روستای ارمک محله محمودآباد + [خرید زمین در ارمک محله]

روستای ارمک محله + [خرید زمین در ارمک محله محمودآباد]

روستای ارمک محله یکی دیگر روستاهای هرازپی غربی و جزو روستاهای محمودآباد به شمار می‌رود که در منطقه روستا چهارمحل آهی واقع شده.

بعد از معرفی اکثر روستاهای بخش چهارمحل، فقط درباره ارمک محله صحبت نکرده بودیم که الان قصد داریم همینکار رو بکنیم. پس تا آخر این پست همراه جای دنج باشید.

 

اگر شما قصد خرید زمین و یا ویلا در روستا ارمک محله را دارید، می‌توانید با شماره زیر تماس بگیرید:

09355294440

آقای الهی- مشاور جای دنج

 

اطلاعات کلی از روستای ارمک محله محمودآباد

در بالا هم گفتیم که این روستا جزو توابع شهرستان محمودآباد و در دهستان هرازپی غربی واقع شده؛ طبق آخرین آماری که از سرشماری سال 1385 در دست است، جمعیت این روستا 414 (112 خانوار) نفر اعلام شده.

آب و هوای این روستا فوق العاده است و همچنین زمین‌های کشاورزی متعددی در این روستا واقع شده که می‌توان از آنها به عنوان جاذبه این روستا اسم برد.

به خاطر اینکه این روستا جمعیت کمی دارد، برای همین سروصدای خیلی کمی هم داخل این روستاها وجود دارد؛ به خاطر همین، مسافران زیادی داخل این روستا ویلا خریدند و اوقات بیکاری خودشان را به این منطقه سفر می‌کنند؛ چون همانطور که می‌دانید، یکی از شرایط یک ویلای خوب، داشتن آرامش است که در این روستا می‌توانید به آرامشی که می‌خواهید برسید.

دهستان: هرازپی غربی
جمعیت: 414 نفر (112 خانوار)
فاصله تا مرکز شهر: 8 کیلومتر

آدرس روستای ارمک محله

بهترین روش برای آدرس دادن این روستا از طریق گوگل مپ می‌باشد؛ چون کوچه پس کوچه های زیادی را باید طی کنید و برای همین اگر آدرس بدهم ممکن است مسیر را گم کنید! در ادامه نقشه روستای ارمک محله را برای شما قرار می‌دهیم:

همسایگان روستا ارمک محله

از شمال: حربده، متوریج

از شرق: جوراکلا، آرم، آهی محله

از جنوب: تشبندان، جونه کلا، گالشپل

از غرب: سیارکلا، یوسف آباد

خرید زمین در روستا ارمک محله

خرید زمین در روستا ارمک محله
خرید زمین در روستا ارمک محله

این روستا به دلیل جمعیت کم، فضای سرسبز عالی، زمین‌های کشاورزی زیاد، آب و هوای فوق العاده و مسائلی از این دست، بسیار مورد توجه مسافران و سرمایه داران به جهت خرید زمین در محمودآباد قرار گرفته و برای همین هم ویلا یا زمین‌های زیادی را در اطراف و یا داخل این روستا خریداری کردند.

اگر شما هم قصد خرید زمین و یا ویلا در داخل این روستای ارمک محله را داشتید، می‌توانید با تیم جای دنج تماس بگیرید. شماره جهت تماس یا واتساپ:

09355294440

آقای الهی

منبع: ویکی پدیا

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه