پلاژ خط آهی محمودآباد [پلاژ بانوان محمودآباد] + آدرس

پلاژ خط آهی محمودآباد [پلاژ بانوان محمودآباد] + آدرس

پلاژ خط آهی محمودآباد یکی از چندین پلاژ شهرستان محمودآباد محسوب می‎شود که در سمت جاده فریدونکنار و در نزدیکی مسکن مهر واقع شده؛ ما قبلا در یک مقاله‎ای دیگر با عنوان بهترین پلاژ محمودآباد به معرفی کوتاهی از این پلاژ پرداخته بودیم؛ در ادامه این پست قصد داریم تا شما را بیشتر با این پلاژ آشنا کنیم. پس این پست جای دنج را از دست ندهید.

پلاژ خط آهی محمودآباد

معرفی کلی پلاژ خط آهی محمودآباد

درواقع در بین سه پلاژی که در شهرستان محمودآباد وجود دارد، پلاژ خط آهی محمودآباد از همه آنها بهتر و مجهزتر است؛ ولی در کل اگر قرار باشد که پلاژ محمودآباد را بقیه شهرستانها مقایسه کنید، باید بدانید که پلاژهای محمودآباد دارای امکانات حرفه‌ای برای تفریح نیستند!

پلاژ خط آهی نسبت به بقیه پلاژهای این شهرستان، دارای وسعت بیشتر و ساحلی تمیزتر است. همچنین از لحاظ بررسی امکانات رفاهی، در این منطقه چند کافه سنتی و ساده وجود دارد که اگر شما نیاز به موادغذایی یا هر چیز دیگری داشتید، می‎توانید به این کافه‌ها مراجعه کنید.

همچنین در بعضی از روزهای تعطیل که مسافران زیادی به این مناطق هجوم می‌آورند، تعدادی از مردمان بومی منطقه با قایق، جت اسکی و دیگر لوازم تفریحی ساحلی خودشان به این مناطق می‌آیند که شما می‌توانید از این وسایل جهت تفریح استفاده کنید.

البته بگذارید یک نکته‌ای را به شما بگویم:

پلاژ خط آهی یک پلاژ ایده آل نیست و اگر واقعیتش را بخواهید، امکانات تفریحی فوق العاده‌ای ندارد؛ ولی اگر شما دوست دارید که شب خودتان را در فضای باز با صدای امواج دریا بگذرانید، پلاژ خط آهی می‌تواند گزینه مناسبی باشد.

آدرس پلاژ خط آهی کجاست؟

درواقع مسیر شما برای رسیدن به پلاژ خط آهی محمودآباد آنقدر هم پیچیده نیست؛ بعد از اینکه شما به سه راه مرکزی محمودآباد رسیدید، به سمت شرق محمودآباد یعنی خیابان معلم (جاده فریدونکنار-محمودآباد) برانید. همینطور که به سمت شرق برانید، در سمت شمال به یک شهربازی متروکه می‌رسید که پلاژ خط آهی در پشت این شهربازی قرار دارد.

معایب پلاژ خط آهی چیست؟

اصلی‌ترین ایرادی که می‌توان از پلاژ خط آهی محمودآباد گرفت، فاصله آن با مرکز شهر است؛ همانطور که در بخش آدرس هم گفتیم، این منطقه در بیرون شهر و در نزدیکی محدوده سرخرود واقع شده. یعنی اینکه اگر شما نیاز به هر وسیله‌ای داشته باشید و یا اگر خدایی نکرده یک مشکلی برای شما رخ داد، باید برای حل آن چند کیلومتر رانندگی کنید تا به مرکز شهر برسید.

این در صورتی است که دو پلاژ دیگر این شهرستان در مرکز شهر واقع شدند و مسافران در صورت استفاده از آن پلاژها، دسترسی راحت‌تری به خدمات شهری دارند.

پلاژ بانوان محمودآباد

پلاژ بانوان محمودآباد

بسیار از مسافران، این منطقه را با اسم پلاژ بانوان محمودآباد می‌شناسند که البته بی دلیل هم نیست؛ این منطقه در طرح سالمسازی دریا محمودآباد قرار دارد و یعنی اینکه یک بخشی از ساحل را مخصوص بانوان آماده کردند که می‌توانند با خیال راحت، به تفریحات ساحلی خودشان بپردازند.

این منطقه مورد استقبال قشر مذهبی قرار گرفته که اگر قصد شنا را داشته باشند، این منطقه را برای شنا انتخاب می‌کنند.

سرزمین رویاها محمودآباد یا پلاژ خط آهی؟

سرزمین رویاها محمودآباد

همانطور که در بخش آدرس پلاژ خط آهی محمودآباد هم گفتیم، این پلاژ در پشت یک شهربازی متروکه به نام سرزمین رویاها محمودآباد قرار دارد. این شهربازی قبلا فعال بود و یکی از جاذبه‌های تفریحی این شهرستان به شمار می‌رفت؛ امروزه این شهربازی بنا به دلایل نامعلوم، چند سالی است که از کار افتاده و الان تبدیل به یک لوکیشن عکاسی شده!

سرزمین رویاها شهرت بیشتری نسبت به پلاژ خط آهی دارد و برای همین خیلی از مسافران و حتی خیلی از افراد بومی، پلاژ خط آهی را با اسم سرزمین رویاها می‌شناسند. پس اگر شما هم با اسم “پلاژ سرزمین رویاها” رو به رو شدید، بدانید که منظورشان همین منطقه است!

مکان های تفریحی محمود آباد نزدیک به پلاژ خط آهی

محمودآباد یک شهرستان ساحلی به شمار می‌رود که هر ساله مسافران زیادی به این شهرستان برای تفریح سفر می‌کنند. برای همین یکسری مکانهای تفریحی در این محمودآباد راه اندازی کرده که جدای جاذبه های طبیعی به مانند دریا و جنگل است؛ در ادامه فاصله پلاژ خط آهی محمودآباد با جاهای دیدنی محمود آباد را بررسی می‌کنیم:

در ادامه فاصله پلاژ خط آهی را با بقیه پلاژهای محمودآباد را برای شما قرار می‌دهیم:

جمع بندی درباره پلاژ خط آهی محمودآباد

پلاژ خط آهی محمودآباد نه یک پلاژ ایده آل است و نه یک پلاژ بدردنخور! اگر هدف شما از اقامت در پلاژ، فقط چادر زدن و خوابیدن در فضای باز است، این مکان به شما پیشنهاد می‌شود. ولی اگر به دنبال یک پلاژ حرفه‌ای با امکانات تفریحی فوق العاده هستید، بهتر است که در یک شهرستان دیگر به دنبال آن بگردید.

اگر شما تا حالا به این پلاژ مراجعه کردید، ممنون می‌شویم که نظرات خودتان را درباره این پلاژ برای ما بنویسید!

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه