دقیقا نزدیک پارک ملت محمودآباد واقع شده که اگر قصد گشت و گذار را داشتید، می‌توانید به این پارک مراجعه کنید.
  • پلاژ شهرداری محمودآباد دقیقا لب دریا ساخته شده.

معایب پلاژ شهردای در کمبود امکانات رفاهی آن خلاصه می‌شود. متاسفانه با اینکه مسافران زیادی هر ساله به این پلاژ می‌روند، ولی شهرداری محمودآباد هنوز هیچ حرکتی جهت بهبود وضعیت این پلاژ انجام نداده. در این پلاژ شما فقط یک کافه، یک سرویس بهداشتی و چندین آلاچیق جهت چادر زدن مشاهده می‌کنید.

درواقع اکثر مسافران فقط به قصد ساحل به این منطقه می‌روند و زیاد به فکر امکانات این منطقه نیستند.

پلاژ شهرداری محمودآباد

چرا اسم این پلاژ را شهرداری گذاشتند؟

اگر بخش “آدرس پلاژ شهرداری محمودآباد” را به دقت خوانده باشید، ما گفتیم که این پلاژ در انتها یک کوچه‌ای به نام “کوچه شهرداری” قرار دارد. درواقع ساختمان شهرداری شهرستان محمودآباد در داخل همین کوچه قرار دارد که باعث شده تا مردم بومی، این کوچه را با اسم کوچه شهرداری بشناسند.

این پلاژ هم دقیقا در پشت ساختمان شهرداری ساخته شده و به همین دلیل، اسم شهرداری محمودآباد را به خودش اختصاص داده.

جمع بندی

قبل از اینکه شما بخواهید به سمت محمودآباد سفر کنید، بهتر است که برنامه ریزی داشته باشید و مسائل مختلفی را از قبل برنامه ریزی کرده باشید. مسئله سرپناه هم یکی از همین مسائل است.

همانطور که در بالا هم اشاره کردیم، این پلاژها دارای امکانات زیادی نیستند؛ ولی اگر هدف شما از اقامت در پلاژ، گذراندن یک شب در کنار ساحل و آرامش در کنار امواج ساحل است، پس گزینه خوبی را انتخاب کردید. درواقع پلاژ شهرداری محمودآباد مکانی نیست که شما بخواهید بعدا از خاطرات سفر خودتان تعریف کنید.

نظر شما درباره این پلاژ چیست؟ شما تا حالا به این پلاژ سفر کردید؟ شما میتوانید تجربه خودتان از سفر به این پلاژ را در قسمت کامنتها برای ما بنویسید. ما همیشه منتظر نظرات شما هستیم.

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه